Eşim içten içe beni suçluyor.

Ben zaten yeterince mesafeliyim inanın
Çok tatlısınız bu arada

Eşinize deyin seni sevseler ararlar sevmiyorlar demekki. Ara konuş seni tutan m8 var diye. Suç atacak yer arıyor. Sacmalamış

Esinizin gururu olmayabilir, ama bu sizin ona benzemek zorunda oldugunuz anlamina gelmez. Sizin aileniz ona 10da bir lafi söyleseydi görürdünüz nasil hopladigini. Insan herseyden önce adaletli olmali. Orda ailesine sınır koymaliydi. Madem adam gibi gerekeni yapmadi o zaman simdi sonuclara katlanacak. Evliligin ilk yillari yeni dengeler kurulurken herkes üstüne düsen yapacak. Esiniz yapmadi. Suclu ariyorsa dönüp kendine baksin. Yeni aileye giren sizsiniz. Disarda ele yapamayacaklari terbiyesizlikleri sizde denemisler.kendi görüsmek istiyorsa görüssün. Sizin öyle bir zorunlugunuz yok. Sizi bahane etmesin

Beni zaten görüşmem konusunda hiç zorlamadı ama şimdi içten içe suçlaması ve imalarda bulunması çok canımı sıkıyor

Beni zaten görüşmem konusunda hiç zorlamadı ama şimdi içten içe suçlaması ve imalarda bulunması çok canımı sıkıyor

Esinizin derdi kendi ailesine sözünü ve sayginligi gecirememesi. Cünkü onlar ona saygi duysa mesafe koymak yerine arayi düzeltmeye ugrasirdi. Ama yapmiyorlar. Totolar dik tutuluyor. O yüzden bakiyor ki onlara söz geciremiyor bu sefer sizi baskı altına alabilecegini düsünüyor.

Ama alamıyor,beni sindiremiyor ve bu yüzden sorun yaşıyoruz,

Ama alamıyor,beni sindiremiyor ve bu yüzden sorun yaşıyoruz,

O esinizin problemi. Ve tek esinizin.. ha isterse bunu aranizda sorun olarak tutmaya devam edebilir, ama o sonunda bosansa bile, kendi ailesi onu ayni böyle yok saymaya devam edecek. Herkes kendi hayatina devam eder o kendine "Ben sizin icin karimdan bosandim" derken. Salak olmasin bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…