Eşim içten içe beni suçluyor.

Dogru suçlu sizsiniz karşı taraf istediğini söyleyebilir ama siz herşeyi alttan almak zorundasınız bazı erkekler böyle haklıya haksıza bakmıyor biz hakkımızı aradikca herşey daha kötü oluyor.

Çok anlattım.Benim de erkek kardeşim evlendi ve pek beni aramaz,hiç bir sorun olmadığı halde.
Sonuçta kardeşim evlendi,eşi ve çocuğu var.Kayınvalidesi vs var.Kısacası sorumlulukları arttı ve ben neden beni aramıyor diye sitem etmiyorum asla.
Hayat yeterince zor,neden karşımızdaki insana daha çok zorlaştıralım?

Dogru suçlu sizsiniz karşı taraf istediğini söyleyebilir ama siz herşeyi alttan almak zorundasınız bazı erkekler böyle haklıya haksıza bakmıyor biz hakkımızı aradikca herşey daha kötü oluyor.
Evet,sonuçta olan evliliğimize oldu…

Maşallah adam gibi adam işte en güzel özellik eşini sahiplenen yanında duran . Böyle eşlerin olduğu yuvaları dışarıdan kimse yıkamaz çok şanslısınız

Ablası size hakaret ederken sesini çıkarsaymış o zaman. Birde lohusaymışsınız o dönem.
Ailesiyle daha çok görüşsün istiyorsa, siz günah keçisi seçmesin. Ablası ailesiyle keyfindeyken adam durduk yere kendi ailesinin huzurunu bozuyor.

Senden önce onlar vardı diyen evlenmesin. Ondan önce de vardı sonuçta birileri. Ağaç kovuğundan kız çıkarıp almadı. Horozluğunu gitsin edepsiz ablalarına yapsın. Ezik.

Anlatamıyorum,anlamak istemiyor..

Görümceniz evli degilmi? Derdi ne

Ne diyeceğimi,ne düşüneceğimi bilemiyorum inanın..
Bunu diyeceksiniz. Çok matah aile bağları olsa bi tane kadın kendine hakaret ettirmedi diye soğumazlardı. Demek onun alttan alması ile ezilmesi ile iyilermiş. Acımayın çarpın yüzüne korkmayın alışmış rezilliğe o, şimdi yerini yadırgıyor.

O zaman iş çok farklı yerlere gidiyor,öfkesini kontrol edemiyor maalesef

Hemen hemen benzer şeyleri bende yaşadım 4 senelik evliyim ve şuan hamileyim ilk başlarda hamileliğim bile zehir oldu ve görümcemin etmediği haleten kalmadı. Ama dediğin hep görümcem hep ak kaşık. Benim en büyük şansım eşim benden yana çünkü ne kadar sygılı olduğumu ne derlerse alttan aldığımı hep gördü bunları geçtim eşimin ailesi eşime de saygı duymuyor ve ona da hakaret ettiler. Bekarken de çok çektirmişler ailesinin ne olduğunu biliyor belki de bu yüzden hep arkamda. Artık biz tamemen bağları kopardık ve o kadar rahatız ki. Keşke eşiniz de birşeyleri farketse ve ona göre davransa

Bütün sorun bu zaten.Eşimin bir tarafta duramaması.Haksıza haksızsın diyememesi maalesef…

Ben alttan alın sakin durun aman yuva aman evlilik demeyeceğim onu desin diyenler .Ben yetti bitti artık sizde ne sabır ne tahammül diyeceğim Koca koca adamların ne aile aşkı ne abla sevgisi arkadaş .Adamların aile ilişkilerinide kadınlar duzenleyecekse acil robot yapay zeka koca yaratsin teknoloji o duruma geldim ben ciddiyim.Bu nedir ya eski defterleri karıştır biz ıssız adada değiliz aile var .Var elini kolunu tutanmi var kafan kızınca senden çok ailene laf edenmi var .Yazarken bıktım sizde yaşarken bikmişsınızdır ogretemedik bağlı ilişkiyi bı ogretemedik saygılı sınır çizmeyi .Bence aldırmayın zaten onlara üzülmekle baştan hata yapmışsınız kimse kimsenin sülalesine kul köle değil Bozuk aile ilişkilerini kimse düzeltmek zorunda değil Evlenenevkadar suratına bakilmayan oğlan evlenince bı boncuklu oluyor galiba Eşiniz bı öyle bı böyle bence sizde mesafeli olun eş ailesi ile esinizlede asla onların iyi kötü lafını etmeyin maskenizi takın işinize bakın.Cokda tak ederse boşanin.Solumdan kalktım bu gün ben birazdan geçerse biraz daha ılımlı yazarım belki .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…