Eşim herşeyi annesine anlatıyor güvenim kalmadı

Eşini karşına al son kez konuş, eğer bu şekilde davranırsan ( sorunları sırala) kesinlikle bu evliliği devam ettirmem de, konuşarak çözmeye çalışın ama seni anlayacağını pek sanmıyorum, en azından uyarmış, son kez ikaz etmiş olursun ...

Napıcaz biz ya

Kaç kere yemin etti nişan atma döneminde annesiyle tartıştı benim istediğim eve istemeye istemeye geldi.. Ama sonuç yine aynı

Okulunuzu kocanız mı okutacak ? Dönün babanızın evine; okuyun okulunuzu.

Çocuk filan yoksa lütfen düşünmeyin bile. Bu adamdan olmaz. En başından belliydi yani. Şu kayınvalideleri hiç anlamıyorum needen gelinlerini kıskanıyorlar.

Kaç kere yemin etti nişan atma döneminde annesiyle tartıştı benim istediğim eve istemeye istemeye geldi.. Ama sonuç yine aynı
Nişanlıyken belliymiş aslında, köprüyü geçene kadar ses etmemiş sana geçince de annesiyle sana karşı birleşmiş, bu tarz adamlar düzelmiyor pek , belki korkutsan, dik dursan bir nebze durulur ama ne zamana kadar

Benzer bi durumdan dolayı nişan attım. Bu bile çok büyük bi şeydi benim için. başta zorlandım konuşan kınayan çok oldu, ailemlede zor zamanlardan geçtim. Ama sonunda hepsi geçti gitti. daha kötüsünü yaşayacaksın deselerdi yine atardım. ömür boyu mutsuz olmayı seçmen, ayrılmayı seçmenden daha zor bence. hakkında hayırlısı olsun inşallah

Ne olduğu belliymiş, bile isteye evlenmişsiniz. Ağlamakla bir şey elde edemezsiniz, boşanmayı düşünmüyorsanız ömür boyu çekersiniz bunları böyle.

Keşke nişandan barışmasaydım...

Keşke nişandan barışmasaydım...
Hakkında en güzelinin ne olduğunu hangi kararların olduğunu bilemezsin. hayat seçimlerin sonucunda yaşadıklarından ibaret olabilir ama sonuçlar ne olursa olsun yine karar vereceğin bi zaman oluyor. seçim yine senin. sonuçlarına katlanacak yine sensin. çok akıl almakta fazla yardımcı olan birşey değil bence. ne hissettiğini ve ne istediğini senden daha iyi kimse bilemez. iletişim de çok önemli. konuşun kavga edin ama erteleme bu durumu. en güzeli neyse seni bulur umarım

bazı ayağımı bağlayan şeyler var çevre baskısı ekonomik özgürlüğümü alamadım okulun bitmesine 2 yıl var gibi gibi...
sacmalama ya bir bucuk aylik evlisin
bunca zaman acliktan tas mi kemiriyordun? bunca zaman nasil geciniyorsan yine oyle gecinirsin.
boyle adama kadinlik yapmaktan, yanlislikla (bile bile ladesi seven biirine benziyorsunuz. belki de isteyerek) hamile kalip bosanmaktan bin kat iyidir

Evleneli iki ay bile olmamış. Daha önce bunları nasıl hallediyorsaniz o şekilde devam edin. Evliliği geçim kaynağı gördüğünüz için bunlara tahammül etmekten bahsediyorsunuz, durumun özeti bu.

Okulunun derdine şimdi düşesin gelir işte. Daha gözün açılmadan atmışsın kendini bir hanzonun kollarına o da böyle seni de babanı da annesine meze yapar. Yaşadıkların sana müstehak ama aklın varsa dön evine daha 2 ay olmamış zararın neresinden dönersen kardır. İnsanlar laf söz edecekler illa ki kaçamazsın bu durumdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…