Eşim boşanmak istiyor, lohusayım sağlıklı düşünemiyorum:(

kader455

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
85
10
26
Herkese slm esimle kaçarak evlendim sonrasinda oğlunuz oldu ikimizin de yasi küçüktü ben 17 o 20 askere gitti kayinvalidem ile yaşadım sonra döndü ise girdi ve 5 ay fln aldattı affettim 1 sene sonra uzman cavus oldu gitti ben ailesi ile kaldim 8 senedir de beraber yaşıyoruz annesi babası ile kendi ile sadece 9 ay aynı evde yaşadık bu kadar yıl içinde 1 yılda 30 gün izini var zaten ve bu sene içinde bebeğimiz oldu esim izne geldi geldiğinde bi değişikti cani sıkkın ve agresif di mesleği gereği sanırım bende dogum korkusu fln heycan vardı ve hormaonlar tavandi tabi 15 gün izin ile geldi ve ilk geldiği gün evdeydi sonraki günler dışarı cafeye arkadaslari ile çıktı 2.3 gün boyle devam etti bende suratımı astim hayliyle beni de çıkar bi kahve fln içeriz dedim tartıştık sonraki gün doğum yaptım hersey tepe taklak oldu dogum yaptığım 1 gün sonra dışarı çıktı haliyle lohusa psikolojisindeym trip attım gece 12 de geldi 2.gun de çıktı yine geç oldu 3 gün ise bebegim kolik oldugunu öğrendim saatlerce agladi tabi bu süreçte çok yıprandım halim yoktu uykusuzluk ve büyük çocuğumla ilgileniyorum onunla bile ilgilenmedi esim bu süreçte suratım asikti ve yorgundum tabi bu sırada cafelere gitme arttı 2 de 3 te geldi gece ben daha çok stres oldum ve sütüm gelmedi bebek hep agliyor surekli doktor işi sonra aileme söyledim ve devreye ablam ve annemgil girdi esimle konuştular ama daha da ters tepti aramız açıldı izini bitti gitti ve beni 1 hafta aradi ama soğuk soğuk bende ona öyleydim bebegim 1 aya girdi beni bebeğimi aramadi annesine arayıp sordu ondan haber aldı ve tam 2 ay konuşmadık bu süreçte konuştuysam da kavga ettik bosanmak istediğini söyle di bu süreçte annesi ve babası psikolojik şiddet uyguladı ne yaptıysam gözlerine battı 7 yıldır beraber oturuyoz kayinvalidem de eşimi bu süreçte doldurdu tabi sonra yapmaya çalışıyorum aranızı moduna girdi en sonunda ben dayanamadim ve esime bende istemiyorum cocuklar için seni çekemem gibi kelimeler söyledim baya birsey saydım oda bana tabi sonra araya yine 1 ay daha girdi konuşmadık bi gün dayanamadim gideceğim diye ailesine dedim onlar göndermedi ağladılar ben adım attım guzelce aradim mesajlar attım yuvam yıkılmasın diye ama yok kini sarmış heryerini istediğini söyledi engelledin beni ve akşamına ailemi arayıp bağırıp kızınızı alın götürün diye aradı ailem aldı beni şuan yanlarindayim ve yaptığı hiç birsey den pişman değil gibi aramiyor bebegi sormuyor numarami bile kapattirmis ve kimse de çaba yok ailesinde ve bosanmak istediğini söylüyor halen istemediğini söylüyor ailesi psikolojisi bozulmuş onun diyorlar iyi değil diyorlar kafam çok karışık çok üzülüyorum çok benden af ve özür dilememi bekliyormuş aileme söyledim diye çok kızmış ve 2 aydır ailemdeym dava da açmıyor bende iyi değildim lihusa psikolojisi bebek kolikligi bunun dışarı çıkması kafamda bir sürü şey kurdum ne yapsam ne etsem üzülüyorum bebegim bu arada emmiyor sütüm gitti ne yapmam lazım düşünemiyorum saglikli

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz aile olamamışsınız ki. Neden eşinizle yaşamadınız orasını anlamadım doğuysa doğu batıysa batı ,bunca sene ne alaka ayrı yaşamak? Yüzlerce asker var tayinle topluyo evini gidiyo. Sizinkinin başka sevgilisi vardır sizi istemiyor belli sizde daha fazla yüz göz olmayın bırakın.
Mesleği bırakmak istemedi iki çocukla aramadığın göre evet vardır ama farkıma varamadim

Sanırım bence de öyle yoksa böyle silinip atılmaz
Üzülme balim, inan dünyadaki tek erkek o degil. Kimsede bulunmaz hint kumasi degil. Ona aşik olmayi biraktiginda gülme sirasi sana gelicek. Ona bagli kaldiginda malesef o sira sana hiç gelmeyecek bunu dusunerek haraket et. Silkelen söyle bir kendine gel, genceciksin daha. Olan olmus artik 2 cocugun olmus yapacak birsey yok Allah bağışlasın. Unut bu adami hayatini kur cocuklarinla birlikte.

Üzülme balim, inan dünyadaki tek erkek o degil. Kimsede bulunmaz hint kumasi degil. Ona aşik olmayi biraktiginda gülme sirasi sana gelicek. Ona bagli kaldiginda malesef o sira sana hiç gelmeyecek bunu dusunerek haraket et. Silkelen söyle bir kendine gel, genceciksin daha. Olan olmus artik 2 cocugun olmus yapacak birsey yok Allah bağışlasın. Unut bu adami hayatini kur cocuklarinla birlikte.
Evet bunu yapma zamanım geldi geçiyor bilr böyle olduğumu biliyor daha da güçleniyor

Siz çocuklar anne baba ile cebelleşirken gözünü gönlünü başkalarıyla avutmaya başlayan insandan sana koca olmaz.
Avukat bulup haklarınızı almayı unutmayın.
Çocuklarla mutlu gelecek dilerim

X