Eşim herşeyi annesine anlatıyor güvenim kalmadı

Babam annem izin vermiyor dul lakabini bu kucuk yasta ustune alma babam anneme ayrilacagimi soyledigim an annem aglama krizine girdi babam uzutuden uyuyamamis yasim daha 19 bu yasta turkiye gibi bi yerde dul kalmak okadar zorlayici
E sen zaten hak etmişsin hepsini. Boşuna kimseye de carlama acizsin işte. Daha baba ocağından nasibini almadan koca ocağına atmışsın kendini. Boşasa adam seni düğünde takılanlar dışında paran mı var bilet alıp Türkiye'ye döneceksin ? Anlamıyorum azgınlıktan mı kudurmaktan mı bu yaşlarda evleniyorsunuz. Çocuk yaşta bir de çocuk patlat ooh mis. Berbat evliliklerinize o küçük çocukları alet etmeyin.

Tamam da yavrum neden evlendin zorla mi evlendirildin ?
Zorla evlendirilmedim sevdim esimi evlenmeye karar verdik yani kimsenin zoru yok ama ztn ailemin zoru olmadigi icin onlar istemedi yani ama ben kendim istedim onlarida ikna ettim simdide ayrilmak istediğimi söyleyince tabiki tepki gostermekte hakiliar

Sizin icin demesi cok basit birsey fakat ben esimin yanindayken okula gidip ayaklarimin ustunde durdugumda ozmn esimle konusup bu evliligin boyle gitmeyecegini soylicem
Ya bi git allah aşkına Ayneeeen yaparsın. Daha sen okul bile bitirmezsin ki bir de kendi ayakları üstünde duracakmış. Dil öğrenemedim diye ağlarsın bir iki yıla o kapasite bile yok sende. Ondan sonra da ay çocuk oldu valla korunuyorduk bilemedim aman abla ben küçüğüm vs vs ben gelecek konuları ve mesajları çok net görüyorum şu an.

Ok anladim hayatta basarilar o zaman sana.

Sen once insanlari kinama abla kinadigin basina gelir aaa gelmez ben sizin gibi degilim dersin dersin sonra Allah sana kinadigin seyleri yasatir sonra aklina geliriz aaa bilip bilmeden demeseydim dersin bende simdiden senin gelecekteki halini goruruyorum

Kesin yurtdışında kalıp eşini bir süre idare edip mükemmel okullar okuyup dil öğrenip, Türkiyeye çok başarılı paraya para demeyen biri olarak döneceksin değil mi ? Dört gözle bekliyorum.

Kesin yurtdışında kalıp eşini bir süre idare edip mükemmel okullar okuyup dil öğrenip, Türkiyeye çok başarılı paraya para demeyen biri olarak döneceksin değil mi ? Dört gözle bekliyorum.
Siz kimsiniz pardon benim hayatimla ilgili seyleri dort gozle bekleyesiniz git kendi hayatinda olanlari dort gozle bekle Para konusu nerden acildi anlamadim heralde birine kotu yorum yazmak icin bekliyorsun orda bekle insanlarin hayatiyla ilgili kötu on yargili konusma yapmayi bekle dört gozle

Büyüğüne saygısızlık etme Size böyle mi öğretiyorlar ? Yeni nesil çok kötü gerçekten. Kız kendi ayaklarım üstünde durcam diyen sensin ya. Kendi ayakları üstünde durmak ne demek ? Para kazanıp kendini geçindirmek ele muhtaç olmamak demek. Algıda seçicilik mi yoksa hala ergenlik vs beynin büyüyor gelişimini tamamlayamadın mı ?

Son düzenleme:
Büyüğüne saygısızlık etme Size böyle mi öğretiyorlar ? Yeni nesil çok kötü gerçekten.
Ben buyuklerime saygiliyim ama sizde bi kadinsiniz bu kadar kotu ve olumsuz seyler yazmanizi anlayamadim herkez hayatinda hattalar yapabilir ben duzeltmeye calisiyorum sizde buyugum olarak guzel bi oneride bulanabilirsiniz bana olumsuz seyler yazacaginiza

Sizin icin demesi cok basit birsey fakat ben esimin yanindayken okula gidip ayaklarimin ustunde durdugumda ozmn esimle konusup bu evliligin boyle gitmeyecegini soylicem
Yoo bende evliyim empati kuruyorum aynısının lacivertini yaptı boşarım seni dedim bir daha yapmadı yapsaydı boşardım

Ne okuyorsun? Artık okulun bitince ayaklarının üzerinde durmuş olmuyorsun. Para kazanmak lazım. O kazandigin ne kadar olacak vs. Zor hayat.

Tercih sizin. Orda bişeyler yapabilirseniz güzel olur tabiki. Türkiye ye gelirseniz bir birimde olursa, ayrı ev tutarsınız tanıdık olmayan bir şehirde.

Kendine yapacağın en büyük iyilik bunlardan kurtulmak olur. Güçlü bir kadın olduğunu unutma kimse senden daha değerli değil ha bu anne kuzuları da hiç değilmez. Yapacağın şey boşanmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…