Eşim facebook şifresini vermiyor!

Yani mesela bende eşimin şifresini bilmek isterim ama düşününce o benimkini bilse ve özel mesajlarımı okusa rahatsız olurum. Onların açısından bakınca da haklı duruyorlar aslında.

Gerçi ben facebooktan mesajlaşıp muhabbet eden biri değilim yani özel şeyler konuşabileceğim tüm yakınlarımla ya telefonla konuşurum ya whatsapptan falan yazışırım. Samimi olmadıklarımla da zaten facebook üzerindeki muhabbetimiz naber nasılsının ötesine geçmez onu da karşımdaki kişinin okumasından rahatsız olmam.

Demem o ki, arkadaşlarıyla konuşmalar vs yoksa, facebooku bu şekilde aktif kullanmıyorsa, sadece yapılan paylaşımlar varsa saklanacak bir şey de yoktur o zaman karşılıklı şifreler verilebilir bence. Ama aksi halde evet gerçekten özel alana müdahaleye giriyor insan şifresi başkasındayken rahatça konuşamaz ister istemez huzursuz olur.

Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve yeni üye oldum ve ilk açtığım konu... .............................................. Herkes gibi ilişkide güven benim için de çok önemlidir. Eşime çok güvendim çok güvenilir dürüst birisi olduğunu düşündüğüm için ikna oldum evliliğe.. Çünkü bu yaşa kadar kimse beni evliliğe ikna edemedi ve hala daha şaşkınım 7 ay içinde beni evliliğe ikna etti diye... Çok güvendiğim için facebook şifresini bile alma gereği duymamıştım.
Nikahtan 1 gün sonra bizde oturuyorduk ......................................................... onların yazdıklarını okumanı istemiyorum o yüzden istemiyorum dedi. Bende dedim ki senin mesajlarını neden okuyayım ki bi kız arkadaşın yazmadıkça dedim.. Bu facebok u kapatalım en güzeli dedi bende bana zararı yok kapatmak istemyorum dedim. ortak fac................................................ Hemen anlarım yalan söyleyince... :KK43: hala daha öyle olduğunu düşünüyorum sonuçta güvenip inanıp evlendim hala daha arkasındayım ama içimi şeytan dürtüyor kızlar.... Sizce bu kadar güvendiğim insan beni yanıltabilir mi?

şu mavi ile işaretlediğim cümleleri ne kadar "doğal" şeylermiş gibi yazmışsınız
hele ki "facebook şifresini alma gereği duymamıştım" cümlesi
bunlar zannettiğiniz kadar doğal şeyler değil!
kendine olan güvensizlik işareti bunlar!
ayrıca "doğal" zannettiğiniz bu şeyler "güveniyorum" demenizle de çok tezat

ne olacak yani?
siz facebookuna rahat rahat girip, bir kız arkadaşı yazınca da rahat rahat okuyunca
eşiniz bunlara izin veriyor diye kendinizi daha mı "değerli" hissedeceksiniz?

şu uğraştıklarınız "boş" şeyler
birşey yapacak olan 4 duvar içine koysanız da yapar!

Bazı dengesiz erkek arkadaşlarım var bazen bana çok dengesiz şekilde hitap ediyorlar onların yazdıklarını okumanı istemiyorum o yüzden istemiyorum dedi. Bende dedim ki senin mesajlarını neden okuyayım ki bi kız arkadaşın yazmadıkça dedim.. Bu facebok u kapatalım en güzeli dedi bende bana zararı yok kapatmak istemyorum dedim. ortak face açalım o zaman dedi ben de ortak face olayını sevmediğimi söyledim.. Şu an bu face olayını kafama çok takıyorum kızlar :KK43: Bana son derece güven aşılayıp evliliğe ikna eden temiz saf masum görünen allah korkusu olan biri kendisi ... Yalan söylemeyi bile beceremez... Hemen anlarım yalan söyleyince... :KK43: hala daha öyle olduğunu düşünüyorum sonuçta güvenip inanıp evlendim hala daha arkasındayım ama içimi şeytan dürtüyor kızlar.... Sizce bu kadar güvendiğim insan beni yanıltabilir mi?
bu noktada da yanlış düşünüyorsunuz.

ne biliyorsunuz bir erkekle aldatılmayacağınızı?

Erkek arkadaşlarının yazdığını okumam kızların yazdığını okurum nasıl bir mantık ki

Adam hiç bir şeyi okumanızı istemiyor özel alan olarak görüyor

Facebook adresim vs yok eşimin de yok galiba varsa da olduğunu dahi bilmediğim için hali ike şifresini de bilmiyorum

bokeyl , naptın sen :KK70::KK70::KK70: Konu sahibesinin eşi , arkadaşlarıyla sohbette edemeyecek şimdi. Konu sahibesi , hadi gel de ayıkla pirincin taşını şimdi.

valla mahvettin adamı :KK48:

madem konu sahibi aldatılma konusunda bu kadar hassas, o halde bir erkekle de aldatılabilme ihtimalini bilmesi onun hakkıdır diye düşünüyorum. :KK53:

biz uyarıp insanlık görevimizi yapalım da, gerisi konu sahibiyle kocası arasında...:KK48::KK48::KK48:

bu arada insanların cinsel yönelimleri de tamamen kendilerini ilgilendirir ve saygı duyulmalıdır.:KK25:

Şifre alış verişi bana da son derece yanlış geliyor. Arkadaşlarım bana dertlerini açıyorlar, aramızda kalacağına güvenerek. Bunları bir başkası görebilecek öyle mi? Hem bu dertleşilen arkadaş bir kadın da bir erkek de olabilir. Benim partnerime açmak istemediğim duygularım, düşüncelerim olabilir. Öyle bir uygulama ki, diğer tüm insani ilişkilerinizi tek bir ilişkinin müdahalesine açıyorsunuz.

Ben de vermem sifremi. Verilmesini istemem de. Lutfen esinizin hayatinin tapusu sizdeymis gibi davranmayin. Onun hala bir ozel hayati var ve saygi duymak zorundasiniz. Ben de istemem 4 senelik sevgilimin bile kiz arkadaslarimla yaptigim geyikleri vs okumasini.

Boşver kafana takma bu kadar facebook şifresini falan altı üstü sosyal medya Hoppa Yapacak adam her türlü yapar bence doğru söylüyor eşin yaptığı geyikleri okumanı istememiştir. Bir keresinde eşim benim kız arkadaş grubumla yaptığım geyiği okumuş tabii biliyosun biz kızlar canımlı cicimli tatlımlı bebeğimli konuşuyoruz :KK70: Sonrasında eşim bizim konuşmaları gündeme getirip üslubumuzla dalga geçmişti de çok canımı sıkmıştı, hem de öyle böyle değil susturamadım adamı bir kaç saat. Senin durumunda benzer ben anlıyorum eşinizi erkek muhabbeti okumayın istiyor :KK70:

Dünyada saçma çirkin olay bitti de bumu kaldı en saçma en çirkine... :) Abartmayı seviyoruz galiba, ortak hesap işini ben de sevmem bu arada, o konuda haklısınız.

Sosyal medya hesabı anlamında en saçma yazmalıydım aslında , haklısınız :KK66: Ortak hesaplarda , hesaptan kimin paylaşım yaptığı belli değil. Kız arkadaşınıza mesaj atacaksınız , eşi girince eşi okuyor önce vs vs . O yüzden kişisel paylaşım platformu tanımı dışındaki, " hadi ortak face hesabı açalım " mantalitesini anlayamıyorum.

Bu face nasıl bişeydir anlamadım gitti ben kullanmıyırumda hiç açmadım:KK12:
Eşimin var onunkide tlf sürekli açıkdır hiç kapamaz :KK51: eşim benim bu siteye üye oldumu biliyor artık yıllardır giriyorum değil şifremi inanın nikimi bilmez söylememki:KK20:bir kaç kez sordu olmaz dedim orda özgürce yazıyorum okumanı istemiyorum dedim :KK56:tmm dedi
Tlfda şifreli merak edip sormam hep kendi söler saati kur vs diyor şifreli sen kendin kur diyorum söylüyor çokda komik şifreleri var :KK48:
Canım fazla merak iyi değildir huzur bozaro_O

böyle bişey için küsülür mü ya güvenip evlenmişsin hiç kafanı karıştırma ve mesela bizde olay tam tersi ben nişanlımın şifresini biliyorum ama o benimkini bilmiyo istemiyo bile bazen vereyim diyorum yok aşkım telefonundan bakıyorum ya zaten diyo o güven duygusu bambaşka hissettiriyo insana hiç bozma :)

Boşuna kendinize dert ariyorsunuz.. vermesin ne olacak? Bende esiminkini bilmem, hic de sormadim. Sanki onu bilince baska hesap acamaz mi? Isteyen her turlu yapar. Boyle seylere ne gerek var

X