Eşim evi terk etti çok kötü hissediyorum

Yani genelleme yapmak istemem ama blr yazıda okumuştum yaşlı bir amca tavsiye veriyordu kızım evlenip boşanmış bir adamla evlenirken iki kere düşün.Hiçbir kadın ortada geçerli bir sebep yokken hele çocukları varken yuvasını dağıtmaz çocuklarını babasından ayrı büyütmek istemez. Eğer boşanmaya karar verdiyse büyük ihtimalle o evliliğin düzelmesi için elinden geleni yapmıştır, artık elinden bir şey gelmemiştir demiş. Biz kadınlar ne kadar fedakar olabileceğimizi en iyi biz biliriz.

15 günlük blr evlilikte anlattıklarınız çok fazla. Aklıma bu yazıyı getirdi konunuz.Kaldı ki bu adam evlilik geçirmiş biraz görmüş sizi beklentilerinizi anlamasını beklerdim. Toy bir delikanlı değil neticede. Evi terketmek ne demek hele yerlerde sürüklemek.

Hayir ayagina kapanip gitme diye yerlerde suruklenip yalvaracak ne var bu adamda? Kusura bakmayin ama kendinizi zavalli durumuna dusuruyorsunuz boyle yaparak.

Adam neden boşandı eşinden sebebini biliyor musunuz.az değil onbeş yıllık evlilik. Bu kadın bu adamı niye boşadı acaba demediniz mi hiç?
Ve hiç yaşıt bir erkek yokmuydu yaşlı adamı kendinize yakıştırdınız ?
Ruh haliniz çok kötü birinin yol göstermesi lazım. Kendinize gelin bu adama yalvarmak yerine uzaklaşın. Bu üçüncü konunuz bildiğim kadarıyla. Lütfen gösterilen yollardan birini alın yapın . Altından değilse bu adam o kadar da büyütecek birşey yok

Bugünkü üçüncü konunuz. İki üniversite mezunu kocanız ve yerlerde süründükten sonra viski açıp içen siz enterasan bir çiftsiniz.

Ben konuları okumamıştım. Teşekkür ederim. Bu durum hiç sağlıklı değil maalesef.

Eski eşiyle de sürekli kavga ettiğini bilecek kadar detay öğrenmiş.
Geçimsiz insan, daima geçimsizdir.
Böylece neden boşandığını üzerinde tatbik etmiş oldu.

Böyle problemliler de hep ayni yalana basvuruyor. Hep kadin aldatmis oluyor ve onlar (yazik) yalnis bir evliligi kurbani olmus oluyorlar. Buda bazilarda bir "ben öyle degilim/ben seni iyilestiricem/kurtaricam" kompleksi tetikliyor. Bence ikinci evlilikleri yaparken ilk evliligin bosanma.protokolü okutulmali yeni tarafa

Eşinizin bilmediğiniz psikolojik bir sorunu olabilir mi acaba? Bipolara benziyor gibi.Bunu bi araştırın. Ya da narsist? Siz de bağımlı bir karaktere benziyorsunuz. Sağlıksız bir ilişki.. bir de çocuk konusuna takilmissiniz yapmayın. O cocuklara sonra cok yazik oluyor. Acaba esinizin eski karısından çocuğu var mi? Bunu merak ettim..Bir de karisini aldatan onunla surekli kavga eden adam size bunlari yapmayacakmi sandiniz? Siz kurtarıcı degilsiniz.emin olun kadin da kötü degildir. O kadinlarla da savaşı rekabeti bırakın. Kendinize sadece zarar verirsiniz sadece bu alcak adamlarla.. çocuğu birakin kurtulmaya bakın. Siz de travmalariniz icin iyi bir uzmsndan yardım alın

Tarafsız olamıyorum bu durumlarda ben.
Boşanmış bir kadınla bir erkek bence denk değil.
Kadın, her şeyi denedikten sonra yuvasını bırakıyor ya da tahammül edilemeyecek şeylerle karşılaştığından, durduk yere ‘sevgim bitti’ şeklinde boşanan kadın çok azdır.
Dolayısıyla boşanan hemcinslerime oh kurtulmuş gözüyle bakarken, erkeklere ‘kim bilir ne boklar yedi bu’ diyor, önyargıyla yaklaşıyorum.

Aynen..

Bu ne biçim üslup ne biçim konusma
Siz kiminle düzgün ilişki kurup mutlu olabilirsiniz bir aynaya baktınız mı?

Allah Allah nasıl aşklar yaşıyorsunuz yahu yerlerde sürünmeler ayaklara kapanmalar. Dizi çekimi mübarek

1?yıl birlikte yaşadığınız adamdan mı nakşediyorsunuz?

Bugüne kadar kk'da verilen önerileri begenmeyeni cok gördük, hakaret eden, beddua edeni , düşüne bir tekme de siz atin diyeni de ki klasik deyimdir.

Düşene bir tekme atmayi hic dusunmemistim, taa ki bu yoruma kadar.

Kocasından dayak yiyip ayağına kapananlarin hepsi de gelip burda bize aslan kesilir anasını satayım...he bacım he.. kadın kadının düşmanı, kınayan aynı senin gibi olsun, he...yap 2 çocuk hicbiseyin kalmaz...

Evin kilidini değiştirin geldiğinde giremesin. Öyle ağlamayı da bırakın böyle evlilik mi olur

O sizi bu kadar rahatça bırakıp gidebilirken sizin bacaklarına tutunup ağla zırla döndürme çabanız nedir? Bulunmaz muhteşem bir adamla mı evlisiniz? Kafası attıysa gitsin. Gelmek isterse gelsin bu kadar yalvarmak nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…