Eşim evi terk etti çok kötü hissediyorum

Evlenmeden once esimle ayni evde kismen yasadim haftada birkac gun kalirdik. Hatta bir takim hassasiyetleri olmayan, imkani olan kisilere kesinlikle evlenmeden once ayni evde yasamalari gerektigini oneririm. Ayni evde gercek yuzunu gormemeniz imkansiz. Bence siz acıya bagimlisiniz. Buraya gelip iç döküp, kendinizi hafifletip yine kocaniza dunyanin en mükemmel erkegiymis gibi davranacaksiniz.

Gitme diye ayağına kapandiniz ve sizi itti mi?bence bilbordlara falan eve dön yazdirin, belediye hoparlörunden anons ettirin, kapısında yatın.
İtmek ne demek tekme yemiş... seviyo kız bizim bişeyler yapmamız lazım o yüzden bizden destek bekliyo. Barıştırmak için çözümlerin çok iyi tebrik ederim daha da güzel fikirler bulmamız lazım

@kubrayenal kavga nedeni bu olabilirmi? Sürekli evi terketmesi.

Bir yıldır birlikte yaşıyoruz yeni evlendik ben çok fazla çocuk sahibi olmak istiyorum 31 yaşındayım o 45 geçen gün doktora götürdüm zorla Çünkü yaşının geçmesinden dolayı çocuğu olmayacağını düşünüyorum ben de hiçbir problem olmadığı çıktı doktora gittiğimizde Eşimin spermleri çok az. fazla sigara içiyor çok fazla saniye başı yani Bir de renkli baksır giyiyor pamuk giymesi için pamuk aldım ama giymiyor yaşımız geçiyor tüp bebek yaptıralım dedim daha vaktimiz var diyor Ya ben anne olmak istiyorum erken anne olmak istiyorum ve bu yüzden kavga ediyoruz neyin vakti 45 yaşındasın diyorum sert tepki veriyor ne yapayım kızlar akıl verin ne olur ya

İtmek ne demek tekme yemiş... seviyo kız bizim bişeyler yapmamız lazım o yüzden bizden destek bekliyo. Barıştırmak için çözümlerin çok iyi tebrik ederim daha da güzel fikirler bulmamız lazım
Ya Allah aşkına ucuz ucuz kadınlarsınız ya kiminle dalga geçiyorsunuz küçücük beyninizle Evet sevmiş olabilirim hayatınızda hiç mi gururunuz ayaklar altına alınmadı sizin Fikir beklemiyorum destek bekliyorum dedim demez olaydım ya İblis gibi üşüştünüz başıma Bir İblis Yetti gece gece uzatmayın ben de farkındayım hatamın aptalca davrandığının ben de farkındayım düşene bir tekme de biz atalım diyorsanız okey sıkıntı yok benim destek bekleme sebebim barıştırmak değil hiç kimsem olmadığı için dertleşmek istedim sadece ona da gerek yok kaybolun gidin

@kubrayenal kavga nedeni bu olabilirmi? Sürekli evi terketmesi.

Bir yıldır birlikte yaşıyoruz yeni evlendik ben çok fazla çocuk sahibi olmak istiyorum 31 yaşındayım o 45 geçen gün doktora götürdüm zorla Çünkü yaşının geçmesinden dolayı çocuğu olmayacağını düşünüyorum ben de hiçbir problem olmadığı çıktı doktora gittiğimizde Eşimin spermleri çok az. fazla sigara içiyor çok fazla saniye başı yani Bir de renkli baksır giyiyor pamuk giymesi için pamuk aldım ama giymiyor yaşımız geçiyor tüp bebek yaptıralım dedim daha vaktimiz var diyor Ya ben anne olmak istiyorum erken anne olmak istiyorum ve bu yüzden kavga ediyoruz neyin vakti 45 yaşındasın diyorum sert tepki veriyor ne yapayım kızlar akıl verin ne olur ya
Ya bilmiyorum ben de normal davranmıyorum Benim de piskolojim allak bullak zaten kafam çok karışık sebebi ne bilmiyorum neden böyle bilmiyorum hayat saçma sapan bir hal alıyor

Eşiniz için söyleyebilecek birşeyim yok. Ancak ben sizin tavırlarınızı doğru bulmadım. Bir yıl aynı evde kalırken de adam bağırıp çağırıyor, romantik değil. 45 yaşında birisini değiştiremezsiniz ki? Siz hayatınıza aldığınız kişiyi biraz düzeltir değiştiririm demişsiniz herhalde. Evden giden kişinin ayaklarına kapanmak, benim gözümde canlanan haliyle ayaklarına kapanan kişinin ondan ayrılması için itelemesinden daha garip. Bir insan birinin ayağına neden kapanır? Ölüm kalım durumu olmalı. Gözümde canlanan haliyle sizin ruh halinizi doğru bulmadım.

15 günlük evliyim daha önce bir yıl birlikte yaşadık eşim benden 15 yaş büyük ben 30 yaşındayım
Eşim benden önce evlenmişti 15 yıl evli kalmış biz sürekli kavga ediyoruz eski eşiyle de sürekli kavga edermiş kalbimi çok kırıyor ağzına geleni söylüyor sinir krizi geçiriyor evi terk ediyor ve her seferinde yalvarıyorum eve döndürmeye çalışıyorum artık kadınlık Onurum gururum hiçbir şeyim kalmadı bu akşam eve geldi ona dünkü kavgadan dolayı çok kırgın olduğumu belli ettim sadece özür beklemiştim güzel bir sarılma belki bir çiçek Ama sadece kuru kuru özür dilerim tamam uzatmayalım falan dedi bir daha yapmayacam dedi ama ben kendime yediremiyorum boşanmak istediğimi söyledim ben daha büyük bir özür bekliyorum daha güzel bir şey bu adam şiir yazan biriydi ben hiç o yüzünü görmedim şiirlerini de bir gün evi temizlerken eski çantasında buldum 30 yaşındayken falan yazmış geçmişte yapmıştım dedi bugün de işte belki benim hatamla Belki daha güzel bir özür Dilemesini istediğim için yıne kavga ettik Çünkü o kuru özür benim gururumu onurumu geri getirmiyor ben yerlerde sürünerek yalvardım ona nasıl geri döneceğim eski Gururuma ben uzattıkta o bugün de her zamanki gibi yine evi terk etti yine her zamanki gibi benim yalvarıp özür dilemem bekleniyor gitme dedim tutmaya çalıştım beni yerlerde sürükledi ayağıyla tekme attı artık dayanacak gücüm kalmadı… Hiç dostum arkadaşım kimsem yok onun yüzünden Onu tekrar arayıp özür dilemek istemiyorum ama dayanamıyorum yalnız kaldım çok yalnız hissediyorum şu anda kendimi çok kötü hissediyorum viski açtım içiyorum kızlar ne olursunuz bana yardım edin bana bir umut verip bir şey söyleyin dayanamıyorum çünkü
Hem özür dilesin onurum var onurum var, hem de yerlerde sürüklese de dönsün de dönsün… hmmm tmm en gururlu sizsiniz

Eşiniz için söyleyebilecek birşeyim yok. Ancak ben sizin tavırlarınızı doğru bulmadım. Bir yıl aynı evde kalırken de adam bağırıp çağırıyor, romantik değil. 45 yaşında birisini değiştiremezsiniz ki? Siz hayatınıza aldığınız kişiyi biraz düzeltir değiştiririm demişsiniz herhalde. Evden giden kişinin ayaklarına kapanmak, benim gözümde canlanan haliyle ayaklarına kapanan kişinin ondan ayrılması için itelemesinden daha garip. Bir insan birinin ayağına neden kapanır? Ölüm kalım durumu olmalı. Gözümde canlanan haliyle sizin ruh halinizi doğru bulmadım.
Daha önceki konularda böyle birsey yazmıs.Eşine cocuk diye baskı yapıyor sanırım.Adam ondan gidiyor olabilir.

Kocan değil sen kendin gururunu yerlere almişsin.
Ne var gittiyse gitsin,ne var adamda ayaklarina dolanacak kadar.
Kurban roluna bürünmüşsün,sanki ekmeğin suyun .
Insan yalnizliktan ölmez ama böyle davranişlar öldürür.
Hem birde ergen gibi daha büyük özür dileme merasimi dilenmek ney. Vayy,eskilerde şiir yazarmişta bana ama yazmiyor.
Sendede hata çok.
Ilgilenme bir müdet ,hiç arama sorma,yokmuş gibi davran.Işlerine bak, gez avmede ,gel yemeğini ye tv bak ,git yat.
Biliyorum evliliğin başinda böyle iki yabanci gibi davranmak zor ,ama yap .
Herşeyi düzeltmeye çalişma .

Beraber yaşarken bu tarz şeyler olmuyor muydu ? Evlenince mi başladı ? Bir de onur gurur falan demişsiniz ama adamın “gitme” diye ayaklarına kapanmışsınız orada zaten gurur falan kalmamış, bir özür bunu geri getirecek miydi gerçekten ? Siz her seferinde yalvardığınız için bu kadar rahat gir çık yapıyor. Sürekli boşanma-ayrılık laflı, ev terketmeli ilişkiler ne yazık ki kolay kolay düzelmez bence çünkü aradaki o köprülerin çoğu yıkılmış olur.

X