Eşim evi terk etti çok kötü hissediyorum

15 günlük evliyim daha önce bir yıl birlikte yaşadık eşim benden 15 yaş büyük ben 30 yaşındayım
Eşim benden önce evlenmişti 15 yıl evli kalmış biz sürekli kavga ediyoruz eski eşiyle de sürekli kavga edermiş kalbimi çok kırıyor ağzına geleni söylüyor sinir krizi geçiriyor evi terk ediyor ve her seferinde yalvarıyorum eve döndürmeye çalışıyorum artık kadınlık Onurum gururum hiçbir şeyim kalmadı bu akşam eve geldi ona dünkü kavgadan dolayı çok kırgın olduğumu belli ettim sadece özür beklemiştim güzel bir sarılma belki bir çiçek Ama sadece kuru kuru özür dilerim tamam uzatmayalım falan dedi bir daha yapmayacam dedi ama ben kendime yediremiyorum boşanmak istediğimi söyledim ben daha büyük bir özür bekliyorum daha güzel bir şey bu adam şiir yazan biriydi ben hiç o yüzünü görmedim şiirlerini de bir gün evi temizlerken eski çantasında buldum 30 yaşındayken falan yazmış geçmişte yapmıştım dedi bugün de işte belki benim hatamla Belki daha güzel bir özür Dilemesini istediğim için yıne kavga ettik Çünkü o kuru özür benim gururumu onurumu geri getirmiyor ben yerlerde sürünerek yalvardım ona nasıl geri döneceğim eski Gururuma ben uzattıkta o bugün de her zamanki gibi yine evi terk etti yine her zamanki gibi benim yalvarıp özür dilemem bekleniyor gitme dedim tutmaya çalıştım beni yerlerde sürükledi ayağıyla tekme attı artık dayanacak gücüm kalmadı… Hiç dostum arkadaşım kimsem yok onun yüzünden Onu tekrar arayıp özür dilemek istemiyorum ama dayanamıyorum yalnız kaldım çok yalnız hissediyorum şu anda kendimi çok kötü hissediyorum viski açtım içiyorum kızlar ne olursunuz bana yardım edin bana bir umut verip bir şey söyleyin dayanamıyorum çünkü
Yani genelleme yapmak istemem ama blr yazıda okumuştum yaşlı bir amca tavsiye veriyordu kızım evlenip boşanmış bir adamla evlenirken iki kere düşün.Hiçbir kadın ortada geçerli bir sebep yokken hele çocukları varken yuvasını dağıtmaz çocuklarını babasından ayrı büyütmek istemez. Eğer boşanmaya karar verdiyse büyük ihtimalle o evliliğin düzelmesi için elinden geleni yapmıştır, artık elinden bir şey gelmemiştir demiş. Biz kadınlar ne kadar fedakar olabileceğimizi en iyi biz biliriz.

15 günlük blr evlilikte anlattıklarınız çok fazla. Aklıma bu yazıyı getirdi konunuz.Kaldı ki bu adam evlilik geçirmiş biraz görmüş sizi beklentilerinizi anlamasını beklerdim. Toy bir delikanlı değil neticede. Evi terketmek ne demek hele yerlerde sürüklemek.

15 günlük evliyim daha önce bir yıl birlikte yaşadık eşim benden 15 yaş büyük ben 30 yaşındayım
Eşim benden önce evlenmişti 15 yıl evli kalmış biz sürekli kavga ediyoruz eski eşiyle de sürekli kavga edermiş kalbimi çok kırıyor ağzına geleni söylüyor sinir krizi geçiriyor evi terk ediyor ve her seferinde yalvarıyorum eve döndürmeye çalışıyorum artık kadınlık Onurum gururum hiçbir şeyim kalmadı bu akşam eve geldi ona dünkü kavgadan dolayı çok kırgın olduğumu belli ettim sadece özür beklemiştim güzel bir sarılma belki bir çiçek Ama sadece kuru kuru özür dilerim tamam uzatmayalım falan dedi bir daha yapmayacam dedi ama ben kendime yediremiyorum boşanmak istediğimi söyledim ben daha büyük bir özür bekliyorum daha güzel bir şey bu adam şiir yazan biriydi ben hiç o yüzünü görmedim şiirlerini de bir gün evi temizlerken eski çantasında buldum 30 yaşındayken falan yazmış geçmişte yapmıştım dedi bugün de işte belki benim hatamla Belki daha güzel bir özür Dilemesini istediğim için yıne kavga ettik Çünkü o kuru özür benim gururumu onurumu geri getirmiyor ben yerlerde sürünerek yalvardım ona nasıl geri döneceğim eski Gururuma ben uzattıkta o bugün de her zamanki gibi yine evi terk etti yine her zamanki gibi benim yalvarıp özür dilemem bekleniyor gitme dedim tutmaya çalıştım beni yerlerde sürükledi ayağıyla tekme attı artık dayanacak gücüm kalmadı… Hiç dostum arkadaşım kimsem yok onun yüzünden Onu tekrar arayıp özür dilemek istemiyorum ama dayanamıyorum yalnız kaldım çok yalnız hissediyorum şu anda kendimi çok kötü hissediyorum viski açtım içiyorum kızlar ne olursunuz bana yardım edin bana bir umut verip bir şey söyleyin dayanamıyorum çünkü
Hayir ayagina kapanip gitme diye yerlerde suruklenip yalvaracak ne var bu adamda? Kusura bakmayin ama kendinizi zavalli durumuna dusuruyorsunuz boyle yaparak.

Adam neden boşandı eşinden sebebini biliyor musunuz.az değil onbeş yıllık evlilik. Bu kadın bu adamı niye boşadı acaba demediniz mi hiç?
Ve hiç yaşıt bir erkek yokmuydu yaşlı adamı kendinize yakıştırdınız ?
Ruh haliniz çok kötü birinin yol göstermesi lazım. Kendinize gelin bu adama yalvarmak yerine uzaklaşın. Bu üçüncü konunuz bildiğim kadarıyla. Lütfen gösterilen yollardan birini alın yapın . Altından değilse bu adam o kadar da büyütecek birşey yok

Bugünkü üçüncü konunuz. İki üniversite mezunu kocanız ve yerlerde süründükten sonra viski açıp içen siz enterasan bir çiftsiniz.

Daha önceki konularda böyle birsey yazmıs.Eşine cocuk diye baskı yapıyor sanırım.Adam ondan gidiyor olabilir.
Bir yıldır birlikte yaşıyoruz yeni evlendik ben çok fazla çocuk sahibi olmak istiyorum 31 yaşındayım o 45 geçen gün doktora götürdüm zorla Çünkü yaşının geçmesinden dolayı çocuğu olmayacağını düşünüyorum ben de hiçbir problem olmadığı çıktı doktora gittiğimizde Eşimin spermleri çok az. fazla sigara içiyor çok fazla saniye başı yani Bir de renkli baksır giyiyor pamuk giymesi için pamuk aldım ama giymiyor yaşımız geçiyor tüp bebek yaptıralım dedim daha vaktimiz var diyor Ya ben anne olmak istiyorum erken anne olmak istiyorum ve bu yüzden kavga ediyoruz neyin vakti 45 yaşındasın diyorum sert tepki veriyor ne yapayım kızlar akıl verin ne olur ya
Ben konuları okumamıştım. Teşekkür ederim. Bu durum hiç sağlıklı değil maalesef.

Eski eşiyle de sürekli kavga ettiğini bilecek kadar detay öğrenmiş.
Geçimsiz insan, daima geçimsizdir.
Böylece neden boşandığını üzerinde tatbik etmiş oldu.

Böyle problemliler de hep ayni yalana basvuruyor. Hep kadin aldatmis oluyor ve onlar (yazik) yalnis bir evliligi kurbani olmus oluyorlar. Buda bazilarda bir "ben öyle degilim/ben seni iyilestiricem/kurtaricam" kompleksi tetikliyor. Bence ikinci evlilikleri yaparken ilk evliligin bosanma.protokolü okutulmali yeni tarafa

Eşinizin bilmediğiniz psikolojik bir sorunu olabilir mi acaba? Bipolara benziyor gibi.Bunu bi araştırın. Ya da narsist? Siz de bağımlı bir karaktere benziyorsunuz. Sağlıksız bir ilişki.. bir de çocuk konusuna takilmissiniz yapmayın. O cocuklara sonra cok yazik oluyor. Acaba esinizin eski karısından çocuğu var mi? Bunu merak ettim..Bir de karisini aldatan onunla surekli kavga eden adam size bunlari yapmayacakmi sandiniz? Siz kurtarıcı degilsiniz.emin olun kadin da kötü degildir. O kadinlarla da savaşı rekabeti bırakın. Kendinize sadece zarar verirsiniz sadece bu alcak adamlarla.. çocuğu birakin kurtulmaya bakın. Siz de travmalariniz icin iyi bir uzmsndan yardım alın

Böyle problemliler de hep ayni yalana basvuruyor. Hep kadin aldatmis oluyor ve onlar (yazik) yalnis bir evliligi kurbani olmus oluyorlar. Buda bazilarda bir "ben öyle degilim/ben seni iyilestiricem/kurtaricam" kompleksi tetikliyor. Bence ikinci evlilikleri yaparken ilk evliligin bosanma.protokolü okutulmali yeni tarafa
Tarafsız olamıyorum bu durumlarda ben.
Boşanmış bir kadınla bir erkek bence denk değil.
Kadın, her şeyi denedikten sonra yuvasını bırakıyor ya da tahammül edilemeyecek şeylerle karşılaştığından, durduk yere ‘sevgim bitti’ şeklinde boşanan kadın çok azdır.
Dolayısıyla boşanan hemcinslerime oh kurtulmuş gözüyle bakarken, erkeklere ‘kim bilir ne boklar yedi bu’ diyor, önyargıyla yaklaşıyorum.

Tarafsız olamıyorum bu durumlarda ben.
Boşanmış bir kadınla bir erkek bence denk değil.
Kadın, her şeyi denedikten sonra yuvasını bırakıyor ya da tahammül edilemeyecek şeylerle karşılaştığından, durduk yere ‘sevgim bitti’ şeklinde boşanan kadın çok azdır.
Dolayısıyla boşanan hemcinslerime oh kurtulmuş gözüyle bakarken, erkeklere ‘kim bilir ne boklar yedi bu’ diyor, önyargıyla yaklaşıyorum.
Aynen..

Ya Allah aşkına ucuz ucuz kadınlarsınız ya kiminle dalga geçiyorsunuz küçücük beyninizle Evet sevmiş olabilirim hayatınızda hiç mi gururunuz ayaklar altına alınmadı sizin Fikir beklemiyorum destek bekliyorum dedim demez olaydım ya İblis gibi üşüştünüz başıma Bir İblis Yetti gece gece uzatmayın ben de farkındayım hatamın aptalca davrandığının ben de farkındayım düşene bir tekme de biz atalım diyorsanız okey sıkıntı yok benim destek bekleme sebebim barıştırmak değil hiç kimsem olmadığı için dertleşmek istedim sadece ona da gerek yok kaybolun gidin

Bu ne biçim üslup ne biçim konusma
Siz kiminle düzgün ilişki kurup mutlu olabilirsiniz bir aynaya baktınız mı?

Allah Allah nasıl aşklar yaşıyorsunuz yahu yerlerde sürünmeler ayaklara kapanmalar. Dizi çekimi mübarek🫢

1?yıl birlikte yaşadığınız adamdan mı nakşediyorsunuz?

Ya Allah aşkına ucuz ucuz kadınlarsınız ya kiminle dalga geçiyorsunuz küçücük beyninizle Evet sevmiş olabilirim hayatınızda hiç mi gururunuz ayaklar altına alınmadı sizin Fikir beklemiyorum destek bekliyorum dedim demez olaydım ya İblis gibi üşüştünüz başıma Bir İblis Yetti gece gece uzatmayın ben de farkındayım hatamın aptalca davrandığının ben de farkındayım düşene bir tekme de biz atalım diyorsanız okey sıkıntı yok benim destek bekleme sebebim barıştırmak değil hiç kimsem olmadığı için dertleşmek istedim sadece ona da gerek yok kaybolun gidin
Bugüne kadar kk'da verilen önerileri begenmeyeni cok gördük, hakaret eden, beddua edeni , düşüne bir tekme de siz atin diyeni de ki klasik deyimdir.

Düşene bir tekme atmayi hic dusunmemistim, taa ki bu yoruma kadar.

Kocasından dayak yiyip ayağına kapananlarin hepsi de gelip burda bize aslan kesilir anasını satayım...he bacım he.. kadın kadının düşmanı, kınayan aynı senin gibi olsun, he...yap 2 çocuk hicbiseyin kalmaz...

Evin kilidini değiştirin geldiğinde giremesin. Öyle ağlamayı da bırakın böyle evlilik mi olur

O sizi bu kadar rahatça bırakıp gidebilirken sizin bacaklarına tutunup ağla zırla döndürme çabanız nedir? Bulunmaz muhteşem bir adamla mı evlisiniz? Kafası attıysa gitsin. Gelmek isterse gelsin bu kadar yalvarmak nedir ?

X