Esim esim esim

emanetinsan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
104
45
24 saatte 2. Konum kusura bakmayin benim arkadaşım yok , ailelere anlattığımda da ister istemez taraflı bakıyor o yüzden içimi dökmek ve devam etmek istiyorum
Eşimle toplamda 2 senedir evliyiz ikimizinde aileleri ayrı ve zor bir çocukluk geçirdik. Eşimin babası hiçbir özel günlerini rahat geçirmelerini izin vermemiş şuan esim aynı şeyleri bana yaşatıyor, 1 hafta sonra evlilik yildonumumuz fakat kuslugumuzu bahane edip kutlamayacak . Küstük evleri ayırıp bosanma karari aldık anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik konustuk barıştık eve geri donmemi istedi , ben dönmedim çünkü beni evden o kovdu onun ger istediğinde kovacak istediğinde dönecek biri olmak istemiyorum . Benim eve donmememe sinir oldu yakın erkek arkadaşıyla tatile gideceğini bana yerini soylemeyecegini söyledi bende kavga ettim . Kocamin ergenliginden tramvalarindan çok sıkıldım. Bir yanım bosa kızım diyor diğer yanım bugün bosasan yarın gelecek sen istemeyeceksin yazık olacak diyor . Yoruldum

24 saatte 2. Konum kusura bakmayin benim arkadaşım yok , ailelere anlattığımda da ister istemez taraflı bakıyor o yüzden içimi dökmek ve devam etmek istiyorum
Eşimle toplamda 2 senedir evliyiz ikimizinde aileleri ayrı ve zor bir çocukluk geçirdik. Eşimin babası hiçbir özel günlerini rahat geçirmelerini izin vermemiş şuan esim aynı şeyleri bana yaşatıyor, 1 hafta sonra evlilik yildonumumuz fakat kuslugumuzu bahane edip kutlamayacak . Küstük evleri ayırıp bosanma karari aldık anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik konustuk barıştık eve geri donmemi istedi , ben dönmedim çünkü beni evden o kovdu onun ger istediğinde kovacak istediğinde dönecek biri olmak istemiyorum . Benim eve donmememe sinir oldu yakın erkek arkadaşıyla tatile gideceğini bana yerini soylemeyecegini söyledi bende kavga ettim . Kocamin ergenliginden tramvalarindan çok sıkıldım. Bir yanım bosa kızım diyor diğer yanım bugün bosasan yarın gelecek sen istemeyeceksin yazık olacak diyor . Yoruldum
Boşanın, ömür geçmez

anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik
Bu ne demek yani kapıyı cıbıl cıbıl açmak sonra da boşanmak üzere olmanıza rağmen birlikte yemek yemek ve daha da fenası boşanma öncesi evlilik yıl dönümü kutlaması beklentisinde olmak?

Kk nın en saçma konuları listelerine ilk 10 dan giriş yaptınız. Tebrikler...

Bu ne demek yani kapıyı cıbıl cıbıl açmak sonra da boşanmak üzere olmanıza rağmen birlikte yemek yemek ve daha da fenası boşanma öncesi evlilik yıl dönümü kutlaması beklentisinde olmak?

Kk nın en saçma konuları listelerine ilk 10 dan giriş yaptınız. Tebrikler...
Bosanma asamasinda düşman mı olmalıyım yeri gelmiş donunu yıkamışim yeri gelmiş hastaneye götürmüş, kendine yemek hazırlıyordu işten gelmiş, benimde önüme koydu sende ye biri yerken diğeri bakmaz diye . Evlilik yıl dönümü kutmasini beklemiyorum ama biz bosanma kararından sonra barsitigimiz için acaba mi oluyor insan

Ya afedersiniz ama boşanma aşamasında kim niye kutlama bekler ki?

Evden kovmak benim kırmızı çizgimdir. Sizi seven biri en şiddetli bir kavgada bile evden kovamaz.bu adam belli ki iyi biri değil.pişman olmamalısınız.bu herifle olmaaazzz.

Küstük evleri ayırıp bosanma karari aldık anlasmali protokolü imzalamaya gittigimde kapıyı çıplak açtı karnımı doyurucam dedi beraber yemek yedik konustuk barıştık eve geri donmemi istedi
O neydı gı? Ne amacı benden boşanma diye tahrik etmeye çalışmak falan mıydı? 🙄
Bu arada baba faktörü erkeği çok etkiliyor ya. Babasından şikayetçi olup ondan farklı olabilen çok az erkek gördüm maalesef. Boşan abla bu ney son olarakta.

O neydı gı? Ne amacı benden boşanma diye tahrik etmeye çalışmak falan mıydı? 🙄
Bu arada baba faktörü erkeği çok etkiliyor ya. Babasından şikayetçi olup ondan farklı olabilen çok az erkek gördüm maalesef. Boşan abla bu ney son olarakta.
Aşkım valla ne suçum vardı bilmiyorum benim babamda kotu bir eşti bende ona babam böyle yaptı sende yaparsın diye mi yaklassaydim

X