Eşim ebeveynim

Canım öncelikle Allah yardımcın olsun ciddi anlamda sinirleri yıpratan bir durum. Aynı şeyi bende yaşıyordum ama zamanla azaldı. Mesela bir yere yemek.yemeye gideriz ben tam istediğim yemeği sipariş verecekken garsona kendi istedigi menüyü benim için de söylerdi. Çareyi kavga çıkarmadan terslemeden onu uyarmakta buldum. Çünkü sinirlenip tepki verince suçlu ben oluyordum durduk yere. Sanki yaptığı çok normalmiş gibi. Israrla hayır benim tercihlerim bu şekilde sen ne yapmak istersen yap bana karışma ben tercih etmiyorum de. Tabi kolay olmadı benim de. karşısında geri atmadan kendi isteklerimi diretince kendisi pes etti. Unutma sakın sinirlenme hakliyken haksız konuma düşüyoruz o şekilde maalesef.
Evet çok doğru canım. Bende sinirlenip hemen sesimi yükseltiyorum ve haksız olan ben oluyorum. Ama eşime sakince desen bile ki çok fayda etmiyor.

Tedavi olmasi gerekiyor ozellikle o cikolata ornegi cok ilginc

Bu insanlar ne kadar merhametsiz ya. Biz çok kokan bir yemek yapsak komşumuza bile ikram ederiz hakka gireriz diye. Adam evinde kendi çocuğuna hamile eşine şunu yapıyor.
ne biçim bir insan ya.

benim eşim, bana zorla yemek yedirmeye çalışır. hamile falan değilim yani. ben ondan erken cıkıyorum ıse gıderken, kendıne kahvaltı hazırlarken , kedımızın yemeyecegını bıle bıle ılla kendıne koydugu yumurta peynır bırsey koymaya calısır tabaga. mıyavlıyordu, canı cekmıstır belkı der

ne biçim bir insan ya.

benim eşim, bana zorla yemek yedirmeye çalışır. hamile falan değilim yani. ben ondan erken cıkıyorum ıse gıderken, kendıne kahvaltı hazırlarken , kedımızın yemeyecegını bıle bıle ılla kendıne koydugu yumurta peynır bırsey koymaya calısır tabaga. mıyavlıyordu, canı cekmıstır belkı der
Esiniz çok şirin bir şeymiş. 😊 İnsan dediğin oyle olmalı.

çok zor tarafları da var. hayatı da zordur. ama merhameti, vicdanı hep vardır.

annesi ust katımda oturuyor, aksam ona bardakca cay bıle cıkarır.

anneme, babama gıderken ılla bırseyler almak ıster

yanı bana özel degıl aslında, yedırmeyı , paylasmayı cok sever. eli boldur. o yüzden yani.

merhametli biridir.

insanlığına laf diyemem, ben bile annemlere gitmeyelim yorgunuz derim ama söz verdik ayıp olur der mesela. zaten onu seçerken de, başıma açtığı tüm sorunlarda da hep yanında olma sebebim insanlığıdır, en çok.

inanın erkekler cok zor, 2 evlılık ve kac tane cıddı ılıskı. 41 yasındayım .. cok emın soyluyorum herkesın evlılıgı de ayrı zor.

benım esım sureklı corbalıi yemeklı bır duzen ıster, annemden gelsek evde cay ıcer yemek yer gecenın yarısı. ozel ılgı bekler. arkadasımın esıne bır mantı bır yogurt koy yeter mesela

ama onun esı de gıyımıne cok karısır, ya da calısmasını ıstemez, ya da cınsellık cok duskundur

yanı her evlılıgın sorunları da , dınamıgı de farklı aslında ama sızın esınızdekı durum da ayrı bır durum. cunku merhamet ve vıcdan cok farklı bırsey . o yuzden bosanın , ya da bu nasıl bır adam demek de uzucu olabılır ama bundan sonra nasıl bır ınsanla hayat yasamak ıstersınız sorusuna cevap vermek lazım aslında.

ayrıca cıdden ekonomık acıdan sıkıntı yoksa, ve kadınlar mutsuzsa bosanmalı. cunku aldatmak, cocuga sıddet uygulamak, deprsyona gırmek, ıntıhar etmek, ya da bır kagva anında esıne darbede bulunmak... vs vs bunların sonu yok, hepımız yasayabılırız . hıc bır garantısı yok

X