Eşim ebeveynim

Evlilik öncesi çok bir araya gelemedik ama tabiki de asıl karakteri evlendikten sonra çıktı ortaya. Ayrıca eşim herkese böyleymiş yani düşünün anneannesinin evinde tarihi geçen herşeyi atarmış.
Yanlış anlamayın ama bence eşinizin psikolojik sorunları var eşinizin bir psikoloğa görünmesi gerek hareketleri hiç normal değil nasıl katlanıyorsun vallahi tebrik ederim

Yoo zaten çocuktan sonra değişir düzelir salarım gibi bir düşüncem yok. Ama ne yapılması gerekirse onu yaparım. Çünkü çok sıkıcı ve bunaltıcı. Eşime dedim senin yaptığın normalde kadınlar eşlerine yapıyor sen kendi karına yapıyorsun. Rolleri değiştik galiba dedim

İyide sizde yapmayin tersleyin sacmaladigini falan soyleyin asla taviz vermeyin sınirini bilsin boyle yaptik a soguyorum aenden es olarak goremiyorum baba gibisin falan diyin ne bileyim size karismamasi sizin elinizde taviz vermeyeceksiniz

Egosunu benim üzerimde tatmin etmeye çalışan insanın öyle bir psikolojisiyle oynarım ki yavru kediye döner . Kendinize saygınız olsun üstünlük kurmuş dedigini yaptırıyor sürekli belli ki .
+1. Yalvarır vallahi ben ettim sen etme diye. Öyle bi oynarım o psikolojiyle. Ebeveynliği görür apt*l. Ben olsam ikisini de yemem söylerim getirden 10 tane başka çeşit çikolata hepsini açarım gözünün önünde

Vallahi bende çok fena şeyler yaparım da konu sahibi hamile yazamıyorum . Benim böyle bir patronum vardı üç yıl o manyakla çalıştım şimdi düşününce bile nefret doluyorum. Böyle adamla ömür gecer mi

Gerken neyse onu yapacağım. Uzun süre buna dayanabileceğimi zannetmiyorum

Neden yazamıyorsunuz ki? Hamile olmamın sakıncası yok bence yaa

Neden yazamıyorsunuz ki? Hamile olmamın sakıncası yok bence yaa
Iyi de sizin böyle biriyle evliliği devam ettirmeniz çok garip . Bu ilişki bir şekilde devam etmiş çocuk olacak kadar bu adamdan eminsiniz . Ben olsam bu adam terapi görmeden asla evliliğe devam etmeez hele çocuk yapmazdim . Siz ve ben farklıyız bir şekilde bu sizin için küçük problem . Şu an çikolatadan dolayı kizmissiniz yarın kociskosunun askipoloskosu olursunuz

Yaa bu en basit örneği. Çok sıkıcı ve bunaltıcı. Kendi evimdeyim ama babamla birlikteyim. Gerçi babam bile bu kadar karışmaz

Eşimde yemek yapma konusunda bana çok karışıyordu ilk zamanlar o biliyordu ben bilmiyordum sürekli bi eleştiri bırak ben yapayım falan diyip elimden alıyordu misafir geleceği zaman pilavı ben yapayım derdi bana asla yaptırmazdı. Bir gün benim ters bi anıma denk geldi mutfağa su almaya bile gitmem diye delirdim kızdım 2 yıldır mutfak için bana yorum yapmaz

Bence sandığımızdan daha ciddi bir sorunu var. Bu kontrolcülük hiç normal değil. Çöp karıştırmak ne yahu hesap sormak hele?!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…