Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Belediye yardim etse bile en fazla ne kadar yardım edebilir?
Devletimiz ne yapsınhangisinin doğurupta sorumluluğunu almadığı çocuğuna sahip çıksın yazık günah hepsi büyüdüğünde travmaya sahip oluyorlar,anne babanın travmasını hiçbir güç silemiyorki anılarından

Oturur valla.bana hiç yok, bunlara düzine düzine öyle mi ? Kimi kime şikayet edeceksin gerçi.milletin aklı çıkiyormuş bir daha olacak diye. akıl alır gibi değil.ben böyle yaratıcının.....
Ferhans yaptığın yorumun nereye gittiğinin farkında mısın?

Ya bir de sığınma evi, belediye vs. denmiş. Çocukları geçelim onlar suçsuz, ama böyle biri sizce yardımı hak ediyor mu? Ya ebeveyn kaybı oluyor, insanların başına türlü dramlar geliyor, o tür durumlar için helali hoş olsun, ben de elimdekini paylaşırım.
Ama yarını düşünmeden 4-5 çocuk yapmış kadın, kocası zaten ayrı bir dünya. Benim uzaktan kuzenim de tuttu ipsiz sapsız birinden 3 çocuk yaptı, boşandı. Ne kendi baktı ne kocası olacak adam. Devlet aldı 3 çocuğu şimdi, en iyisi oldu valla.
Devlet yardım için para verse benim kuzene, onu da yerdi. Beceriksiz biriydi yani.
Devlet illa yardım edecekse direkt çocuklara sahip çıkmalı, karı koca bu işin dışında tutulmalı.

Benimle yaşıtsın ve 4 çocuk ben daha birinciye cesaret edemiyorum..

Direkt para yardımı çoğu zaman çocuğa değil büyüklere harcanıyor zaten maalesef.. Yok borç öderler yok kumar oynarlar vs vs vs en güzeli gerçekten bazen devletin çocukları alması oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…