Eşim cezaevinde sokakta kaldim

4 çocuk üffff valla bende bir sorun var heralde bazen tek çocuğuma yetemiyorum diye düşünüp ikinci istemiyorum siz nasıl tavşanlar gibi üst üste doğuruyorsunuz ? ki maddi durum da pek iç açıcı değil anladığım kadarı ile mağlum 1 bebek 2.5 yaşına kadar bez kullanıyor mama da kullanır tabi kişiye göre değişir anlam veremedim benim 2 yaşındaki bebeğimin kendim çalıştığım halde aylık bana masrafı 4 bin maması bezi giyimi gezdirmesi eğlendirmesi 2. olsa ben işin içinden çıkamazdım mesela harbiden nasıl yaptın üst üste.

Her hamileliği doğumla sonuçlanan, düşük falan geçirmeyen kişiler de var
Yani şuan da konu sahibesine diğer kişileri örnek göstermek yerine mevcut durum üzerinden konuşmak daha doğru olur. Konu sahibesi gebe kalma durumunu hem kendi sağlığı hemde çocuklarının mental ve psikolojik sağlığı için sonlandırmak.
4 çocukla elbette gittiği hiçbir yere sığmaz. Ama annesinin evi çocukları ve kendisi için en güvenli alanlardan biri olabilir diye düşünüyorum.

4 çocuk üffff valla bende bir sorun var heralde bazen tek çocuğuma yetemiyorum diye düşünüp ikinci istemiyorum siz nasıl tavşanlar gibi üst üste doğuruyorsunuz ? ki maddi durum da pek iç açıcı değil anladığım kadarı ile mağlum 1 bebek 2.5 yaşına kadar bez kullanıyor mama da kullanır tabi kişiye göre değişir anlam veremedim benim 2 yaşındaki bebeğimin kendim çalıştığım halde aylık bana masrafı 4 bin maması bezi giyimi gezdirmesi eğlendirmesi 2. olsa ben işin içinden çıkamazdım mesela harbiden nasıl yaptın üst üste.
Eee gamsız ve pişkin.baksana cevaplara.

Arkadaslar hepinizin bi bebegi olsun isterim ama size verilmeyen bebeklerin sorumlusu bi kac cocuk.dogurmus sonra artk dogurmak istemeyen bundan korkan insanlar olabilir mi? Sacmalamayin rica edicem

X