Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Demetttttt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
84
-102
26
Herkeze merhabalar bayanlar. Bilgilerinize ihtiyacim var. Esim cezaevinde 8 aydir. 4 tane evladim var sokakta kaldim. Esim cezaevine ilk girdiginde kaynanamda kaliyorduk zaten esimde cezaevine girince hicten anlasamaz olduk bana siktir cektiler ordan ciktim anneme gittim onlada cocuklar yuzunden cok kavga ettik. Ediyoruz hicbir kapiya siğamiyorum. Sosyal yardima gidicem ama sizce beni bir eve yerlestirebilirler mi? Yoksa siginma evinemi gonderirler bilgisi olan bu durumu yasayan vs arkadaslar bana yardimci olabilirler mi lutfen?

Eski konunuza baktim bir de 5.ye hamile misiniz su anda?

Bu durumdayken kimseyle kavga etme luksunuz yok, annenizin huyuna gidin cocuklarin ustunde bir catisi olsun en azindan.
Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.

Bulundugunuz bölgenin belediyesine gore degisiyor bu durum maalesef. Birisi oturdugun evin kirasina kadar karsiliyor (annemin kiracisindan biliyorum) digeri beben varsa sadece bebe maması yardımı... bunu da burda gecen konu acan bir arkadaş vardı ankarada yasiyordu yanilmiyorsam ondan tecrube edindik. Bulundugunuz bolgenin belediyesini arayip ogrenebilirsiniz. Aile sosyal hizmetler yardim hatti da bilgi veriyordu yanlis hatirlamiyorsam. Google yazinca iletisim.kurabileceginiz bir suru tel hatti cikiyor.

Tesekkur ederim insallah yardimci olurlar

Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.
Ay gerçekten müstehak ya bazı insanlara Hayatlara bak, üreme hızlarına bak. Verin çocukları devlete, gidin doktora doğurma özelliğinizi bi kapattırın, kendiniz de naparsınız yapın sığınmaya mı gidiyosunuz annenize mi gidiyosunuz napıyosunuz. Tek bildiğiniz sınırsız çocuk doğurmak şu hayatta. Çocuklara sunulan hayat önemli değil

Ablacim, kizim 25 yasinda 4 cocukla, cezaevindeki kocasindan 5.ye hamileyken kapima gelse ben de ustune gelebilirim acikcasi.

Ne yaparsa alttan alip, tamam annecim diye pohpohlamak harici bir sansiniz var mi? 4 cocukla sigindiginiz hicbir kurum annenizin evinden daha rahat olmayacak malesef ki.

Gercekleri duymak isine gelmemis olabilir ama durum bu.

Daha önce aldatılıp affetmişsiniz

25 yaş, 5 çocuk, eş hapiste kim bilir suçu ne? Eğitim yok, iş yok, para yok, aldatma var...

Kim bir hangi şartlarda yaşıyor o çocuklar? Keşke devlet alsa hepsini. Karı koca onlara veremeyeceğiniz çok aşikar. Size benzeyeceklerine devlete memur olurlar. Eminim ki bu fikir kocanızın da hoşuna gider. 15'inde trink para ne de olsa.

Siz de bir zahmet tavşan gibi davranmayı bırakıp tüplerinizi bağlatın. 25'inde 5 doğuran 50'ye kadar 15'i bulur.

o çocukların psikolojisi bozulmuş olacak

Anneleriyle her kapıdan kovuluyorlar garipler

Günah ya günah meslek yok iş yok ev yok habire üremişsiniz düşmeseydiler 5. Doğmuştu

Sizde beyin varmı yoksa tamamen vücut da sadece belden aşşagısı mı çalışıyor

Kaba ve kırıcı bulsanızda size zerre acımadım o çocuklara acıyorum korunun da başka yavruların kapılardan kovulmasına sebep olmayın

Bunların yanında, ağzıda biraz bozuk psikolojisi gibi,kimbilir o çocuklara nasıl davranıyordurdüşen çocuğuna bir gram duygusallık göremedim

4 çocuk mu Acilen aile planlamasını öğrenmelisiniz yoksa 5 10 diye devam eder bu sayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…