Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Bahtlari guzel zaten benim gibi bi anneleri var herseye ragmen ayakta dimdik ve yanlarinda cozum yolu arayan bu cok bilmis tavirlarinizi gidip dogurup birakanlara sergileyin
Bahtlarının güzel olup olmadığını bilemezsiniz. İnancınız varsa, ona göre düzgün cümleler kurun.

İçimden daha çok şey söylemek geçiyor da site kurallarına aykırı.

Ben iki kişi çalıştığımız 2. kediyi eve almaya korkuyorum ya yetemezsem de ilkinin standartlari duserse diye. Siz yarinlar yokmuşçasina uremissiniz, insan gercekten hayret ediyor.

Anneniz ne yapsın, 1 tane göndermiş, 5 tane dönmüş.
Yaşadığınız hayata, şartlariniza, yaşınıza ve bu yaşta yaptiginiz çocuk sayısına bakılırsa anneniz de eğitim neferi ya da yatlar katlar içinde yüzen bir insan değildir. Aldığı en fazla bir asgari ucrettir ya da emekli maaşı. Şimdi bir de 5 kişi çıkmış başına.
4 çocukla hiçbir yere sigamayacaginizi baştan düşünecektiniz. Belediye yardim etse bile en fazla ne kadar yardım edebilir? Annenizle geçinmeye ve daha fazla urememeye çalışacaksınız mecburen.

Çocukların okulu ödevi giyimi yemesi içmesi. Hiç mi korkutmadi gözünüzü? esin zaten sınırda yaşıyormus. Kim bilir ne suçtan girdi cezaevine. Çünkü kolay kolay ceza almaz kimse bu ülkede. 60 sabıkası olan da hiç sabıkası olmayan da bir çünkü. Bu ortama 4 çocuk fazlayken 5. Neyse ki doğmamış.

hem eşin ceazevinde hem 4 çocuk. kusura bakma kınanmaya hak kazanmışsınız. ben 1 çocukla zor başediyorum sen naptın be yavrum ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…