Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.
Burda bile agrasifsiniz. Size bir tavsiye verilmiş, kırıcı olmadan. Zor biri olduğunuzu düşünüyorum.

Aynen doğru ,altına imzamı atarım gerçekten.Devlet bunlara para verse yerler asla çocuklarını düşünmez böyleleriGünahsız yavrulara içim parçalanıyor

Bahtlari guzel zaten benim gibi bi anneleri var herseye ragmen ayakta dimdik ve yanlarinda cozum yolu arayan bu cok bilmis tavirlarinizi gidip dogurup birakanlara sergileyin
Çözüm arayan derken? Bi siteye girip napıcam ben şimdi demek mi oluyor?

Yanlış hatırlamıyorsan çocuklu kadınları kıskanıyordun demi,onun içinmi her gün seks yapıyorum diyorsun.
Eee yapıyorum.
Benim bildiğim deizmde evrenin işleyişine müdahalede bulunmayan bir tanrı vardır. Çocuk yapamadığın için tanrıya sövmene gerek yok bu durumda.
Desigliğin de çeşitleri var.dediğin de doğru ama bir de yaraticının iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğunu birlmeyen bir gurup var.açıkçası bu gruptanim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…