Eşim cezaevinde sokakta kaldim

Ay allah askina ne cok biliyorsunuz ya eski konuma bakmasan sasirirdim ben zaten benim kavga ettigim yok zaten annem c0k ustume geliyor ben ne diyorum sen ne anlatiyorsun bana 5. Hamileligimdeki bebegim dustu canim 4. Ayda kanamam oldu kaybettim ok.
çok terbiyelisiniz maşallah

koca hapisten çıkınca dikkar edin de daha da doğurmayın
ve gerçekten suyuna gidin annenizin

Tüh be, o kadar alışveriş yapmazdım bilseydim. Hepsi zınk diye önüme gelecekti demek. Banka hesabına hibe olarak yatar mı

Eee yapıyorum.
Desigliğin de çeşitleri var.dediğin de doğru ama bir de yaraticının iyi niyetli mi kötü niyetli mi olduğunu birlmeyen bir gurup var.açıkçası bu gruptanim.
Panpa o niyetini degil varlığını sorguluyor. Agnostik deniyor ona. Ama yinede sen daha iyi bilirsin. Ben sadece 4 sene filan arastirdim bu isleri.

Oturur valla.bana hiç yok, bunlara düzine düzine öyle mi ? Kimi kime şikayet edeceksin gerçi.milletin aklı çıkiyormuş bir daha olacak diye. akıl alır gibi değil.ben böyle yaratıcının.....
Hanımlar ne dediginizi bi bilin ya

Devlet alsın devlet alsın, nereye kadar devlet alsın. Afetten etkilenenleri alsın, annesi babasi ölenleri alsın ama kedi gibi dogurup duranlara devlet napsin. Belediye gelsin kısırlaştırma yapsın :) bu nedir ya nasi bi bilincsizlik. Yapacak bisey yok bari gelip yazmayin asabimiz bozuluyor çocuklara, çalışıp bakacaksin annenin evinde. Kabus gibi bi hayatın var sanki çok güzel biseymis gibi o hayatin icinde yaşamak ne diye yapiosun cocuk eziyet etmek mi istiosun baska bi canliya. Hicbir mantigi yok.

Doğru. Devamli dogurup bakamayanlardan devlet cocuklari alsin deniyor, başka konularda da benzer konusmalar olmuştu.
Ama bu işe yaracak bir şey degil. Bu insanlar "cocuklara bakamadik devlet aldi en iyisi bir daha yapmayalim" demeyecek. Yine "kazayla" da olsa cocuklari olmaya devam edecek.

Ben de aynısını düşünüyorum.Devlet tarafından bakılınca ben de kendimi enayi gibi hissediyorum.Hayir bir de doğurmaya devam edebilirler rahat gelirse.Cocuklara yardım edilsin başım gözüm üstüne de,bu kadar doğuran bir yetiskene kesinlikle yardim edilmesin.Ya da belediye kisirlastirsin önce sonra etsin.Saka şaka o da insan haklarına aykırı işte ...

Ayy kadın programına bir adamcağız çıkmıştı geçen senelerde. Alman bir aile evlat edinmiş, adam Alman olarak büyümüş. Sonra Türkiye'ye gelip ana babasını aramıştı. Ana baba da bir çıktı, güya boşanmışlar, ikisi de başkasıyla evlenmiş. 4-5er de çocuk yapmışlar. Müge de bak ne güzel bir sürü kardeşin oldu diyordu.
Adama bir lokma ekmeği çok görmüşler, terk etmişler cami önüne. Sonra da ikisi de doğurmaya devam etmiş. Hakaret gibi bir şey yani.

Olan çocuklara oluyor ama yapacak bir şey yok maalesef. Devletin sınırsız yardimi olsa onar onar doğururlardi eminim.

Ay canım evet sen çok saygın bir insansın biz bozduk platformu
La havle

Hayır bir de çalışayım edeyim yok. Sürekli doğurayım birileri baksın. Koca ailesi olmadı baba evi baksın. Baba evi olmadı devlet baksın. Ya niye sürekli birileri bakıyor? Biz karı koca iki maaşla yeterli gelemeyiz diye ikinci çocuğu yapmıyoruz, benim vergimin bu tiplere harcandığını düşündükçe kendimi çıldırıyorum yaa bu ne lan. Niye bizim vergilerimiz kontrolsüzce üreyip asalak gibi yaşayanlara gitsin? Çocuk yapmak kontrol altına alınsın artık yeter ya. Devlet benim vergimi almasın ben çocuğuma harcıyım niye bunları besliyorum? Sosyal devletin de cılkı çıktı artık. Kimse bakamazsa devlet bakacak. Oooldu...

Sosyal devlet olmak da zarar anacım
Habire doğur devlet baksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…