Eşim çalışmazsan ayrılırız diyor

Çoğunlukla katılıyorum ama erkeğin doğurma, süt verme gibi bir fonksiyonu yok hali hazırda malesef yani ahahahah. 2 yıl idare edemeyecek adamın çocuk neyine ya.

Emeğine sağlık ekran görüntüsü aldım valla.

Sen adam bana bakmak zorunda diye bikbik otersen o adam da kendisini maaşı için tercih eden bir kadına saygı duymaz. Esitlikse esitlik.
Eşitlik diyen kim?
Erkeğin kadının yaradılışı farklıdır.
Ve görevleri de bellidir.
Kimi tercih ettikleri beni ilgilendirmez.
Maaşım için beni tercih etmesi kendi adıma çok üzücü olur
Beni gerçekten sevdiği için tercih etmesini isterim.
Para için evlenen kadın yada adam sevmez .
Bu sevgisizlikte ilerde sorunlar oluşturur.

Yavrum seni hiç sevmediler mi be? Bir tek senin yorumlarında bu his var. Sevgisiz büyümüşsün belli yani hiç yok mok deme.
Yooo valla değil.ailem de çok sevgi doludur, sevgililerim de hep oldu ve onlar da çok sevgi doluydu.neden evliliğe, çocuklu hayata bu kadar gıcığım inanın ben de bir türlü çözemiyorum.kıskanıyorum desem şu yaşa kadar kaç tane ilişkim ben evlenmeye yanaşmadığım için bitti.yani kıskançlık olamaz.neden hiçbir tahminim yok.

Yooo valla değil.ailem de çok sevgi doludur, sevgililerim de hep oldu ve onlar da çok sevgi doluydu.neden evliliğe, çocuklu hayata bu kadar gıcığım inanın ben de bir türlü çözemiyorum.
Yalancıya yaptırım yok ya, devam et bakalım.

Hangi kurumda çalışıyorsunuz bilmiyorum ama daha önce doğum yapan arkadaşlarıma sordum şimdi bizde sağlıklı bir hamilelikse 8 ayda doğum iznine ayrılıyorlar ve evet 1 sene ücretsiz izin var fakat bunu rapor şeklinde iş yeriyle anlaşarak hallediyorlar daha erken izne ayrılmak için de yine rapor almanız gerekiyor hiç doğum yapmadığım için acaba ben mi yanlış biliyorum diye yakınlarda doğum yapan arkadaşıma sordum şimdi kurumunuzun insan kaynaklarıyla görüşürseniz ya da daha önce doğum yapmış birilerinden öğrenebilirsiniz sanırım

Adamın üslup berbat. Ancak aşırı harcamanız mı var acaba? Neyse 2. Çocuk fikriniz olmasın mümkünse bu kişiyle. Uyanık kendini düşünen adamlardan hiç hazetmem

Ben de evlilikten nefret eden biriydim tipik kova burcu insanıyım ama karşınıza herşeyden önce arkadaş dost olduğunuz biri çıkınca kendinizi evli olarak buluyorsunuz çocuk bakamam yapamam derken şimdi planlama yaptığıma göre ben de epey bir değişiklik var ki benden daha odunu yoktur emin olabilirsiniz

Kaç yaşında oldu bu ? Ben 30 a geldim artık.

kamuda ücretsiz izin 2 yıl zaten. o konuda bir sıkıntı yok, siz ücretli 1 yıl deyince öyle bir izin hakkımız mı var benim bilmediğim dedim. ilk doğumda 2 yıl ücretsiz iznimi kullandım zaten.

kamuda ücretsiz izin 2 yıl zaten. o konuda bir sıkıntı yok, siz ücretli 1 yıl deyince öyle bir izin hakkımız mı var benim bilmediğim dedim. ilk doğumda 2 yıl ücretsiz iznimi kullandım zaten.
Ama rapor filan alıp 1 seneye kadar uzatılabiliyormuş ücretli izin de benim arkadaşımın eşi hastaydı ona bakmak için ücretli 6 ay ücretsiz 6 ay izin kullandı rapor filan aldı uzatmak için

Herkes ister aşk evliliği yapmak, ama burası harikalar diyarı değil, hayatın gerçekleri var. Kafanın uyduğu, tipi düzgün iki insan varsa mesleği iyi olan seçilir elbette

Kk'nın gözde bekarı ferhans arkadaşlar konularından az çok bilen bilir

Devlette ücretli 1 yıl izin mi var?

Çoğunlukla katılıyorum ama erkeğin doğurma, süt verme gibi bir fonksiyonu yok hali hazırda malesef yani ahahahah. 2 yıl idare edemeyecek adamın çocuk neyine ya.
Doğum 1 gün, lohusalık 40 gün. 2 yıl bebek full emmiyor zaten, kaldı ki emziremeyen anneye gerek yok bu durumda.

Bunların hepsi eşle beraber kararlaştırılması gereken konular. 2 yıl bakacak maddi durumu yoksa kadın da o çocuğu yapmamalı bu durumda. Adamın neyineyse kadının da o kocadan çocuk neyine?

Konuda da çocuk 2 yaşında zaten Bir de bu kadar kötü üsluplu bir kişiye sırt dayanmaz. Onun getirdiği bir lokma batar bana. Bu lafları duyup oturmak gerçekten zor.

Tamam olur diyip alıp gidin..

Bu yüzden soruyoruz kadınlara zaten, neden size destek olmayan, utanmasa ekmek yedirmeyecek adamlara ısrar inat çocuk yaparlar, anlamıyorum ben. Konu sahibini bilmiyorum ama KK geçilmiyor böyle örneklerden. Asla baba olmaması gereken adamlar bi yolu bulunup baba yapılıyor. Hamilelik, doğum, minicik bir bebeğe bakmak çok nazik olaylar. Gönüllü adam lazım, yediğin lokmayı boğazına dizen değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…