Eşim boşanma davası açtım

cift terapisine gitme sartiyla kiziniz icin bir sans daha verebilirsiniz bence

O kadar da değil abartmayın
Niye ne kadar olacağına neye göre karar veriyoruz ?
Demek ki çocuk aklıyla hareket etmek doğru değil. Siz de çocuk için değil de kendiniz için istiyorsunuz. Sizinle aynı yatağa girmeye ,iki çift sohbete gerek görmeyen adama dönmek istiyorsanız dönün tabi.

Canım bu adam şu an kiminle yaşıyor? Yemeğini utusunu kim yapıyor? Geri dönüp pişman olursan bu sefer aile desteğini kaybetme ihtimalin var biliyorsun değil mi?
Ailesiyle yaşıyor çok haklısın bu konuda ailemle konuşup rızalarını alıcam da hala düşünüyorum bakalım

Niye ne kadar olacağına neye göre karar veriyoruz ?
Demek ki çocuk aklıyla hareket etmek doğru değil. Siz de çocuk için değil de kendiniz için istiyorsunuz. Sizinle aynı yatağa girmeye ,iki çift sohbete gerek görmeyen adama dönmek istiyorsanız dönün tabi.
Çok kararsızım kafam çok karışık

Eger barisirsan kendine haksızlık yapmış olursun arkadaşım, daha iyi bi hayat beklemeyecek seni
Bence ne yap biliyor musun? Dava gününü ertelet bir kaç ay sonrası için..avukatın var mi bilmiyorum ama o halleder
Bu esnada pedagog eşliğinde çocuğu alıştır boşanma fikrine hem sorunsuz bir boşanma olur hem de Çocuk travmasiz atlatır bu dönemi

Eşiniz ayrılmamak için çabalarsa, size verdiği önemi gerçekten gösterirse, samimi bir pişmanlık gösterirse o zaman barışın. Çocuğunuz birleşin dedi diye değil. İleride ama senin için barıştım falan dersiniz onun da cevabı "yapmasaydın" olur. Siz yetişkinsiniz. Pedagojik destek alırsınız babasıyla daha çok vakit geçirmesini sağlarsınız vs o iş çözülür.

X