Esim borsa oynuyor

Tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum güven sıfır mutsuzluk dibe kadar sırf çocuklarım için bu adama katlanmak istemiyorum. Haklısınız. Ben nasıl sevdim böyle bir adamı nasıl kandım nasıl kandırıldım ah kine ahhh.. Yüreğim yanıyo çok kötüyüm eşime buz gibiyim içim ılımıyo sindiremiyorum nasıl düsünmedi bizi halaaa aklım almıyor.... En iyi yol yolumu ayırmak bunun farkındayım zor olacak ama....
Şu an hissettiğiniz duyguları anlıyorum, bir yanda sevgi bir yanda hayal kırıklığı bir yanda güvensizlik bir yanda bunca yılı geride bırakırsanız hissedeceğiniz boşluk duygusu, ben de sonuçta 30 yıllık evli bir kadınım, eşimle birbirimizi severek evlendik, sizin yerinize koyarak yazıyorum tüm mesajlarımı, düşünüyorum 15 yıllık evlilik, bunun öncesi sevgililik nişanlılık derken nereden baksanız 17-18 yıllık belki 20 yıllık bir maziniz var bu kocaman bir ömür demek bir sürü anı ve paylaşmışlıklar demek, bir anda kesip atmak elbette kolay değil ama siz eşinize defalarca şans vermişsiniz, sizin hikayenizde olay sadece para kaybetmesi değil ki🤷‍♀️

Kaybettiği sizin güveniniz, çocuklarınızın geleceği, ki dedim ya 30 yıllık evliyim diye ben bir eşim ama aynı zamanda anneyim de, eşimi çok seviyorum hayatımın 35 yılı onunla geçti hem çocukluğum hem gençliğim hem sonbaharım ama kızımın geleceğini çalsa affetmem affedemem, inanın aynı şeyi ben yapsam o da beni affetmez çünkü evlada olan sevgi 2 insanın birbirini sevmesinden çok daha güçlü bir duygu, evlat için yeri geliyor eşinizi dahi karşınıza alıyorsunuz.

Eşimle 9 senelik evliyken borsa oynaması ve beni borclandırması yüzünden ayrılma noktasına geldik sonra sözler verildi aileler çocugun için devam et dedi evliliğe aradan 6 sene gecti bu arada değişti sandım internet bankacılıgımın sifresini verdim artık kesemiz bir dedim sana güvenmek istiyorum dedim ama bizim biriktirdigimiz para 650 bin vardı onu borsa da bi daha kaybetmiş bi kaç gün trip attım bana dirlik huzur vermedi sanki haklıymıs gibi bağırdı cagırdı neyse dedim tamam tekrar para biriktirelim dedim yeniden başlayalım dedim ama nerden bileyim bu adamın benim internet bankacılığım üzerinden 500 bin borç yaptıgını bunu kartlarıma bloke konulduğunu farkedince ögrendim şok oldum. Hemen dedim seni bosucam ama cesaret edemiyorum ailelerimize söyledim bu adamın beni borca soktuğunu hemen dediler borcunu öderiz yeterki yuvanız bozulmasın dedi ama bilmiyorlarki eşimde Allah bilir ne kadar borç var kendince yapılandırmıs ama beni dibine kadar borca sokmuş ve benim haberim yoktu bunlardan. Ya üstüme basıma devlet memuru olduğum halde doğru düzgün bişi alamazken maasımı ona verdim birikim yapsın diye ama yine kandırdı beni güvenim sarsıldı 3 kere alttan aldım ama artık istemiyorum evli kalmak cünkü bana . Ben zaten mutlu değilim beni bitiren tüketen adamla evliliğimi sürdürmek istemiyorum şimdi birkaç güne aileler bizi uzlastırmaya gelecek ama ben istemiyorum manevi destek istiyorum bosansam 2 tane çocuğum var 8 ve 11 yasında oglum var. Onları tek basıma yetiştirebilir miyim tek başıma bir evi yönetebilir miyim.bosansam nasıl bir hayat bekler beni korkuyorum bana benim gibi bu durumu yaşayan var mı boşanma sonrası çok zorlandınız mı?
Aileniz Deccal falan mı ???? Kızlarına dünyanın borcunu takan adamdan ayrılmaması için borcu ödemeyi teklif etmeleri !!! Siz önce ailenizden sonra kocanızdan boşanın

O kadar rahat emin ol bakmazdı... Ben ona dedimki neden nasıl yaptın bunu bana benim bütün hesabımdaki maasım ek hesabım ve üzerime cekebilecegim en dip kredileri nasıl çekebildin? Verdiği cevap : çok abartıyorsun, herkesin basına gelebilir ne var bunda diye karsılık verdi o kadar karnı geniş... Çok agrıma gidiyo ne kadar aptal mişim ne kadar salak mışım ki inandım 😞 şimdi kapımda köpek kendince bin pişmanmıs nasıl inanacagım nasıl güvenecegim yaa evvela bu borcu nasıl ödeyecegim cıkılmazın içindeyim ailesi ödemezse😞

Sen bu kadar parayı harcasaydın veya kaybetseydin eşin de bir şey olmamış gibi senle devam eder miydi???
O kadar rahat emin ol hic bu durumu takmazdı... Hayatı günlük yaşayan bir adam hani ev alalım araba alalım geleceğe çocuklarımıza yatırım olsun kenarda kösede birikimimiz olsun dediğim de bile kefeninle mi götürcen ne mal mülk sevdalısı sın sen ya diye düsünen ve söyleyen bir adam. Ben ona dedimki neden nasıl yaptın bunu bana benim bütün hesabımdaki maasım ek hesabım ve üzerime cekebilecegim en dip kredileri nasıl çekebildin? Verdiği cevap : çok abartıyorsun, herkesin basına gelebilir ne var bunda diye karsılık verdi o kadar karnı geniş... Çok agrıma gidiyo ne kadar aptal mişim ne kadar salak mışım ki inandım 😞 şimdi kapımda köpek kendincr bin pişmanmıs nasıl inancım nasıl güvencem yaa evvela bu borcu nasıl ölücem cıkılmazın içindeyim😞

O kadar rahat emin ol hic bu durumu takmazdı... Hayatı günlük yaşayan bir adam hani ev alalım araba alalım geleceğe çocuklarımıza yatırım olsun kenarda kösede birikimimiz olsun dediğim de bile kefeninle mi götürcen ne mal mülk sevdalısı sın sen ya diye düsünen ve söyleyen bir adam. Ben ona dedimki neden nasıl yaptın bunu bana benim bütün hesabımdaki maasım ek hesabım ve üzerime cekebilecegim en dip kredileri nasıl çekebildin? Verdiği cevap : çok abartıyorsun, herkesin basına gelebilir ne var bunda diye karsılık verdi o kadar karnı geniş... Çok agrıma gidiyo ne kadar aptal mişim ne kadar salak mışım ki inandım 😞 şimdi kapımda köpek kendincr bin pişmanmıs nasıl inancım nasıl güvencem yaa evvela bu borcu nasıl ölücem cıkılmazın içindeyim😞
Bu düşüncedeki bir insanın bulduğu ilk fırsatta bir borç daha takma ihtimali cok yüksek malesef. Ailesi ile görüştünüz mü? Ailesi borçları ödesin ve kurtulun o adamdan. Çocukların rızkına göz dikmiş

Güvenmeyeceksiniz, zaten vaktiyle yaptığı hataları affedip güvenmişsiniz, şimdi yine affeder güvenirseniz kendinizi çok daha büyük bir borç batağında bulursunuz, bugün pişmanmış gibi rol yapan adam da ceketini alır gider, üzerine hiç borç yok, derdi tasası yok olan size çocuklarınıza olur, ailesine ödeteceksiniz başka yolu yok.

Güvenmeyeceksiniz, zaten vaktiyle yaptığı hataları affedip güvenmişsiniz, şimdi yine affeder güvenirseniz kendinizi çok daha büyük bir borç batağında bulursunuz, bugün pişmanmış gibi rol yapan adam da ceketini alır gider, üzerine hiç borç yok, derdi tasası yok olan size çocuklarınıza olur, ailesine ödeteceksiniz başka yolu yok.
Simdi bosanma fiyatlarına baktım en az 70 bin cekişmeli olursa ki büyük ihtimalle cekişmeli boşanma olur... Cebimde bes kuruş yok ve yıgınlıkla borç içindeyim.ya boşanmak için bile param yok şaka gibi..resmen kendine muhtaç etmiş beni.... Batmışım kurtaranım yok... Umarım ailesi öder benim üzerimden yapmıs oldugu borçları 😞😢

Eşimle 9 senelik evliyken borsa oynaması ve beni borclandırması yüzünden ayrılma noktasına geldik sonra sözler verildi aileler çocugun için devam et dedi evliliğe aradan 6 sene gecti bu arada değişti sandım internet bankacılıgımın sifresini verdim artık kesemiz bir dedim sana güvenmek istiyorum dedim ama bizim biriktirdigimiz para 650 bin vardı onu borsa da bi daha kaybetmiş bi kaç gün trip attım bana dirlik huzur vermedi sanki haklıymıs gibi bağırdı cagırdı neyse dedim tamam tekrar para biriktirelim dedim yeniden başlayalım dedim ama nerden bileyim bu adamın benim internet bankacılığım üzerinden 500 bin borç yaptıgını bunu kartlarıma bloke konulduğunu farkedince ögrendim şok oldum. Hemen dedim seni bosucam ama cesaret edemiyorum ailelerimize söyledim bu adamın beni borca soktuğunu hemen dediler borcunu öderiz yeterki yuvanız bozulmasın dedi ama bilmiyorlarki eşimde Allah bilir ne kadar borç var kendince yapılandırmıs ama beni dibine kadar borca sokmuş ve benim haberim yoktu bunlardan. Ya üstüme basıma devlet memuru olduğum halde doğru düzgün bişi alamazken maasımı ona verdim birikim yapsın diye ama yine kandırdı beni güvenim sarsıldı 3 kere alttan aldım ama artık istemiyorum evli kalmak cünkü bana . Ben zaten mutlu değilim beni bitiren tüketen adamla evliliğimi sürdürmek istemiyorum şimdi birkaç güne aileler bizi uzlastırmaya gelecek ama ben istemiyorum manevi destek istiyorum bosansam 2 tane çocuğum var 8 ve 11 yasında oglum var. Onları tek basıma yetiştirebilir miyim tek başıma bir evi yönetebilir miyim.bosansam nasıl bir hayat bekler beni korkuyorum bana benim gibi bu durumu yaşayan var mı boşanma sonrası çok zorlandınız mı?
Bu nedir ya..Bir uyanın silkelenin ya..Memursunuz maaşınızı ona verıyorsunuz??? insan 9 senelik eşini ve patansıyelını bilir..Eşiniz borsa oynamıyor kumarbaz..Siz ayrılamassınız sizi borca kilitlemiş..Kolay gelsin.. Borcu ona ödetip temıze cıkın sonra önünüze bakın

Bu düşüncedeki bir insanın bulduğu ilk fırsatta bir borç daha takma ihtimali cok yüksek malesef. Ailesi ile görüştünüz mü? Ailesi borçları ödesin ve kurtulun o adamdan. Çocukların rızkına göz dikmiş
Ödeyeceğiz dediler ama 1 ay zaman istediler. Yine de tedirginim.

Eşinize ne olursa olsun şifrenizi vermeniz doğru mu sizce? Bunun aile olmakla bi ilgisi yok ihtiyacı olur sizden ister verirsiniz ama siz resmen '' al ye bitir koçum '' demişsiniz üstelik sizi borca sokmuş birine.
Borsa oyun değil aslında. Tabi nasıl yatırım yaptığına bağlı. Şirket batmazsa yatırım yapan da sabrettiği müddetçe yapmaz. Ben şahsen eşinizin borsa değil de bu parayı başka yerde yiyip, harcadığını düşünüyorum. Borsayla borca girilmez ki.
Sizin en büyük hatanız şifrenizi verip sizi borca sokan birini defalarca affetmeniz.

Pardon merak ettiğim bir durum var sizin hesabınızdan ek hesap kredi bir sürü işlem yapılıyor beş yüz bin borçlaniyorsunuz ve sizin haberiniz yok bu mümkünmu?? Size hiç mi mesaj mail gelmedi.Onay kodu ne bilim maile sözleşme vs.Yaptigim en ufak transferin bile mailini alıyorum ben siz nasıl durumdan haberdar olmadınız ?

Pardon merak ettiğim bir durum var sizin hesabınızdan ek hesap kredi bir sürü işlem yapılıyor beş yüz bin borçlaniyorsunuz ve sizin haberiniz yok bu mümkünmu?? Size hiç mi mesaj mail gelmedi.Onay kodu ne bilim maile sözleşme vs.Yaptigim en ufak transferin bile mailini alıyorum ben siz nasıl durumdan haberdar olmadınız ?
İnternet bankacılgını pek anlamadıgım için oldu bunlar. Bi kredi çekmek istesem bankadan hallederim ama sanal bankacılgı anlamıyorum zorlanıyorum. Bu yüzden oldu

X