Eşim bir gündür bana küs

Konu herhdlde yuvarlak masa toplantısıydı.Insan asna fısneye de bukadar plan programlı gıdemez fgkjfgj
İstersen ıptal edelım?Dınleneyım bıraz falan ne ya?
Ayrıca 2guınde bır de ne yanı?Hıc mı basınız agrımıyo?Bu sıcakta 2 gunde 1 e usenır ınsan.
Tabıkı goreve baglarsınız.

Süre dediğiniz 3 gün
Yani okurken ne seksmiş arkadaş diye okudum
Adamı biraz boğmuş gibisiniz
O kadar ağlamanın kavganın üzerine hala telafi olur diye yatakta beklemişsiniz
Yani o seks illa olacak mı?
Adam size yetemez gibi hissettim

Cinsellik boyle iptal edilen, islerin planlandigi birsey degil ki. Yorgunluktan ölsen de iki öpücüğe bakar, cok yorgunsan kisa tutar sonuc odakli sevisirsin. Bazen uyku tutmaz sırnaşır sevisirsin. Esim bana randevu verip, islerini ayarla dese libidom düşer, randevu saati gelince odaklanamam. Bence biraz akışına bırakın

Ağzım açık okudum. İnsanlar yorgun olabilir istemiyor olabilir. Günü geldi diye sevişilir mi yahu.

Eşim bi gün yanaşacak oldu valla çok yorgunum dedim. Sonra da şakayla keşke gündüz haber verseydin dedim.

Ertesi gün işten mesaj atmış. "Akşama halvet var hatun hazırlan."

bir süre eşinizle konuşmayın. sadece yemek bulasik vs bunlarla ilgilenin soru sordugunca kisaca cevap verin ve iliski istediginde hayir diyin bir kac gun araniza mesafe koyun. sizin yerinize kendimi koyuyorumda sabahtan aksama kadar istiyorum istiyorum diyipte sonra iptal edelim dese benimde zoruma giderdi dedigim gibi bir sure mesafeli davrabin yaklasan taraf esiniz olacaktir

Bir evlilik nasıl bozulur temalı tavsiye için teşekkür ederiz

Siz kendinizi şartlandırmışsınız olacak diye ve bir de önceden eşinizin isteksizlik durumları olmuş o yüzden de böyle bir tepki vermiş olabilirsiniz. Ama yani yorgunsa ve istediği için değil de size söz verdiği için sevişseydi elbette bunu hissederdiniz ve daha kötü olurdu bence. Uzatmayın.

Bir de bayılsın isterseniz. Ay şu söylediğiniz şeyler ne kadar saçma şeyler ya. Ne o öyle istemem yan cebime koy şeyleri. Bu insanlar konuşmayı biliyor ve gayet de konuşularak halledilecek bir konu. Araya mesafe girince iyi mi olacak sanıyorsunuz? Konu sahibi bu mesajı dikkate almazsınız diye umuyorum inşallah.

O kadar şeye rağmen yatakta hala sevişmeyi mi beklediniz? Birakin akışına düşmeyin bu kadar üstüne adam yorgunum demiş ne var bunda yahu? İki güne illaki olacak diye kural koyan kişiler var biri de arkadasimakşama olamayacagini hissedersek gün iicinde sıkıştırıriz araya dedi halime şükrettim. Hiç mi yorgun olmuyorsunuz canınız sıkkın işinizin olduğu zaman olmuyor?hayat size güzel herhalde . Sonra böyle zincirde bozulma olunca felaket bir olaymış gibi kalakaliyorsunuz

Bence boşansın ama adam boşasın yemin ediyorum bu kadınları çeken adamları gorünce şok geçiriyorum

Bence boşansın ama adam boşasın yemin ediyorum bu kadınları çeken adamları gorünce şok geçiriyorum
kadın hamileymis duygusal olması normal. hamile eşini bu kadar ağlatmak yerine gonlünü alabilirdi bana vicdansiz olarak geliyor. bir op saril esinin gonlunu al yat uyu. sizin konu sahibine cok acimasiz oldugunuzu dusunuyorum kusura bakmayin hamile birini bu kadar uzmeyin. uzun sure konusmayin demedim bir kac gun trip at dedim sadece. hemen yorumumu bosanmaya cevirmek cok cirkin

Cinsellikte bir taraf daha istekli bir taraf daha isteksiz olabiliyor malesef. Bu tür duygulari ben de yasadim biraz. Ama iş bak gördün mü sen de yaşa ben de yaşadım gibi inat cümleleriyle içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Cinselliği evliligin merkezi olarak düsünmeyin bence. Sarılıp uyumak dokunmak temas etmek de yakinlastiriyor insani. Ki siz 3 gün demissiniz bu kısa bir süre bence. Nicelerini duyuyoruz 15 gün 1 ay beraber olmuyorlar. Bu da sürekli hale gelirse tabiki sıkıntı. İş temposu bu isteksizliği artıyor malesef. Biraz siz de geri durun sürekli bu konuları hayatın merkezi haline getirmeyin hatta konuşmayın bile bence. İnatlasmaya gitmeden oluruna bırakın derim.

Hayatınızda her şey yolunda galiba ne güzel. Hiç randevunuz iptal edilmemiş hiç yemeğe çıkacakken başka bir işiniz çıkıp gidememezlik olmamış.

Hamileliği bu kadar abartmasak mı acaba?

Hamile birini eşi üzmesin, bize ne ayol? İki lafımıza üzülecekse üzülsün napalım artık, eğile eğile biz kırılacağız.

Ben sekiz dokuz ay sevişmedim kocamlan. Üzgündüm, yorgundum, depresiftim. Gıkı çıkmadı yemin ederim, ben yaklaşmadan adım bile atmadı, istiyorum demedi. Sarıldı öptü sevdi, bekledi. Ben normale dönünce kaldığımız yerden devam ettik. Bu tipler olsa kocamın yerinde boşanmıştık kesin...

hanimlar tartisma cikarmaya yer ariyor gibisiniz :) ancak forum sahibi tartismaya pek izin vermiyor o yuzden size cevap veremeyecegim tesekkurler

Ne yaşadın kız 9 ay?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…