Eşim bir gündür bana küs

Aslında sizin sorun çok yüksek olan isteğiniz değil.iliski yaşamamak da değil. O an oturup ağlamanızdan belli başka sorunlar var sizde psikolojik olarak. Eşinizle ilgili veya değil ama var bir sorun belki de ailevi. Küçücük birşey için aglanmaz. Ayrıca gebelik de bu kadar sık ilişki iyi olması çok da iyi değil. Daha az ilişki olabilir kendinizi şartlamayin derim. Sağlıkla doğsun inşallah.

Acikcasi insan sevismek istiyorsa yorgunum demez yorgunlugunu sex ile atar. Cunku bu da bir rahatlama bicimidir. Bazen esimle is tutup nihayi sonuca erdigimizde "ohhh bee basimdan agri kalkti" der esiniz bence o gün sevismek istememis. Ilk defa planli oldu yazmissiniz demek ki planli olmasi adami konudan sogutmus. Ve siz konuyu accayip buyutmussunuz. Bir daha boyle bu gece seviselim mesaji vermek isterseniz erotik mesajlar atin, fotograflar atin bütün gün sizi düşünüp hayalini kursun aksam da kapidan girince ustunuze atlasin

Ben mi yanlış anladım yoksa siz sevişmek için baya baya kurumsal şirket gibi önceden plan program mı yapıyorsunuz?

İletişiminiz çok yorucu, ikinizin de. Sürekli laf sokmalar, somurtmalar… Bir de plan yaparak olmaz bu işler, 2 günde bir yapıcaz diyip sözleşme imzalarsanız ortada istek kalmaz, her şey göreve döner.

Ay doğru anlamışım Seks dediğin spontane olur yahu böyle iş mi olur meeting set eder gibi.

Off off evet bu tarz bir ilişkim olmuştu benim de.o ladar güzel anlatmışsınız ki.insan düşünüyor sürekli cinsellik konusunda biraz iatekli olsa dünyanın en şagane ilişkisi olacak ama yazik oluyor diye.ne yapacağına da şaşırıyorsun sevdiğin için.bu tarz çok konular açıldı sitede.

Off off evet bu tarz bir ilişkim olmuştu benim de.o ladar güzel anlatmışsınız ki.insan düşünüyor sürekli cinsellik konusunda biraz iatekli olsa dünyanın en şagane ilişkisi olacak ama yazik oluyor diye.ne yapacağına da şaşırıyorsun sevdiğin için.bu tarz çok konular açıldı sitede.

 Bu ne ya ama cok sacma bu. Biz hic planli programli sevismeyiz. 2 gun gecti 3 gun gecti diye hesapladigimi hic hatirlamiyorum. Bazen oluyorki ayda 1 olabiliyor. Biraz sakin akisina birakin o zaten kendiliginden olan bisey. Aa dur 3 gun gecti sevismemiz lazim diye sevisenide ilk defa gordum

Ben eşinizin sizi yorgun görünce iptal edelim mi dediginde insani bir sekilde sordugunu düşünüyorum. Bence alınganlık yapmış gibi gözüküyorsunuz. Gerçekten cinselligi göreve donusturmussunuz boyle zevk yerine eziyet çekersiniz.

Yani haftanın 5 günü ilişkiye girmek zorundamisiniz bizim bazen 1 haftayı rahat bulur yoğunluk mesguliyet birimiz yorgun olmasak digerimiz olur ve bunu kimse yadirgamaz . Yani gereği yok böyle şeyler için küsüp trip atmaya ağlamaya falan iki taraflı da istekli olduğunda zaten kendiliğinden gerçekleşir illa 2 güne bir 3 güne bir diye bideymi var

cinselliği görev olarak tanımlamışsınız kendi aranızda ,diyaloglar olağanüstü komik sanki iş sözleşmesi yapacakmışsınız gibi ''iptal edelim ,hemen olmasa olur mu,'' vs şeklinde ... bu işler doğaçlama olur ha aranızda fantezi yaparsınız eve gelir gelmez şeklinde cilveleşirsiniz o ayrı da , sizinki epey bildiginiz görev olmuş, adamda görevini yerine getirmek istemiyor ama sırf çekindiğinden veya yapmak zorunda kaldığından yaklaşıyor gibi olmuş bu şekilde aranızdaki cinselliği bitirir birbirinizden soğursunuz.

vücut dilinizin verdiği sinyali iki taraflı anlamalısınız herşey konuşulmasına rağmen o gün yorgun veya stresli geçtiyse istekli olsa da kafasını toplayamayabilir uyumak isteyebilir insanız yani, hemen küsmeye ağlamaya darılmaya gerek yok ,sizinde yaklaşımınız hatalı olmuş onunda sürekli bıkkın bıkkın davranması kırıcı olmuş açık açık konuşmak gerek isteklerinizi düşüncelerinizi konuşun , eşsiniz birbirinizle herşeyi konuşmayacaksınızda kimle konuşacaksınız 2 günde bir rutinde baskı altında bırakacak birşey . mükemmel olmalı gibi bir yaklaşımınız var ikinizinde

Seks yapamadiginizda "iptal" olarak mı niteliyorsunuz ?
Birliktelik esnasinda kullanacağız p.vatif,jel ve bunun gibi materyallarin envanterini de tutuyormusunuz..
2 gün arayla tatbik edilecek sevisme 3 gün araya dusunce,kocaniza bu işin bedeli olarak eksik irsaliyesi duzenliyormusunuz..
Sizinkisi sevişmek değil,bildiğiniz şantiye işletmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…