Eşim beni aldatmisti

İkisinide birakmaliydi bence haklisiniz .

Benim çocuğun babasına da çok düşkündü ama bir anda babasız kalabiliyor burada sıkıntı yok mu sence
Ya bacım her söylenene karşı çıkıyorsun, itiraz ediyorsun bir de iyi yada kötü fikir verin diyorsun. Ne istiyorsun sen bizden. Getir çocukları biz bakalım sen, kovan, sevgilisi balayı yapın mı diyelim. Kocan yapmış sıvamış sen de üstüne tüy dikmişsin hala haklılık peşindesin. Ömür törpüsüsün, Allah anana baban sabır versin

Karısını aldatan tigniyette bı adama da mahkemenın verdıgı kadar cocuk gosteririm valla kımse kusura bakmasın.Adam dusmus seyının derdıne,cocuk falan bakamaz.Ne malum cocugu bıyerlere bırakıp kadınla bulusmaya gıtmeyeceği?Yada ben gelemıyorum sen gel bana eve demıyecegı?
Basıma boyle bısey gelse bız herhlde cocuk ben de kalacak dıye kavga ederiz esimle.
O cunku bırakmam cocugu der,ben zaten bırakmam .
Bılemedım ben dar kafalıyım bu konuda.

Sonuç olarak terk ettiniz.

İnsanlara uzaktan bakıp boş konuşmak o kadar kolay geliyor ki?
Ama hesaplayamadıkları şey bu kişinin şuan kendine bile bakabilecek, yetebilecek bir psikolojide olmaması.
Uzaktan davulun sesi hoş geliyor tabi sen kötü annesin demek o kadar kolay ki?
Biri çıkıpta ya sen nasılsın diye sormuyor sadece boş yargı dağıtmakla meşguller.
Bu kadının içinde bulunduğu çıkmaz, çektiği acı, içinde bulunduğu çelişkiler kimsenin umurunda değil hepsi mükemmel insan çünkü ama empatiden yoksun.
Ya ben eminim ki şuan bu kadın yemek bile yiyemiyordur ve 5 aylık bir çocuğu daha var ona da bakmak zorunda.
Kendiyle mi uğraşsın süt kuzusuyla mı uğraşsın 3 yaşında ki çocuğu ile mi uğraşsın çocuğundan ayrı kalmanın acısıyla mı uğraşsın biten evliliği ile mi uğraşsın bir de burada ki insanların yargısı ile mi uğraşsın.
Desteğe ve yönlendirilmeye ihtiyacı varken bencil ve egoist insanlar sadece sen şöylesin sen böylesin deyip daha da dibe batırmak çabasındalar.
Halbuki bu insana ve yalnız kalan çocuğuna yardım etmenin yolu asla bu değil.
Niyet ve amaç iyi olsa yazılanlar bunlar olmaz.

İnsanların bu gaddarlığı gerçekten içler acısı.

Ben bunu burda yazdım diye linç edilsin başka bir konuda.. Burda da haklarımız var koruma kararı 2 saatte çıkıyor nöbetçi aile hakimliginden ve koca evden uzaklaştırılıyor, kadınlar evinizden çıkmayın ev size tahsis edilecek,kocanız gidecek hakkımız var dedim. Hepsi kurbanlık koyun gibi ilk iş evinden çıkıyorlar, adam git evden diyor bunlar koşarak gidiyor . Kocan seni aldattıysa aldattı otur evinde dur çocuğunun basında evi terk etmek marifet mi. Otur evde al istirak nafakani basvur mucadele ver . Haklarini yazinca sey diyorlar aaa bunca kadin ölduruluyor,hakkini arayan ölduruluyor da aramayan oldurulmuyor mu. Baska caremiz yok,haklarimizi kullanmaktan baska.

O yavrucağa üzüldüm onu nasıl bıraktınız neden o çocuğun psikolojisi ne olacak annem beni bıraktı gitti yazık günah ya bu kadar da vicdansız olmayın giderken onu neden götürmediniz eşinizi cezalandırmanın zamanı mı? Çocuğunuzu görünce lütfen onun yaralarını sarın ve bu olayı bir daha tekrarlamayın. Sorunu eşinizle çözün ve bu adamı boşayın.

Iyi çözüm aldatan adama çocuğu bırakırsan demek ki adamlar aldatmiyor. Güvenli bağlanma falan bunların hepsi yalan zaten çocuk psikolojisi de önemli değil . Önemli olan adama ders vermek .

Bastan hata evi terk etmek. Aldatan benmiyim? Evlilik birligi ben mi bozdum? Evden defolup gidecek olan aldatan kisi..cocuklarimin (evet onlar benim cocuklarim herkesten önce) düzenini niye bozuyorum serefsiz yüzünden? Ben niye boynumu büküp evden cikayim? Ben hep diyorum: Cocugu olan kadinin her zaman ayri bir parasi/güvencesi olmali. Aldatmayi gectim, esini de ani kaybedebilir. Kenarda cocuklarini ve kendini idare edecek para olmali her zaman. Ben yarin aldatilsam düzeni yerle bir olacak kisi degilim.

Kendi doğurduğunu ceza olsun, belki geri döner diye bırakan kadın gaddar değil de yanlış yapıyorsun çocuğu al demek mi gaddarlık?
Bakın benim de beş yaşında çocuğum var. 3 yaşındayken kardeşini alıp onu babasına bıraksam ne kadar etkileneceğini biliyorum. Üç yaş çocuğu her şeyi anlayan idrak eden uaş değildir. Annesini arar özler. O yaşta zaten kardeşi yeni olan, o kısma tam adapte olamamış bir çocuk var. Şimdi kardeşle anne gidince o çocuğun tek hissettiği terk edilme hissi, annesini görememe korkusu ve annesinin kardeşini tercih ettiğini hissetmesidir. Babasına bıraktı demeniz bı gerçeği değiştirmiyor. Bu ufacık çocuk şu an etkileniyor ve korkuyor.
Yetişkin bir insan nasıl evliliğinin bitmesinden etkileniyor ve üzülüyorsa bı çocuk da şu am bakım veren, güven veren kişisi tarafından terk edilme hissini yaşıyor. Yetişkin bir insanı bu kadar etkileyen o terk edilme hissiyle üç yaşında mücadele ediyor.

7 senelık evlılıkte ask okadar kalıyor mu ya?Yemeden ıcmedem kesiliyırz falan:)
Sanırsın taze gelın:)
Neyse benım mukemmel evliliğim yok tabı nerden bılcem:)

Çocuğu bıraktı diye kinayanlar guvenmedikleri babalara neden çocuk yaptılar anlayamıyorum

kocaya güvenmekle alakası yok. Kocası iyi baksa dahi bu çocuk şu an annesinin kardeşini alıp onu terk ettiğini düşünüyor. Adamın emanet edeceği kimse yokmuş işe kaç gün daha gidemez? Bu çocuk ne olacak peki? Bu çocuğu cezalandırmak değil mi?
Çocuğu bıraktı diye kinayanlar guvenmedikleri babalara neden çocuk yaptılar anlayamıyorum

Çocuk olmazsa defolup giderdim çocuğum olduktan sonra kimse beni evden çıkaramaz yollarım o adami sürünsün valla ne çocuğumun ne kendimin düzenini bozmam. Köpek gibi o pişman olur evinden düzeninden ayrıldığı için hiçbir erkek benim çocuğumun korku yaşamasından kıymetli olamaz ya . O babasıymis . Baba adam olsa aşkı bitti mi adam gibi oturur eşine derki bak artık yapamıyorum sen evde otur diğer çocuk da küçük duzeni kurayım ben cocuklarimin ve senin arkandayim der düzgünce ayrılırsin. Zaten evlilik bitebilir yani mükemmel evlilik diye tutturmuş belli çok mukemmelmis adam beş aylık çocuk var üç yasinda çocuk var aldatmış

Iste kendımıze guvendık yaptık ablacım.Bu adam olmasa da yürürsün sen kızım dedık yaptık.Elın adamının vıcdanına bırakmam ben cocugumu pardoında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…