Eşim beni aldatmisti

Bu yüzden bir üstteki yorumumda whatsapp ve ya mesaj yolu ile itiraf ettirmeye çalışın demiştim.
Yani adam kendisi nasıl pat pat isteyerek yaptım diye söylüyorsa aynı şeyi mesaj yolu ile yazarsa illaki bir şeyler çıkar.
Bir arkadaşta whatsapp delil kabul edilmeyebilir deyince bunu yazdım.
Genelde kabul edilmiyor hatta tanık beyanlarında bile gözünle gördüğün, duyduğun, birebir şahit olduğunuz olayları anlatın, ikinci üçüncü ağızdan olay anlatmayın deniyor. Ve maalesef konu sahibi çocuğun birini bırakıp evden çıkıp giderek boşanmada kusurlu duruma düşmüş. Hem aldatıldığını ispatlayamıyor hem de kusurlu şu anda. Üstelik üç yaşında, anneye bağımlı çocuğu bırakıp gitmesi kusurunu arttırıyor. Daha önceki konusunda deliler gibi uyardık kendisini ama kafasındakini uygulamayı daha doğru bulmuş demek ki. Şimdi sırada diğer kadını bulup rezil etmesi var, nasıl bulurum onu diye fikir soruyordu.

Wap mesajlarının delil olmadığını kim söylüyor,iyi bir avukat tutun Feyza bu işi çözer mesela :) paradan haber verin.Direkt ekran görüntüsü tabiki delil olmaz, ekran videosu alacaksınız ve waptaki kocanızın numarası gözükür şekilde olacak yani kayıtsız. Zina için dava işi de çok zor. Evli adamlar oldukça kurnazlar otel motel tutnazlar,gunu birlik evde isi hallediyorlardir. Nafaka nafaka diyorsunuz da 2 kurus nafaka baglaniyor, bu adamin geliri ne bilmiyorum standart bir asci ise 10 bin diyelim ? Yarisini verse 5 bin bu para kadinla 2 cocuga cekirdek parasi olmaz bu devirde. Ben onceki mesajlarimda fevri davranmamasi gerektigini 2 kucuk çocuğunu oldugunu sabirla,koşullarını düzeltmesi için çaba göstermesini yazdım.kadin napmış evi terk etmiş çocuğu da babada birakmia. Burda hemcinslerimin mesajları görünce daha da üzülüyorum,babası bakacak tabi. Baba baba olsa bir kadın için 2 tane minik bebeği varken bu toplara girmez,bakmayacak tabiki adam hayatını her şekilde yasayacak:KK66: olan çocuğa olacak

Arkadaşlar bilimsel olarak da çocuk birincil bakımını yapan insandan ayrılamaz o annesiyse o babası diye birşey yok . Psikolojisi bozulma ihtimali yüksek . Duygu ve dürtü bozukluğu yaşayabilir. Mesele bu yani . Çocuk neden annesiz ve kardeşsiz kalsın neyi savunuyorsunuz onu anlayamadım
👍 bende anlamıyorum,nasıl kafadalar

Ben size dedimmmm. 🤦🏼
"Kadın kafasını karıştırıyor. Yoksa Kemalimm zinhar yapmaz" diyeceği belliydi 😂
Sen çocuğu oraya bırakarak bana geri dönsün kadını unutsun hesabı yaptın, elinde patladı. Olan yine çocuğa oldu. Yaşadığı travmaya bak.
Sonra büyüyecek bu aldığı yaranın hesabını kesecek. Hakkıdır.
Sana diyebileceğim tek birşey var.

Bencilsinnnn...

Çocuğu nasıl bırakıyorsun diyenleri anlamıyorum. Çocuklar tek kadınların çocukları mi? Kadın alacağım diyor zaten . Adamin çocuk bana kaldı diye paçaları tutuşmuş . Adamlae Aldatıyor, evliliği bitiriyor, çocukları annelere bırakıp hayatlarına genç delikanlı gibi devam ediyor. Kadın da çocukları alıp mücadele içinde kalıyor. Bende devamlı bırakamam o ayrı keşke annelik duygusu bu kadar yoğun olmasaydı 😔
Cocuk babayla kackere 2 gun kaldı acaba?Adam da gıdecek anasına bırakacak,ıse guce gıdıyordur sonucta.Ortada olan cocuga oluyor ordan oraya.

Wap mesajlarının delil olmadığını kim söylüyor,iyi bir avukat tutun Feyza bu işi çözer mesela :) paradan haber verin.Direkt ekran görüntüsü tabiki delil olmaz, ekran videosu alacaksınız ve waptaki kocanızın numarası gözükür şekilde olacak yani kayıtsız. Zina için dava işi de çok zor. Evli adamlar oldukça kurnazlar otel motel tutnazlar,gunu birlik evde isi hallediyorlardir. Nafaka nafaka diyorsunuz da 2 kurus nafaka baglaniyor, bu adamin geliri ne bilmiyorum standart bir asci ise 10 bin diyelim ? Yarisini verse 5 bin bu para kadinla 2 cocuga cekirdek parasi olmaz bu devirde. Ben onceki mesajlarimda fevri davranmamasi gerektigini 2 kucuk çocuğunu oldugunu sabirla,koşullarını düzeltmesi için çaba göstermesini yazdım.kadin napmış evi terk etmiş çocuğu da babada birakmia. Burda hemcinslerimin mesajları görünce daha da üzülüyorum,babası bakacak tabi. Baba baba olsa bir kadın için 2 tane minik bebeği varken bu toplara girmez,bakmayacak tabiki adam hayatını her şekilde yasayacak:KK66: olan çocuğa olacak
Ben dedim onu ama şimdi benim davam işçi davasi diye belirttim . Bixde delil olarak sunduk ama sadece hakimde taktir oluşturur dedi bizim avukat yoksa tam delil olarak sayılmıyor dedi . Daha çok SMS mesajları olursa iyi olurdu dedi . Imkanı varsa ordan mesajlassin dedim bende . Tabi aile mahkemesinde durum farklı olabilir onu bilmiyorum

Ah yaa nasıl aydın ve yol gösterici bir yorum çok yardımcı olacaktır bu yazdıklarınız(!)

O kadının size sadakat yemini yok ama kocanızın var o kadın aklını karıştırıyor gibi bir bahaneye sığınmayın çünkü gerçek bu değil adam istemiş aldatmış kendi iradesiyle yapıyor önce bunu kabul edin

Yapacak bişi yok evladınızı daha fazla perişan etmeyin alın hemen Allah daha güzel kapılar açar çok daha mutlu olursunuz bu gibi yaptığı ayıptan bile utanmayan adamı süründürseniz ne olur ders verseniz ne olur hayat ona en güzel dersi yaşayarak verir sizde izlersiniz
Çok doğru söylüyorsunuz oncelikle eşimin sonra o kadininda suçu var evladımı tabikide perisan etmek istemiyorum ailemin evindeyim ben kendileri yok ama yanımda bazi sebeplerden dolayı belki benimde ailem istemiyecek öyle birşey yok ama farzetki öyle ben ne yapicam 2 çocukla şimdi ekmek alacak param dahi yok diğer çocuğumda var benim umrunda dahi değil kocamın aldatması umrumda değil herkes intikam fln demiş değil onun tek istedigi çocuğu birakiyim ben gezeyim saatlerce yalvardım yapma çocuklarımız var dedim umrunda olmadı şimdi ben mi suclyum

Cocuk babayla kackere 2 gun kaldı acaba?Adam da gıdecek anasına bırakacak,ıse guce gıdıyordur sonucta.Ortada olan cocuga oluyor ordan oraya.
Annesi bakmıyor yavruma o da çalışıyor çünkü esim mahvolmuş işe gidemediği için çocuğu bırakacak yeri olmadığı için

Bende bırakamam ama bırakanları yargılamam. Çocukları dogurt dogurt keyfine bak. Bütün sorumlulukları alıyoruz erkekler elleri seylerinde geziyor.
Doguırmasın?Kac cocuk yapacagına karar veremeyen kadın evliliğm mükemmeldı demesın.Benım esımde 2.cocugu cok ıstıyor.Kusura bakma yapamam dıyorum kapatıyorum konuyu.Adam her ıstedğinde cocuk yapmasınlar ozaman.

Çocuğu bırakmışsınız çocuğu bırakmışsınız.
Bıraktığı kişi de babası.

Kadınlar mutlaka çocuklarıyla mı çıkmalı evden?
İskele babası muamelesini en çok biz yapıyoruz.
Evet evet çok haklısın herkes bana suç buluyor sanki ben aldattım ben terk ettim ben evliliğimi bozmuş gibi ben de çocuğumu bırakmak istemezdim herkes anneliğimi yargılıyor ama ne çektiğimi ben bilirim ben annesiysem o da babası ben çocuğuma büyüteceğim o hazır baba olarak sadece görecek bu mu yani babalık

İnanın ben çok çok kotyum yüz felci gerçircm.nerdeyse ben oğlumu zaten yanıma alcam ama o şuanda bunu bilmiyor
Hem ben annesiyim o da babası cami avlusuna değil babasına biraktim benim kadar oda bakmakla yukumlu

Kendinizi bununla mi avutuyorsunuz? 3 yasindaki cocuk en cok anneye baglidir. Gece uyansa anneyi ister. Babasi "rahat etmesin" diye ne güzel kullanmissiniz cocugunuzu işte. Işe yaradi mi? Belli ki hayir!

Doguırmasın?Kac cocuk yapacagına karar veremeyen kadın evliliğm mükemmeldı demesın.Benım esımde 2.cocugu cok ıstıyor.Kusura bakma yapamam dıyorum kapatıyorum konuyu.Adam her ıstedğinde cocuk yapmasınlar ozaman. Kimse evliliğinin nasıl gideceğini bilemez

Genelde kabul edilmiyor hatta tanık beyanlarında bile gözünle gördüğün, duyduğun, birebir şahit olduğunuz olayları anlatın, ikinci üçüncü ağızdan olay anlatmayın deniyor. Ve maalesef konu sahibi çocuğun birini bırakıp evden çıkıp giderek boşanmada kusurlu duruma düşmüş. Hem aldatıldığını ispatlayamıyor hem de kusurlu şu anda. Üstelik üç yaşında, anneye bağımlı çocuğu bırakıp gitmesi kusurunu arttırıyor. Daha önceki konusunda deliler gibi uyardık kendisini ama kafasındakini uygulamayı daha doğru bulmuş demek ki. Şimdi sırada diğer kadını bulup rezil etmesi var, nasıl bulurum onu diye fikir soruyordu.
Hayır kadını falan bulup rezil etmek istemiyorum pisliğinde boğulsunlar

Annesi bakmıyor yavruma o da çalışıyor çünkü esim mahvolmuş işe gidemediği için çocuğu bırakacak yeri olmadığı için
Kac gun gıtmıcek ıse?hadı haftasonuna kadar.Pazartesı mecbur gıdecek.Sıze kım bu akılları verıyorsa dınlemeyın ya.Gıt al cocugunu tmm sowunu yaptın adam pisman oldu.Gıt sahıp cık cocuguna ablacım.

Merhaba arkadaşlar bundan 2 gün önce eşim beni aldattı diye post açmıştım bilmeyenler için kısaca söyleyeyim gerçekten güzel giden bir evliliğim vardı 7 yıldır evliyim biri 3 yaşında diğeri 5 aylık bir evladım var ufak tefek sorunlar hariç gerçekten çok güzel bir evliliğim vardı
2 hafta öncesine kadar eşim beni aldatmış bana soğuk davrandı 2 hafta çok mücadele ettim tabii bilmeden kesinlikle düzelmedi sonra bana itiraf etti ben seni aldattım dedi
Ve bana hiç pişman olmadığını ağır ağır hakaretler etti ondan hoşlanıyorum gibi bir sürü şeyler söyledi ben hiçbir şey söylemedim
Bana iki gün süre ver dedi ben aldatmış gibi kendisi benden sure istedi düşünecekmiş beyefendi

Sabahına kalktım 5 aylık evladımı evden alıp gittim 3 yaşındaki oğlumu ona bıraktım ve gittim sakın beni yargılamayın neden bıraktın diye bırakmak istemedim ama bıraktım çünkü benim çocuklarım olduğu gibi onun da çocuklari
Adam hem beni aldatsın hem de ben çocukları alayım gideyim rahat mı etsin diye düşündüm
Gece beni aradı telefonlarını açmadım sabahın beşine kadar bana mesaj attı
Çok pişmanım beni affet şeytan uyudum evine dön yuvana dön beni bırakma sensiz deliye döndüm boşluğa düştüm bir anda böyle yaptım beni affet gibi bir sürü şeyler yazdı
Babama kadar mesaj atmış ben evliliğimi kurtarmak istiyorum çocuklarıma böyle yapmak istemiyorum bana yardım edin diye
ben cevap vermedim sonra bu çocuğun hali ne olacak böyle bu çocuğun hatırına tekrar devam edelim dedi ben de ona çocuk için beni bana yazıyorsun dedim

Hayır çocuk için değil kendim için de şans istiyorum cevap vermeyince onu öne sürdüm dedi affet beni dedi sabahın 5'ne kadar bu şekildeydi yine bana cevap vermiyor onunla mı konuşuyorsun dedim evet bitirdim kapat o konuyu ben sana her şeyi unutturacağım dedi
Sabah düşüncen nedir dedi ben de bana biraz süre ver dedim kafana göre dedi aradı ne yapacağız konuşalım evliliğimize yön verelim dedim
Bizim zaten evliliğimiz bitti ben çocuklar için sana yalvardım geri dön diye çocuklar için söyledim çünkü benim çocuğumu bırakacak yerim yok o yüzden sana yazdım dedi beynimden vurulmuşa döndüm bir insanın gururuyla bu kadar mı oynanır

Çünkü o kız onun kafasını karıştırıyor bana dönmek istiyor kız oradan ona baskı yapıyor buna eminim aldatılıyorum ama ispat edemiyorum çocuğumu yanıma alacağım tabii şu anda o bunu bilmiyor ama bu aldatıldığımı da mahkemede sunmak istiyorum çünkü boşanacağım iki çocuğuma da kendim bakarım ama bunu mahkemede aldatıldığımı göstermek istiyorum annesine demiş ki öyle bir kadın yok ben ona yalan söyledim demiş ama var onunla konuştuktan sonra yine bana Fikri değişti çünkü kadın ona baskı yapıyor
çok kötüyüm �ocuğumdan ayrıldığım için evliliğim bittiği için aldatıldığım için bir anda bunları yaşayıp bu hale düştüğüm için çok kötüyum yavrum beni kahrediyor inanın birden bire bu olaylar bu hale geldi gerçekten çok güzel bir evliliğimiz vardı bir dediğimi iki etmez el üstünde değil başın üstünde taşırdı beni nasıl bu hale geldik bilmiyorum
Her ne olursa olsun kesinlikle boşanacağım ama bu aldattığını nasıl ispat edebilirim ki bana bir şey söyleyin lütfen iyi kötü yorum yapın sizce nasıl davranmalıyım nasıl davranırsan bu sürece en iyi atlatırım ben bunların hiçbirini hak etmedim
Böyle aldatma durumlarında ikinci kadın değil hanımefendi suçlu olan eşiniz. Dürüst olalım o kadın size ne sizi sevme sözü verdi ne sizle bir aile kurdu. bunu yapan eşiniz. Omurgasız olan kendisi. Size verdiği sözleri yıkıp geçen, başka bir seçenek çıktı karşısına deyip size sırt çeviren kendisi. Sizi evde çocuklara bakın hizmetçilik edin diye çağırıyor. O mesajlarınızın hepsi mahkemede delil. Velayeti de tam alırsınız güzel nafakanızı da hatta tazminatınızı da alırsınız.
Kafası karışıkken aldatır, karısı hamileyken aldatır, kavga ederler aldatır, maddi sorun yaşarken aldatır, yani bu erkek kısmında bahane bitmez ama siz bir mini etek giyip dışarı çıkmaya kalkın katil olucak raddeye gelir.
Başkasına yakınlık duymuş bi adamın koynuna nasıl gireceksiniz ve nasıl yüzüne bakacaksınız? Ben eşimle tartıştıktan sonra aynı çatı altında durmak zor geliyor bir de bu durum olsa hiç duramazdım.
çocuklar bana kalacak o gene hayatına devam edecek diye düşünmenize çok ama çok hak veriyorum ama maalesef çocuklar hele bu yaşlarda anneye ihtiyaç duyuyor. Ve zor bir hayatınız olur ayrılırsanız. Siz çocugu yetiştiren disipline eden kişi olurken eşiniz onları gezdiren eğlendiren her dediğine evet diyen bir olabilir. Ama yapacak birşey yok.

Evet evet çok haklısın herkes bana suç buluyor sanki ben aldattım ben terk ettim ben evliliğimi bozmuş gibi ben de çocuğumu bırakmak istemezdim herkes anneliğimi yargılıyor ama ne çektiğimi ben bilirim ben annesiysem o da babası ben çocuğuma büyüteceğim o hazır baba olarak sadece görecek bu mu yani babalık
Şimdi sen birine o birine baktığınız için esitlendiniz mi ? Çocuğu bırakacak yeri de yokmuş annesi de çalışıyormuş kocan yemek yapmayı biliyor mu? O çocuk ne yiyip içiyor . Evde ne dedi çocuğa ? Çocuk annem ve kardeşim nerde diye sorunca sakinleştirir mu ? Sabırlı biri mi . Daha önce kaldı mı çocuk babasıyla kişisel ihtiyaçlarını karşılar mı yoksa diger kadınla evde flörtleşiyorlar mi ?

Bosanacigim zaten
blöflerinizi küçük çocuklarınıza yaparsınız ancak ne kocanız ne biz karnımız tok bu blöflere
kocanız perişan olsun zorlansın da sizi arasın yalvarsın diye kendi çocuğunu hiç eden harcayan bırakan kadın boşanacak ha ?

boşanacak olan zaten adamın eşyasını kapı önüne koyar yallah der gönderirdi kendi çocuğuyla tehtit etmek yerine

Doguırmasın?Kac cocuk yapacagına karar veremeyen kadın evliliğm mükemmeldı demesın.Benım esımde 2.cocugu cok ıstıyor.Kusura bakma yapamam dıyorum kapatıyorum konuyu.Adam her ıstedğinde cocuk yapmasınlar ozaman. Kimse evliliğinin nasıl gideceğini bilemez

Oturdum düşündüm ondan sonra çocuk yaptım zaten. Ev işlerini ve çocuk bakımı konusunda benim sıkıntım yok. Babaları var. Allah başımızdan eksik etmesin. Olmazsa da idare ederim. Edebileceğimi düşünüyorum. Çocuklarımın daha doğrusu çocuklarimzin hayatını aydınlatmak için uğraşıyoruz. Karartmak değil.
Arkadaşlar zaten biz de çocuk yaparken çok düşündük evliliğimin böyle gideceğini bir anda böyle olacağını düşünemezdim dediğin gibi ev işleri konusunda çocuk bakımı konusunda bana çok destekti ben de zaten ömür boyu çocuğumu onun yanına bırakmayacağım iyi kötü babasından daha iyi bir hayat verebileceğimi düşünüyorum

X