Eşim beni aldatmisti

Evet benim diğer küçük çocuğum rahatsız hastane sürecinde babasında kaldı babası çok iyi bir baba çocuğuma en iyi şekilde bakabileceğine eminim yani en azından biz evliyken öyleydi elinden geldiği kadar ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır yani çok tepki veriyorsunuz haklısınız ama ben annesiyim o da babası üvey babasını terk etmedim ki

Ha bi de o var di mi, kadın neden gidiyor ya evden? Amerikada koca kovulur evden. Gider saçma bi daireye veya otele ya da sevgilisinin yanına yerleşir. Kadına kalır ev araba vs ne varsa. Manyak gibi de nafaka öder. Sanırım benim başıma gelse valizlerini toplar kapıya koyar ailemi çağırır ve onu evden kovardım!

Benim çocuğun babasına da çok düşkündü ama bir anda babasız kalabiliyor burada sıkıntı yok mu sence

Size şeytana uydum, boşluğa düştüm diye mesajlar atmış, belki msj yoluyla itiraf ettirebilirsiniz, bilmem mahkemede kullanılır mı? Muhtemelen o anki panikle size geri dön barışalım dedi ama daha sonra kadınla konuştu ve kadın da belki senin çocuğun benim çocuğum dedi ve o yüzden çark etti. Çocuğunuzu üvey anne ile büyütmek istiyor musunuz cidden? Ya da kadın dedi rahat ol hiç bir anne çocuğunu bırakamaz o yüzden rahatladı. Her ne olursa olsun adam çok karaktersizmiş, bence evinize dönün, çocuklarınızın yanında olun. Adamın eşyalarını da hazırlayın, koyun bavula. O gitsin onun düzeni bozulsun. Bu kadar karaktersiz bi adamla çekişmeli boşanma davası açmayın, çok yıpranırsınız, iftiralar havada uçuşur. Anlaşmalı boşanın, alın nafakanızı kurun hayatınızı. Çocuğunuza daha fazla bu travmayı yaşatmayın

Peki adam kaç gün ise gitmeyecek ? Ise gitmedi işten çıktı ekmek alacak param yok diyorsun bu adam da size tazminat veremeyecek nasıl gecineceksiniz o zaman ? Lütfen çocuğunuzu alın . Önceki yazdıklarımı okudunuz mu o çocuğun psikolojisini mahvediyorsun şu anda

yaaa bebeğimmmm senin evliliğin mükemmel değil kocan da iyi bir baba değilll burada bir anlaşalım. iyi bir baba olsa çocuğa bakamam diye sana numaradan yalvarmaz toz konduramıyorsun şu kocan olacak şahısa adam seni aldatmış gururunu ayaklar altına almış birde mühlet vermek ne ya 2 gün düşüneyim neeee bırak al çocuklarını boşan kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş allaha bırak ve seyret mutlu olamayacaklar onlarda bir yuvayı yıkıp üstüne yuva yapıp mutlu olanı çok çok az daha fazla gururu ayaklar altına alma bir kadın olarak ben kriz geçiriyorum senin benm kocam aslında iyi kadın aklını karıştırıyo dedikçe senin kocan o zaman gerizekalıymış kafası bu kadar kolay karışıyorsa demekki şu pislik herife bi toz konduramama huyundan vazgeç

Benim çocuğun babasına da çok düşkündü ama bir anda babasız kalabiliyor burada sıkıntı yok mu sence
O zaman evinde otur babasından da ayrılmasın tek derdin bu zaten . Adam seni bırakmasın aman bırakmasın biricik kocan otur evinde yeminle sinirden basım ağrıdı naparsan yap git yapis bacaklarına

3 yasına kadar adama verme sorumluluk ,1 gunde sorumlulluk ver.Hayır bugune kadar cocugu bırakmıs olsa,adam yana yakıla aramaz.Ben bıraksam(kı buyuk konusmayayım hayattaysam bırakmam cocugumu)kocam aramaz bıle gel bak ben bakamıyorm dıye .Cunku 10 aylıkken ben ıse basladım,vardıyasına göre o baktı ben ısteyken.

O zaman evinde otur babasından da ayrılmasın tek derdin bu zaten . Adam seni bırakmasın aman bırakmasın biricik kocan otur evinde yeminle sinirden basım ağrıdı naparsan yap git yapis bacaklarına

Acaba 3 yasindaki cocuk icin mahkemenin önünde "birakip gitti velayeti istiyorum" dese ve sevgilisini de eve getirse asıl o zaman görür. Hepsini daha önce gördük

Kesinlikle ayrılmalısınız.Diğer konunuzada yorum yapmıştım,tekrar bir araya gelseniz bile hep şüphe içinde evliliğiniz devem edicek yukarıda bahsettiğiniz gibi,acaba kiminle konuşuyor,neden geç kaldı,onunlamı diye diye kendinizi bitireceksiniz.Oyüzden ilk başta kendiniz için daha sonra çocuklarınız için yapmalısınız bunu.Evet sancılı olucak üzüleceksiniz ama zaman geçtikçe iyiki yapmışım diyeksiniz inanın zaman her şeyin ilacıdır Rabbim yardımcınız olsun.

Acaba 3 yasindaki cocuk icin mahkemenin önünde "birakip gitti velayeti istiyorum" dese ve sevgilisini de eve getirse asıl o zaman görür. Hepsini daha önce gördük
Aynen öyle olacak ne olacak . Evi de terketmiş o evde çatır çatır sevişirler . Oturup çocuk mu bakacak o adam .

Ahahah siz sadakatsiz dizisini izlemediyseniz lütfen bi dönün izleyin çok tavsiye ediyorum. Hele ki ilk sezonu :) Aman yavrum babasını kötü bilmesin, eşim kötü bir eş oldu ama harika bir baba vs deyip deyip siz iyilik düşündükçe adam hayatınızın içinden tornado gibi geçer bakakalırsınız. 'Baban bizi önemsemiyormuş ki böyle bir yolu seçti,ya da baban ailemizi silip attı' diye açık açık derim ben ki noldu olay gene oraya geldi. Karısını aldatan adamın babalığından ne olacak!!!! O kadar da netim bu konuda çünkü aldatmak çok iğrenç birsey. Ya desin ben seni sevmiyorum ayrılalım cocuklara da gene babalığımı aksatmam ama ben seninle bu evde yapamıyorum desin, biz de konu sahibini teselli edip hayırlısı buymus seni sevmeyen adamla zaten zor olurdu ama en azından adam çocuklarını ve şerefini düşünmüş deriz. Ama yoooook, bu durum anlaşılmasa daha yıllarca boynuzlarınız arşa varana kadar sürerdi bu durum. Hiiç bahane bulmaya çalışmayalım. Ve hala geri dönsün diyorsunuz. En güzel intikam donuna kadar almaya çalışmak olur böyle adamların. Ve bir kere yapan bir daha yapar pişmanlık vs hikaye!

İnanın ben çok çok kotyum yüz felci gerçircm.nerdeyse ben oğlumu zaten yanıma alcam ama o şuanda bunu bilmiyor
Hem ben annesiyim o da babası cami avlusuna değil babasına biraktim benim kadar oda bakmakla yukumlu

Hanımefendi siz evi terk ederken çocuğu arkanızda bırakmışsınız, annenize oturmaya giderken çocuğu baksın diye babasına bırakmamışsınız. Elbette babası da bakmakla yükümlü ama ne yaptığınızın farkında değilsiniz sanırım. Yaptığınız kocanızı cezalandırmak için çocuğunuzu kullanmak. Zaten yanınıza alacaktıysanız oyuncak edeceğinize alıp çıksaydınız. Kocanız çocuğu terk edip gitti dese mahkemede haklı

Çocuğu ben bırakıp gitmediğime sen bırakıp gittiğine göre tabi ki sen suçlusun. Herkes saatlerce size yol gösterdi, siz hiç bir fikri dikkate almadınız. Şimdi kocanızın yaptığı hata üstüne kendi yaptıklarınızı da ekleyip yeni bir konu açmışsınız bir de ven mi hayatlarım diyorsunuz. Ben sizin gibi çocuğumu bırakıp annemlere gitsem ben kapıdan girmeden babam çocuğumu almaya gider annemde çocuğumla babam gelene kadar canıma okurdu. 3 yaşında bir çocuk, anneye bağımlı 13 yaşında algıları biraz dağa açık bir çocuktan bahsetmiyoruz. Yemin ediyorum şaka gibisiniz. Kocanızla şu anki ilişkiniz sen zort ben zort koca öküze kim verecek ot.

Aynen öyle. Lafa gelince karım benim namusum işine gelmeyince kapı önüne koy. Bu tip adamların namus kavramı bu. Namusu filan geçelim de, yıllarca eşin olmuş bir kadına, çocuklarının annesine saygın bu kadar mı? İnsan olan en azından çocuklarını düşünür, çocuklarının düzenini psikolojisini düşünür. Dediğim gibi insan olan düşünür.

@yalandunya25 sizin bu konuya bir yorumunuz var mi? Konu sahibine sizin yardiminiz olur diye dusundum. Cok benzer seyler yasamissiniz. Koni sahibi aldatilimis, sizde evli adami beklemissiniz.

Çocuklari kadınlar baba evlerinden getiriyor ya analık kutsal analık kutsal diye diye kadınlara kendilerini unutturdular. Erkekler de bundan dolayı çocukları yapıp yapıp kadınları evli kalmaya mecbur bırakıp kendileri karikiz peşinde.
Bizim kadinlarimiz da salak iş güç olmadan bir erkeğe güvenip habire çocuk doğuruyor. Sonrada çocuklarım, evliliğim deyip deyip bütün çileyi çekiyor.
Burada bile iki yorum yaptın diye kötü annesin deyip, başka konuda çok kutsal saydığı "annesi" olmayan erkek istiyorlar. Ee hani anne olmadan olmazdı, neden annesi olmayan erkek istiyorsun o zaman?

Bana geri dönsün diye bırakmadım asla istemiyorum artık ben annesysem o da babasi
Siz 3 yaşındayken anneniz kardeşinizi alıp sizi bıraksa ne hissedersiniz? Annem beni değil kardeşimi seviyor ondan onu aldı dersiniz. O yaş çocuk ancak bı kadarını anlar. Çocuğunuzla aranızdaki bağı zedelenmenize değiyor yani

Bide kendi yaziyor burda "Adam hem beni aldatsın hem de ben çocukları alayım gideyim rahat mı etsin diye düşündüm" diye. Saka gibi.
Iyi çözüm aldatan adama çocuğu bırakırsan demek ki adamlar aldatmiyor. Güvenli bağlanma falan bunların hepsi yalan zaten çocuk psikolojisi de önemli değil . Önemli olan adama ders vermek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…