Eşim beni aldatmisti

kocaya güvenmekle alakası yok. Kocası iyi baksa dahi bu çocuk şu an annesinin kardeşini alıp onu terk ettiğini düşünüyor. Adamın emanet edeceği kimse yokmuş işe kaç gün daha gidemez? Bu çocuk ne olacak peki? Bu çocuğu cezalandırmak değil mi?
Yo değil, babası iyi bakıyorsa babasıyla da kalabilir. Biz işteyken ya da göreve gidince babaları gayet iyi bakıyor çocuklarımıza hiç öyle psikolojileri falanda bozuk değil. Gayet mutlu çocuklar.

Şu sürekli tekrarladığınız kelimeyi de unutun eşimle çok mutluyduk beni başında taşırdı falan filan. Demek ki o kadar kördünüz ki adamın oyunlar çevirdiğini görmediniz yada mutluluk sarhoşuydunuz görmediniz. Mutlaka açık vermiştir davranışları bakışları dokunmaları nasıl farkedemediniz. Biri de olmaya bilir sevgisi bitmiştir ama bu adamdan olmaz artık

Iste kendımıze guvendık yaptık ablacım.Bu adam olmasa da yürürsün sen kızım dedık yaptık.Elın adamının vıcdanına bırakmam ben cocugumu pardoında.
Siz öyle yaptınız biz öyle yaptıkda konu sahibinin eşinin de babalığı iyiymiş demekki. Adam eskiden de bakmış.

Cocuk babaya bırakılmaz diyen anneler neden o babalara çocuk yaptınız o zaman? Kendinizle celisiyirsunuz.

Ben sadece evliligime güvenip cocuk yapmadim. Benim babam erken öldü. Hic beklenmedik yerden hayat darbeler indirebiliyor. Sadece tek basima da bakabilecemgim kadar cocuk yaptim. Burda bir celiski yok

Yo değil, babası iyi bakıyorsa babasıyla da kalabilir. Biz işteyken ya da göreve gidince babaları gayet iyi bakıyor çocuklarımıza hiç öyle psikolojileri falanda bozuk değil. Gayet mutlu çocuklar.
İş seyahati gibi normal bir bırakmayla bunu nasıl bir tutarsınız? Üç yaşında ve yeni kardeşi olmuş bi çocuk. Daha kardeşine adapte olamamışlar annesi kardeşini alıp gidiyor. Çocuk sizce üç yaş aklıyla ne düşünüyor ne hissediyor şu an?
Yapmayın Allah aşkına ya. Kocanız içim çocuk cezalandıracaksanız asıl yapmayın çocuk fln.

Kadınla değil çocukla empati kurun bir. Babanızla sizi bırakıp kardeşini alıp gitse anneniz onu affeder miydiniz? Ben ciddi anlamda uzaklaşırdım soğurdum.

Yapmayın Allah aşkına ya. Kocanız içim çocuk cezalandıracaksanız asıl yapmayın çocuk fln.
Bir konuya yorum yapıyoruz diye neden bütün konuyu bana maledoyorsunuz? Benim evim arabam, mesleğim var, evi terk etmem, kocamı kovarim. Konu sahibiyle empati yapıyorum. Konu sahibi gibi aciz değilim ayaklarım her türlü yere basar yani. Kişisel meseleye çevirmeyi isterseniz.

Çocuğu bıraktı diye kinayanlar guvenmedikleri babalara neden çocuk yaptılar anlayamıyorum
Kadın zaten demiş iyi bir babadır, bakar ilgilenir, daha önce diğer çocuğun sağlık sorunu nedeniyle hastanede kaldım babasıyla kaldı oğlum diye.adam zaten aşçı yemek derdi de olmaz. Elbet bakabileceğine güvendiği için bırakmıştır. Kendince boşandığımızda hayata bekar gibi devam edemeyeceksin, sorumlulukların devamediyor demek istemiş, belki de acizce bu yolla barışmak zorunda bırakmak istemiş. Tabi ki doğru değil yaptığı, evi asla terk etmemeli , çocuğunu bırakmamalıydı,adamı yollamalıydı ama sağlıklı psikolojide değil. 2 günde de çocukta onarılamaz travmalar oluşmaz bence, şimdi belki sakinleşir sağlıklı düşünür ve evladının yanına gider, umarım gider yani, daha uzamasın bu ayrılık

Bu mantıkla annesi de ölebilir.
tmm ıyıkı bırakmıs babasına oldu mu?Mutlu musunuz:)Cocuk uzerıne kaldı dıye eve gerı don Dulaaay dıye bagrınan adamdan bı cocuk daha yapsın,catlatsın o kadını catır catr.
Bunu bekliyorsunuz sanırım yorum olarak?

Ayrıca babası iyi bakıyorsa diyorsunuz ancak babası işten vir kaç güm izin almış. Sonsuza kadar alamayacağına göre ya bu çocuğu bakıcıya verecek ya konu komşuya rica edecek.
Bunu düşünerek bırakmış konu sahibi, işten izin alamayınca mecbur bana dön diyecek.
Kadın kendisi mecbur bırakmak için bırakmış.
Ne koca sevdasıymış ya.

Konu sahibi sen neden evi terketti ki? Adam gitmeliydi. Baştan yanlış yapmışsın.

Ayrıca babası iyi bakıyorsa diyorsunuz ancak babası işten vir kaç güm izin almış. Sonsuza kadar alamayacağına göre ya bu çocuğu bakıcıya verecek ya konu komşuya rica edecek.
Bunu düşünerek bırakmış konu sahibi, işten izin alamayınca mecbur bana dön diyecek.
Kadın kendisi mecbur bırakmak için bırakmış.
Ne koca sevdasıymış ya.
Umarım onun için yapmamıştır

Bir konuya yorum yapıyoruz diye neden bütün konuyu bana maledoyorsunuz? Benim evim arabam, mesleğim var, evi terk etmem, kocamı kovarim. Konu sahibiyle empati yapıyorum. Konu sahibi gibi aciz değilim ayaklarım her türlü yere basar yani. Kişisel meseleye çevirmeyi isterseniz.
O zaman sizde bence normalleştirmeyin. Koskoca yetişkin kadın ayrılıkla başedemiyorken bunu minnacık çocuktan beklemeyin

tmm ıyıkı bırakmıs babasına oldu mu?Mutlu musunuz:)Cocuk uzerıne kaldı dıye eve gerı don Dulaaay dıye bagrınan adamdan bı cocuk daha yapsın,catlatsın o kadını catır catr.
Bunu bekliyorsunuz sanırım yorum olarak?
Yoo bunu beklemiyorum 😂 bu çok sokak ağzı, tarzım değil 😉

Normalde 9-14.00 calısıyorm.Bu hafta 17.00 e kadr rica edildi isyerimde.Kızım krese gidiyor 18.00 nöbet sınıfına kalıyor.Resmn cocuk alındı bırakıyoruz diye.3 yasında 16.00 te butun arkadasları gidiyor bazı büyük sınıflarda kalan arkadasları var.Anne sen mı geldın dıye kosuyor cocuk.Kendi ıcınde bıraktıık sanıyor sanırım onu orda:KK43:Cocuklr öyle cart diye değisikliklere adapte olamıyorlar.Bı duzen varsa devam etmelı,anne bılır o cocuk kacta yatacak,öğle uykusu kacta olacak,ne yiyecek?Bız de bırakıyorz babasına herseyı saatlı ,sürekli konusma halındeyız naptı ne ettı.

X