Eşim beni aldatmisti

Ayrı ev açmak zor geldi tabi. Erkekliğin sonu :)

Ama çocuklar sevgiye ac biyumezler diyorsunuz neden aç büyüsün ben onun annesi değil miyim Bir de babası da var aç büyümezler hem ben çocuklarıma çok çok kıymet değer veriyorum her anne gibi
Kuzum demedim ben öyle bişey. Şimdi çocuklar da rahatlayacak, hem tatile gideceksiniz hem berabersiniz. Onların mutluluğunu düşünsene. Neden sevgisiz olsunlar. Anası babası var başında, anneannesi dedesi babaannesi var. Çocuklar daha ne ister

Sizinle ortak paydada buluşmak isteyen kim ya

sorduğunuz soruya cevap verdim. üslubunuza dikkat edin.
bu kadar sinirli ve ters bi insansanız etrafınızdaki herkese de sabırlar diliyorum.
evet dünyada bi haklı mantıklı insan sizsiniz. en doğruyu siz bilirsiniz.
sizi destekleyen yorumlar dışında herkese de bu şekilde davranma hakkınız var.

ben sizinle tartışmak istemiyorum. sevgi ve ilgi anlayışımız ayni değil. ortak paydada bulusamayiz sizinle.
Sizle ortak paydada buluşmak isteyen
evet barışmak karşılıklı olduğu için o gelince o barışmak istemiş olmuyo. gönlünüz varmış ki barismissiniz
O sülalesini toplayıp yanıma gelmiş o geldiği için hala barışmak olmuyor mu ben de barıştım yani gönlüm varmış ne var bunda nasil lincliyosunz ya

O sülalesini toplayıp yanıma gelmiş o geldiği için hala barışmak olmuyor mu ben de barıştım yani gönlüm varmış ne var bunda nasil lincliyosunz ya
Ee gönlün var ne diye oyunlar oynuyorsun ki dediğimizde itiraz ediyordun yok istemiyorum ona da söyledim diye inanmıyorum diye.
Bırakın da şaşıralım ne var yani.
Ben şaşırmadım ama şaşıracaklar şaşırsın bırakın da

kendi söylediğinizle celismeyin o zaman. o geldi o barışmak istedi demek başka.
o pişman olmuş geldi ben de barışmak istedim barıştım demek başka.

size göre belki arada fark yok ama farklı durumlar.
ben sizi ne linclicem. zaten barışıp tatile gidiyorsunuz benim bi etkim mi var hayatınıza?

E İstemiyordum zaten ayrılalım diye söyledim
O da Bunu biliyordu bildiği için zaten bütün sülalesini getirmsya bende kabul ettim
Şaşıran şaşırabilir bende sasirdimm

kaynana bi adak kurban parasıyla oğlunu ömür boyu nafakadan kurtardı katip sen ne diyosun
Adam tonla masrafa girecekti yeni ev açıp, 2 eve birden bakacaktı bir ömür kuş kadar maaşla, ama ne yemeğini yapan ne donunu yıkayan ne de akşam işten geldiğinde kapısını açan olacaktı, senin oğlun olsa üzülmez misin ? Gelin de kesilen kurbanı kendi yüzü suyu hürmetine sansın.

Konu sahibi zaten boşanmak istemiyordu ve zaten olanlara şaşırmıştı. Yani linclenmesi gereken bir durum yok evliliğe devam etmek istemesi düzen değistirmek istememesi konusunda. Belki de adam gerçekten gurur yaptı böyle şeyler yaşandı . Bundan sonra dikkat ederler artık kısmetse.

Yooo ayrı bi ev açmak zor gelmemiş parayı ayarlamış tasincaz zaten herşeyi konuştuk öyle ordan konustugunz gibi değil
İstemezsen beni annemlerde kalayım yeterki ayrılmayalım dedi
Offf taşınmakla 2.evi açmak aynı şey mi? Ne güzel safa yatıyorsun sen.

Fesatsiniz fesat bı aile çocuklar kurtulmuş ailenin bozulması çocukların o şekilde büyümesi hoş birseymi kv oyle sizin kadar kotu dusunemez

E İstemiyordum zaten ayrılalım diye söyledim
O da Bunu biliyordu bildiği için zaten bütün sülalesini getirmsya bende kabul ettim
Şaşıran şaşırabilir bende sasirdimm
Evet istemiyordunuz aslında biz yanlış anladık. Süper evlilik, kısa tatiller vs aklımızı aldı galiba yanlış yorumladık onun için hep.

Offf taşınmakla 2.evi açmak aynı şey mi? Ne güzel safa yatıyorsun sen.

Siz istediğinizi söyleyince iyi ben söyleyince mi kötü oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…