Eşim beni aldatmisti

Linçlemiyoruz ya çıldırıcam ne linci , hiç linç görmediniz heralde. Olanı söylüyoruz. Samimiyetsizlik diz boyu , dürüst olsa hiç sıkıntı olmayacak, salak yerine konmak sinirlendiriyor sadece.

Şimdi başta anlattığı hikayeyi rafa mı kaldırdınız yani orasını anlamadım.
Adam ev tutacağıma tatile gideyim boşver ya mı dedi ki
Hayır kayınvalidem bize otel ayarlayacak o karşıladı masrafi yani gidin kafa dağıtayım dedi gelince de taşınacağız

Linçlemiyoruz ya çıldırıcam ne linci , hiç linç görmediniz heralde. Olanı söylüyoruz. Samimiyetsizlik diz boyu , dürüst olsa hiç sıkıntı olmayacak, salak yerine konmak sinirlendiriyor sadece.
Estağfurullah sizi S**** yerine koymuyorum ama gerçekten lincliyosunz
Sırf barıştım diye ne demek samimiyet yok bütün hayatımı anlattım size daha ne kadar samimi olabilirim

Burdaki mesajlardan sonra istemiyorum dedi ama biliyorduk ki bı tarafi tabi ki barışmak istiyor. Karşı taraftan adım bekledi. Hiç kesinlikle adım atsa da barışmam demedi.

Kıyamam ya , nelere inandırmışsın kendini,bu kadar mı seviyorsun bu hayatı.
Canım benim ya hayatımın içinde misin kayınvalidemi tanıdığımdan beri bana hediyeler alır sürprizler yapar oğluna yapmadıklarını bana yapar hatta kendine yapmadıklarını bana yapar ben de onu kendi annem gibi sevip sayarım hayatında böyle şeylerle hiç karşılaşmadığın için inanamayabilirsin normal

Yaklasik 10 yıldır hayatlarındayım 10 yıldır da böyle

Burdaki mesajlardan sonra istemiyorum dedi ama biliyorduk ki bı tarafi tabi ki barışmak istiyor. Karşı taraftan adım bekledi. Hiç kesinlikle adım atsa da barışmam demedi.
İstiyorum dese canını almayacaktık. Hatta istediği için ona göre tavsiye verdik, o ısrarla istemiyorum dedi. Kocaya yapılacak naz bize yapılınca saçma oluyor.

Tüm çocuklarının toplamından daha çok seviyordur diye düşünüyorum kadına haksızlık yapmayın
Zaten iki tane oğlu var kızı yok ben onun kızı gibiyim oğlunn bilmediklerini bile ben biliyorum neyin kafasını yaşıyorsunuz ya benden daha iyi mi bileceksiniz

İstiyorum dese canını almayacaktık. Hatta istediği için ona göre tavsiye verdik, o ısrarla istemiyorum dedi. Kocaya yapılacak naz bize yapılınca saçma oluyor.
E zaten istemiyordum istemiyordum yalan mı söylüyorum gelip yalvardı ondan sonra fikrim değişti Allah Allah

Kaynanaya de bakalım ben aldatıldım, oğlunu istemiyorum, bana söz verdiği ayrı evi kendi açacağı yok, bari siz açın ben oğlunuzu boşayacağım diye, o çok sevgili kaynanan neler yapıyo sana.

Zaten iki tane oğlu var kızı yok ben onun kızı gibiyim oğlunn bilmediklerini bile ben biliyorum neyin kafasını yaşıyorsunuz ya benden daha iyi mi bileceksiniz
Sizden niye daha bilelim?
Mantıklı düşününce kimse gelin veya damadını kendi çocuğundan daha çok sevmez bunu biliyoruz.
Neyse siz istediğinize inanın ne diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…