Eşim beni aldatmisti

ARKADAŞLAR BUGÜN EŞİMİN BÜTÜN AİLESİ GELDİ ANNEMLERE HATTA SÜLALESİ' DYM.
DAYILARI YENGELERİ TEYZESİ ENİŞTESİ ANNESİ FALAN HEPSİ GELDİ EŞİM DE GELDİ ÖZÜR DİLEDİ

EVİMİZE YUVAMIZA DÖN SENSİZ BİR HİCM YALVARRİRİM DON BANA DEDİ
BEN DE KABUL ETTİM
YARİN KİSA BİR TATİLE GİDİYORUZ
:)

DAYILARI YENGELERİ TEYZESİ ENİŞTESİ ANNESİ FALAN HEPSİ GELDİ EŞİM DE GELDİ ÖZÜR DİLEDİ

BEN DE KABUL ETTİM
Ben niyeyse sevindim kız senin adına . Sen bu adamı seviyorsun . Hayat bu vermek de istemişsin ikinci bir şans . Umarım herşey güzel olur . Bebeklerini hiç kimseye birgun bırakma eskiyi de artık karıştırıp kendin mutsuz etme . Insalalh biraz büyüyünce lütfen bir iş bul lütfen kendini geliştir. Umarım bundan sonra eşin yanlış yollara sapmaz mutlu ve huzurlu olursunuz

BEN DE KABUL ETTİM
siz yine de güvenmeyin bu adama aniden yine karar değiştirebilir, tabi güvenmediğinizi de çaktırmayın, çocuklar büyüyünce girin bir işe bu adamın insafına kalmayın

oğlum 4.5 yaşında okuldan seni ben alicam deyip de o gün gidemezsem onu bile sorguluyo. neden sen gelmedin diye.
inşallah sevgiye aç büyümez çocuklar. gerçekten ya

Ben de başından beri geri dönmesi için uğraştığını düşünüyorum ve istediği oldu. Ne denebilir ki umarım pişman olmaz
Başından beri dönmek istediği için uğraştım dün ben ona buluşmak istemediğimi söyledim o da tamam dedi sonra bütün sülalesini toplayıp gelmiş ben mi şimdi barışmak istedim

oğlum 4.5 yaşında okuldan seni ben alicam deyip de o gün gidemezsem onu bile sorguluyo. neden sen gelmedin diye.
inşallah sevgiye aç büyümez çocuklar. gerçekten yazık
Ne demek sevgi aç büyümez çocuklar ya siz bir tek çocuklarınıza sevgi verebiliyorsunuz değil mi

Ben niyeyse sevindim kız senin adına . Sen bu adamı seviyorsun . Hayat bu vermek de istemişsin ikinci bir şans . Umarım herşey güzel olur . Bebeklerini hiç kimseye birgun bırakma eskiyi de artık karıştırıp kendin mutsuz etme . Insalalh biraz büyüyünce lütfen bir iş bul lütfen kendini geliştir. Umarım bundan sonra eşin yanlış yollara sapmaz mutlu ve huzurlu olursunuz
Ben de sevindim. Onun için ilk başta kızdım sonra da sürekli sakin ol fevri davranıyorsun dedim. Bence bundan sonra ikisi de daha dikkatli olacak

siz yine de güvenmeyin bu adama aniden yine karar değiştirebilir, tabi güvenmediğinizi de çaktırmayın, çocuklar büyüyünce girin bir işe bu adamın insafına kalmayın
Çok doğru söylüyorsunuz eskisi gibi güvenmem zaten ve çocuklar biraz büyüsün mutlaka gireceğim bir işe

Başından beri dönmek istediği için uğraştım dün ben ona buluşmak istemediğimi söyledim o da tamam dedi sonra bütün sülalesini toplayıp gelmiş ben mi şimdi barışmak istedim

evet barışmak karşılıklı olduğu için o gelince o barışmak istemiş olmuyo. gönlünüz varmış ki barismissiniz🤷‍♀️

Ben de sevindim. Onun için ilk başta kızdım sonra da sürekli sakin ol fevri davranıyorsun dedim. Bence bundan sonra ikisi de daha dikkatli olacak
İnşallah yani hem ailesi hem kendisi çok yalvardı bide çocuklar var
Kayınvalidem adak adamış bizim için barıştık diye çok sevindi onu kesecekmiş 😂

Inşallah öyle olur . Çocuklar çok küçük . Konu sahibinin durumu da belliydi . Belli ki ailesinde rahat edemeyecek . Eşinin ona bir hayat kurma potansiyeli yok .eşini de seviyor . Umarım bu şanslarını iyi değerlendirirler. Bir işe girerse konu sahibi de en azından adamın vicdanina kalmamış olur .

Sakin. Baştan sana kızma sebebim bu idi, sinirlenince gözün dönüyor yakıp yıkıyorsun. Biraz sakinleşsen sen de bu kadar üzülmeyeceksin
Ama çocuklar sevgiye ac biyumezler diyorsunuz neden aç büyüsün ben onun annesi değil miyim Bir de babası da var aç büyümezler hem ben çocuklarıma çok çok kıymet değer veriyorum her anne gibi

X