Eşim beni aldatmisti

😥Çok teşekkür ederim inanın böyle bir şeyler okuyunca o kadar çok iyi geliyor bana evet bir anda böyle olduk ya tabii ki de çok çok üzüldüm geceler boyu ağladım �inşallah bundan ben de çocuklarım en hasarsız bir şekilde atlatırız
Ben onu tanıştığımızdan beri çok sevdim beraber büyüdük resmen ve ben ona gözümle bile ihanet etmedim o bana bunu nasıl yaptı
Size anlatamayacağım kadar maddi zorluklar yaşadık günlerce aç kaldım bir gün ses etmedim b kendimize geldik durumumuzu toparladık bir anda böyle oldu hic bunları hak etmedim
Sürekli bana beni hiç bırakma benim senden başka kimsem yok derdi nasıl çekip gitti ben anlamıyorum kendisi de boşanmış bir ailenin çocuğu çocuklarımıza neden bunu yaşatıyor anlamıyorum
Ve ben dediğiniz gibi inanıyorum o beni kaybettiğine üzülecek ben değil çünkü ben ona eşten daha fazlasıydim kendiside böyle söylerdi

Her geçen gün daha da iyi oluyorum daha da iyi olacağım çünkü benim iki tane evladım var onların hiçbir günahı yok onlar için çok güçlü olmam lazım
Bak en sondaki cümleyi doğru söylediniz , çocukların için güçlü olman lazım sen çok üzüldün ama onların üzülmemesi lazım . Bence sen nafaka bile almasan çocuklarına dört dörtlük bakarsın . Çünkü maddi sıkıntı çektik diyorsun maddi anlamda sıkıntı yaşanacağında nasıl toparlayacağını yaşayarak öğrenmişsin . Umarım çocukların ve sen çok güzel bir hayata başlarsınız inşallah hakkında hayırlısı olsun 💐❤️ Çok güçlü bir kadınsın üstesinden geleceğine eminim💪🏻💪🏻💪🏻

Bak en sondaki cümleyi doğru söylediniz , çocukların için güçlü olman lazım sen çok üzüldün ama onların üzülmemesi lazım . Bence sen nafaka bile almasan çocuklarına dört dörtlük bakarsın . Çünkü maddi sıkıntı çektik diyorsun maddi anlamda sıkıntı yaşanacağında nasıl toparlayacağını yaşayarak öğrenmişsin . Umarım çocukların ve sen çok güzel bir hayata başlarsınız inşallah hakkında hayırlısı olsun 💐❤️ Çok güçlü bir kadınsın üstesinden geleceğine eminim💪🏻💪🏻💪🏻
İnanin beni çok çok mutlu.ediyosunuz Guzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun

Ama cok bunaldım sürekli yavrum böyle anlık söyledim ne deseniz haklisinzi ama inan sadece yavrumu düşünüyorum şuan da çünkü elimden bişe gelmiyo
Söylediklerinizi dikkate alıyorum yarin gorusmeyecegim bi pedagog ayarlasin tek başına çok doğru söylüyorsunz bunun için buluşmaya Gerek yk
Topsom, bizbizeyiz bizi kandırmaya kalkma. Çocuğu bırakıp denedin olmadı şimdi üzülüyor ağlıyor kozuna geçtin babalığına oynuyorsun. Hala çocuklar üstünden uğraşıyorsun amacın belli. Kocan da anlıyor bunu. Bak hala geri döndürmeye çalışan şeyler deniyorsun.
Bırak döner dönmez uğraşma. Ailen sahip çıkıyor bu şans. İki sene ailenle otursan bir şey kaybetmezsin. İki sene sonra da iş bulursun kendi düzenine geçersin inşallah. Ama gelecek endişen var anlıyorum da böyle tekrar tekrar başka yolları deneme.

Ya kendimizle ilgili degilki ortada cocukalrimjz var o teklif etti bulsumayi bı pedagog ayarlaym dedim çünkü çocuğum Cok etkileniyo sürekli babam nerde evimize gidelim babam neden buraya gelmiyo vs sorular soruyo daha başka başka sorunlar ne. Yapabilirdm
Burada geliyo gezdiriyo geri getriyo ama çocuğun alışık olmadığı bi durum akşam evde görmek istiyo yada nblm eve gitmek istiyor içinde bulundugumuz durumu anlatamıyorum
Bu yüzden 2mznde bişe yapmasın gerekiyo

Amacım sizi üzmek değil ama çocuğunuzun bu durumda olmasının en büyük sebebi onu bırakıp gitmiş olmanız. Her ne kadar kabul etmezseniz de o yaş için yaşadığı büyük travma. O çocuk her an sizin tarafınızdan terk edilme korkusu yaşıyor olabilir. Sabah uyandığında sizi bulamamaktan korkuyor olabilir. Aman ne de olsa ananesi diyip bırakıp gidebilirsiniz.

Cocuklar biraz daha büyüyünceye kadar ailenizin yanında kalın. İki küçük çocukla çok zor olur. Eşinizden çocuklar için para isteyin. İşe girip çalışın. Anneniz evlere temizliğe gidiyordu sanırım. Sizde gidebilirsiniz ayıp değil ki çalışmak. Hem çocuklar büyür, hem para biriktirip eve çıkarsınız. Aileniz size, siz onlara destek olursunuz.

Heee bu arada ben sizin boşanacagınızs inanmıyorum o ayrı.

Son düzenleme:
Topsom, bizbizeyiz bizi kandırmaya kalkma. Çocuğu bırakıp denedin olmadı şimdi üzülüyor ağlıyor kozuna geçtin babalığına oynuyorsun. Hala çocuklar üstünden uğraşıyorsun amacın belli. Kocan da anlıyor bunu. Bak hala geri döndürmeye çalışan şeyler deniyorsun.
Bırak döner dönmez uğraşma. Ailen sahip çıkıyor bu şans. İki sene ailenle otursan bir şey kaybetmezsin. İki sene sonra da iş bulursun kendi düzenine geçersin inşallah. Ama gelecek endişen var anlıyorum da böyle tekrar tekrar başka yolları deneme.
Çocuklar üzerinden hiçbir şey için uğraşmıyorum onlar benim evlatlarım tabii ki de yüz yüze gelip bir şeyleri konuşmamız lazım ortada çocuklarımız var ayrıca bilmediginz şeyler var
Eşime kesinlikle tekrar olamayacağımızi açıkça belirttim daha önce o da biliyor öyle bir şey yapmiyacagimi evet gelecek endişem çok yüksek ama Rabbim var bir şekilde her şey yoluna girer inşallah

Amacım sizi üzmek değil ama çocuğunuzun bu durumda olmasının en büyük sebebi onu bırakıp gitmiş olmanız. Her ne kadar kabul etmezseniz de o yaş için yaşadığı büyük travma. O çocuk her an sizin tarafınızdan terk edilme korkusu yaşıyor olabilir. Sabah uyandığında sizi bulamamaktan korkuyor olabilir. Aman ne de olsa ananesi diyip bırakıp gidebilirsiniz.

Cocuklar biraz daha büyüyünceye kadar ailenizin yanında kalın. İki küçük çocukla çok zor olur. Eşinizden çocuklar için para isteyin. İşe girip çalışın. Anneniz evlere temizliğe gidiyordu sanırım. Sizde gidebilirsiniz ayıp değil ki çalışmak. Hem çocuklar büyür, hem para biriktirip eve çıkarsınız. Aileniz size, siz onlara destek olursunuz.

Heee bu arada ben sizin boşanacagınızs inanmıyorum o ayrı.
Tabii ki de çalışmak ayıp değil ki elimde olsa şimdi çalışırım o kadar çok bunaldım ki evim öyle duruyor ben annemlerde kalıyorum adam ev tutacağım diyor çocuk eve gitmek istiyor nasıl boşanacağız bu durumda ben bilmiyorum ya artık bir şeyler sonuçlansın ve ben rahat etmek istiyorum

Tabii ki de çalışmak ayıp değil ki elimde olsa şimdi çalışırım o kadar çok bunaldım ki evim öyle duruyor ben annemlerde kalıyorum adam ev tutacağım diyor çocuk eve gitmek istiyor nasıl boşanacağız bu durumda ben bilmiyorum ya artık bir şeyler sonuçlansın ve ben rahat etmek istiyorum

Boşanmak istiyorsanız avukatla görüşün, barışmak istiyorsanız eşinizle. Hayatınız insiyayifi kocaniza bırakmayın. Ayrıca o adam ev filan tutmaz. Bunu sizde biliyorsunuz.

Çok doğru söylüyorsunuz adam şaka gibi ya dün bana ev bakıyor musun ben de bakıyorum diyorçBugün cocukların yanına geleceğim ama ben de hiç para yok elim boş gelmk istemiyorum para ayarlarsam geleceğim diyor hemen baro'dan bir avukat ayarlayacağım
Artık ne olursa olsun gerçekten çok sıkıldım

Kafası karışık belli, kolay şeyler yaşamıyor. Boşanmak istemiyor da olabilir, iki çocukla hayat kurmak zor kabul. Ama sürekli çocuklarını kullanarak bir şeyler yapmaya çalışıyor. Çocuklar çok hirpalanacak.
Ne alaka ne alaka çocuklar ya ortada çocuk var neden kullanayım çocuklarımı anlamıyorum ya
Boşanma fikrini iyi kötü kendime alıştırdım sürekli çocukları kullanıyorsunuz demeyin artık gerçekten çok yoruldum

Ne alaka ne alaka çocuklar ya ortada çocuk var neden kullanayım çocuklarımı anlamıyorum ya
Boşanma fikrini iyi kötü kendime alıştırdım sürekli çocukları kullanıyorsunuz demeyin artık gerçekten çok yoruldum
Hayır ne olacak yani şimdi çocukları kullanarak biz barışsak ben mutlu mu olacağım çok mu sevineceğim evliliğim güzel mi gidecek sizce ben böyle mi düşünüyorum

Hayır ne olacak yani şimdi çocukları kullanarak biz barışsak ben mutlu mu olacağım çok mu sevineceğim evliliğim güzel mi gidecek sizce ben böyle mi düşünüyorum
Güzel gitmesi değil ki siz kendi düzeninizde yaşamak istiyorsunuz annenize gitmek istemiyorsunuz. Çok açık. Barışıp kendi evimizde kalmak istiyorsunuz. Eşiniz pişmanım dese af dilese bir süre sonra affetmek niyetiniz. Bunun için de çocukları öne sürüyorsunuz işte.
Benim ablam boşandığında yeğenim beş yaşındaydı, o da üzüldü. Barışın dedi. Bu konuda uzman desteği aldılar. Ex enişteye de çocuk üzüldü, seni sordu ne zaman geleceksin gibi diyaloglara girmedi. Ayrılacağından emin olduğu için buna alıştırmaya çalıştı çocuğunu

Güzel gitmesi değil ki siz kendi düzeninizde yaşamak istiyorsunuz annenize gitmek istemiyorsunuz. Çok açık. Barışıp kendi evimizde kalmak istiyorsunuz. Eşiniz pişmanım dese af dilese bir süre sonra affetmek niyetiniz. Bunun için de çocukları öne sürüyorsunuz işte.
Benim ablam boşandığında yeğenim beş yaşındaydı, o da üzüldü. Barışın dedi. Bu konuda uzman desteği aldılar. Ex enişteye de çocuk üzüldü, seni sordu ne zaman geleceksin gibi diyaloglara girmedi. Ayrılacağından emin olduğu için buna alıştırmaya çalıştı çocuğunu
Of düzen mi kaldı mutlu olmadıktan sonra evime neden gideyim ayrıca pişmanım affet dedi diyelim ki (onun öyle bi niyeti yok ) ben kendim içimde onu nasıl affedeyim de eve gideyim onun yüzüne tekrar nasıl bakayım çocukları falan öne sürmüyorum barışmak da istemiyorum kendisi de biliyor bunu
Zaten de belirttim uzman birisinden yardım alalım çocuğa durumu anlatalım diye

ARKADAŞLAR BUGÜN EŞİMİN BÜTÜN AİLESİ GELDİ ANNEMLERE HATTA SÜLALESİ' DYM.
DAYILARI YENGELERİ TEYZESİ ENİŞTESİ ANNESİ FALAN HEPSİ GELDİ EŞİM DE GELDİ ÖZÜR DİLEDİ

EVİMİZE YUVAMIZA DÖN SENSİZ BİR HİCM YALVARRİRİM DON BANA DEDİ
BEN DE KABUL ETTİM
YARİN KİSA BİR TATİLE GİDİYORUZ

ARKADAŞLAR BUGÜN EŞİMİN BÜTÜN AİLESİ GELDİ ANNEMLERE HATTA SÜLALESİ' DYM.
DAYILARI YENGELERİ TEYZESİ ENİŞTESİ ANNESİ FALAN HEPSİ GELDİ EŞİM DE GELDİ ÖZÜR DİLEDİ

EVİMİZE YUVAMIZA DÖN SENSİZ BİR HİCM YALVARRİRİM DON BANA DEDİ
BEN DE KABUL ETTİM
YARİN KİSA BİR TATİLE GİDİYORUZ
Hayırlısı olsun hakkınızda başka ne denebilir ki…

X