Eşim beni aldatmisti

Vallahi bende bilmiyorum insan inkar eder bu direkt itiraf etti şaka gibi hemde akılalir gibi değil sonra her fırsatta kesinlikle sana yalan söyledim öyle birşey yok neden böyle söyledim bilmiyorum seni üzmek istedim öyle birşey yok diyor hatta kv bile kesinlikle yok dedi.
Ama kesinlikle inanmıyorum ben öyle bise oldu neden insan olmayan birşeyi soylesin

Yaaa bilmiyorum ki ben biraz safim Galiba ama dikkat etcem bu söylediklerinze
Eşim cocuklarina çok çok düşkün çocukta boyle yapınca mecbur söylemek zorunda kaldm

Konu sahibi bak konuna asla yazmam bir daha dedim ama allah aşkına arkadaşımızın yazdıklarını dikkate al aynılarını yap artık kafanın dikine gitme
Bulaşacak bir durum yok madem bitti evi tutmadan karşıma çıkma konuşacak bir şey kalmadı evi tutma aşamasında görüşelim de.
Yok oğlum özlüyor gibi yalvarmalara başvurma.
Çünkü bunlar bir nevi yalvarma oluyor.
Yukarda arkadaşımızın yazdıklarını uygulamalısın bence.

Ya kendimizle ilgili degilki ortada cocukalrimjz var o teklif etti bulsumayi bı pedagog ayarlaym dedim çünkü çocuğum Cok etkileniyo sürekli babam nerde evimize gidelim babam neden buraya gelmiyo vs sorular soruyo daha başka başka sorunlar ne. Yapabilirdm
Burada geliyo gezdiriyo geri getriyo ama çocuğun alışık olmadığı bi durum akşam evde görmek istiyo yada nblm eve gitmek istiyor içinde bulundugumuz durumu anlatamıyorum
Bu yüzden 2mznde bişe yapmasın gerekiyo

Yok dinlemiyor. Dinlese uzun vadede kazanacak ama. Aşırı dediğim dedik biri. Allah hayırlısını versin.

Yok dinlemiyor. Dinlese uzun vadede kazanacak ama. Aşırı dediğim dedik biri. Allah hayırlısını versin.
Yok dinliyorum nedn dinlemym hepinizn yorumları çok çok kıymetli Allah hepinizden razı olsun bana cok iyi geliyorsunuz

Görüşeceksende sadece çocuklarla ilgili konuşun bence.
Hiç sizin konulara girmeyin.
Boşver bitti gitti biz çocuklarımız için iki iyi arkadaş olabiliriz bundan sonra deyin.
Zaten arkadaş olmak zorundasınız çünkü hayatınız boyunca yüzyüze bakmaya devam edeceksiniz.

Evet maalesef çocuklarimiz var ve düşman olamayız çünkü hep yüzyüze bakacağız
Yoksa neden görüşelim zaten bi yorumda bahsetmiştim 3 hafta oncesne kadar nasildik ben senin bir dediği 2 etmiyordum fln dedi ben bunları konuşmayalım çocuklar icin ne yapbilirz onu düşünelim dedim sonra bulaşılm knusalm ddi.

Ya bende mesela madem bitti görüşmem çocuklarla ilgili de bir pedagog tutulur illa yüzyüze görüşmeye gerek yok şu aşamada.
Görüşünce çünkü her şey çok güzel iken nasıl böyle olduk biz ee çocuk sensiz durmuyor olacak adamda ya daha da kaçacak ya da zoraki barışacak tekrar aldatacak saygı kalmaz evlilikte bu şekilde.
Anlatıyoruz yok diyor en başından beri çok inatçı hep onun söyledikleri doğru dışardan kaç göz anlatıyor işte yok yani hakkında hayırlısı olsun.
Buarara ilerde bir şey olursa ilk fikrinizi alacağım kişilerden biri sizin olmanızı çok isterim tabii olmasında

Ee siz çocuk uyumuyor yemiyor içmiyor derseniz eder tabii.
Benim teşvikim ile o etti deyin bence.
Şimdi kalpsiz gibi görünmek istemiyorum ama çocuğu bırakıp giderken hiç yemeden içmeden kesilir mi ben yokken demediniz.
Babası o da yabancıya bırakmadım dediniz. İyiymiş dediniz hatta çocuğunuz için.
Başka bir aileye bırakmış dediniz onlar da iyi bakar ben de tanıyorum dediniz.
Hatta eşim aileye şöyle demiş hiç ayrılık lafı etmemiş deyip oraya takıldınız.
Şimdiyse çocuk babasını çok özlüyor diyorsunuz eşinize.
Cidden mantıklı geliyor mu size şu küçük oyunlar?
Vallahi itici.
Eşiniz daha da itici ama o ayrı

Çok doğru söylüyorsunz ozamn gorusmeyim hiç ben kendi dr flnn ayarlasin
Rabbim kimseye böyle çaresizlik yasatmasin

Ama cok bunaldım sürekli yavrum böyle anlık söyledim ne deseniz haklisinzi ama inan sadece yavrumu düşünüyorum şuan da çünkü elimden bişe gelmiyo
Söylediklerinizi dikkate alıyorum yarin gorusmeyecegim bi pedagog ayarlasin tek başına çok doğru söylüyorsunz bunun için buluşmaya Gerek yk

İnşallah hiç problem yaşamayın

Evet tabii yüzyüze bakacaksınız görüşeceksiniz ama şimdi değil ya biraz zaman geçsin her şey bir otursun bakalım.
Daha erken yani önce bir kaybetme korkusu oluştur.
Demek istediğim boşanırsanız çocuklar için görüceksiniz birbirinizi.
Hakkınızda hayırlısı olsun ya iki çocukla çok zor aslında ben sizi anlıyorum.
Ama yukarda bir arkadaşımız demiş bu çocuklar hep küçük kalmayacak büyüyecekler.
Her şey değişecek zamanla.
Sizde sakin kalın doğru adımlar atmaya ve burda yazılanları biraz olsun dikkate almaya çalışın.

Evet sadece cocukarim beni cok yoruyor tek.olsaydim boyle olurmuydum hiç
Üstelik çok küçükler biri 6 aylık diğeri 3 yaş evet doğru söylüyorsunz elimden geldiğince onları çok iyi yetisrecgim.buyuceklr ama çok zaman lazım onlar için güçlü olmm lazim onların hiçbir suçu yok yemin ederim benimde yok ona beddua bile edemiyorum Allah'ından bulsun nedyim

Öncelikle hiç bir kadın aldatılmayı hak etmiyor diye düşünüyorum 3 yaşındaki oğlunuza ister istemez üzüldüm çünkü onda bi travma Etkisi oldu ,ister istemez herşeyin farkında. Bence hiç uğraşmaya değmez, madem boşanmaya karar verdiniz çocuklarınızı alın nafaka alın uğraştıkça siz üzülürsünüz. Üzüldüğünüz için ister istemez çocuklarınız hisseder . Bence benim fikrim çekişmeli ile hiç uğraşmamanız Sizin içinde çok üzgünüm keşke böyle olmasaydı ama kaderinizde varmış hiç canını sıkma o kaybeder çok özel ve çok güzel bi kadın olduğunu düşünüyorum

Çok teşekkür ederim inanın böyle bir şeyler okuyunca o kadar çok iyi geliyor bana evet bir anda böyle olduk ya tabii ki de çok çok üzüldüm geceler boyu ağladım �inşallah bundan ben de çocuklarım en hasarsız bir şekilde atlatırız
Ben onu tanıştığımızdan beri çok sevdim beraber büyüdük resmen ve ben ona gözümle bile ihanet etmedim o bana bunu nasıl yaptı
Size anlatamayacağım kadar maddi zorluklar yaşadık günlerce aç kaldım bir gün ses etmedim b kendimize geldik durumumuzu toparladık bir anda böyle oldu hic bunları hak etmedim
Sürekli bana beni hiç bırakma benim senden başka kimsem yok derdi nasıl çekip gitti ben anlamıyorum kendisi de boşanmış bir ailenin çocuğu çocuklarımıza neden bunu yaşatıyor anlamıyorum
Ve ben dediğiniz gibi inanıyorum o beni kaybettiğine üzülecek ben değil çünkü ben ona eşten daha fazlasıydim kendiside böyle söylerdi

Her geçen gün daha da iyi oluyorum daha da iyi olacağım çünkü benim iki tane evladım var onların hiçbir günahı yok onlar için çok güçlü olmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…