Eşim beni aldatmisti

Ama babası göstermeye gelince babasıyla girmek istedi demiştiniz.
Siz de babasına evine gitmek istiyor gibi yazıyorsunuz.
Acaba evde çok kasvet var, konu geçiyor yada ağlıyor musunuz da çocuk bu kadar etkileniyor
Evt çocuğum babasına çok çok düşkün evdeyken o gelmeden uyumaz bile ne kadar geç olursa olsun o gün geldiğinde babasıyla gitmek istedi
Tabiki de babasına düşkün olduğu kadar bana da düşkün annesiyim sonuçta
Evde bir şeyleri belli etmemeye çalışıyorum ama tabii ki de ister istemez etkileniyor

Valla diyoruz ama dinlemeyecek gibi. Gerçekten aldığı kararlarla kendi işine çomak sokuyor farkında değil.
Konusunda o kadar çok kızıyorum ki konu sahibine bir yandan da anlıyorum . Evet iki çocukla çok zor belli ki ailesinin evine sigamayacak çok normal . Nasıl gecinecegini düşünüyor panik halinde hep yanlış davranıyor .bu yanlış davranışları da en çok o üç yasinsaki çocuğa zarar veriyor. Allah yardımcısı olsun umarım doğru yolu bulur . Biraz sakinleşse herşeyi belki daha normal şekilde yorumlayacak. Kendini bir kabuğa çekmiş gözü birşey görmüyor

Doğru söylüyorsun sence nasıl hareket etmeliyim peki

Sakince düşünebilirsin . Gerçekten barışmak istiyor musun ? Affedebilecek misin ? Karşındaki kişiyle nerede hata yapıyorsunuz değerlendirebilirsiniz. Şu an evet sizin elinizde değil onun eli daha kuvvetli ama sürekli adama eskiden mutlu olduğunuzu şimdi perişan olduğunuzu hissettirmeyin. Sizin yerinizde olsam gayet bakımlı ve yüzümde kocaman bir gülümsemeyle çıkardım karşısına çocuklar için buluşmayı kabul ettiğimi belirtirim . Baktınız tekrar olur mu demeye falan başlıyor . Evlilik terapisti şartı koyabilirsiniz . Çünkü sizde iyi değilsiniz bence birlikte belki orda konuşunca orta yol bulabilirsiniz . Sadece adama histerik bir şekilde biz şöyle iyiydik böyle iyiydik bana bunu nasıl yaparsın demeyin güçlü durun ki kaybetmekten o korksun

Sinir krizinde gibi tuhaf mantıksız şeyleri söylemeyi yapmayı kesebilirsiniz. Barışmayı bu kadar istediğinizi belli etmeyin. Yoluma bakarımı hissettirmelisiniz. Bana eşiniz gözdağı veriyor, sizi süründürüp pişman etmek istiyor gibi geliyor. Ve siz de oyuna geldiniz. Bu boşanmak istemediğinizi belli eden halleriniz zevk veriyor adama. Bir daha gık diyemeyin bir daha kavga edemeyin bir daha grip atamayın diye ceza verdi size. Siz de boşanmaktan çok korktuğunuzu belli ederek oyuna geldiniz

Evine dön ..çocuklar bulunduğu evi terk edince çok etkileniyor baba haftada 1 geldin gerekirse size yardımcı olsun...orada hayat kurabiliyorsan kur .

Çok doğru söylüyorsunz kesinlikle belli etmcm nedn gözdağı veriyor onu da anlmiyorum tek olsaydım yani çocuklarım olmasaydı hemen bitirridm hemen bi işe girer kafa dagitirdim kesinlikle onunla ilişkimi hic düşünmeden bitrrdim ama maalesef çocuklar beni mahvediyor
Yani çocuklar çok küçük istesem. De hemen calisamm bide ev tutarım fln diyo kirayı vs karsilamazsa ben ne yaparm
2cocukla ailemin yanına ne kadar öyle kalabilirim bilmiyorum gelecek beni çok korkutuyor üstelik çocuklarıma yetebilirmiyim çok kafam dolu ya bunları düşünmesem bir dakika bile onunla konusmam

Ya aklında biri var yada siz farkında değilsiniz ama çok trip atıyor küsüyorsunuz. Her sorunu boşanmak mı istiyorsuna bağlıyordunuz. Adam da dur bir göstereyim boşanmayı dedi. İki ihtimalden hangisi siz daha iyi bilirsiniz

Yeterince bakımlı kendinden emin gideceğim zaten affetmek konusuna gelirsek uzun bi süre içimde affetmem yaşadıklarım hiç kolay değil
Hayır eski konuları ben hiç acmicam zaten telefonda biz 3 hafta nasildik ben sana nasıldim herşeyini kusursuz yapıyordum dedi bende şimdi boşver onları çocuklar için ne yapicaz dedim öyle yani

Ya bence aklında başka biri var sanki çünkü çok trip atan bi yapım yok onunda benimde bide öyle herşeyde bosanalim fln demeyiz çok büyük kavgalar da ettik hiç bu duruma gelmedik
Zaten kavga etmeden bu duruma geldik nasıl oldu anlmdm

Biliyorum da adam ısrarla tutarım diyor ya ne yapabilirim ki bu durumda
Acaba aldattığı için vicdan mı yapıyor? Geliri çok olmamasına rağmen bu kadar uğraşıp masrafa girmek istemesi mantıksız geldi.

Umarım bu süreci siz ve çocuklarınız en az hasarla atlatır.

Acaba aldattığı için vicdan mı yapıyor? Geliri çok olmamasına rağmen bu kadar uğraşıp masrafa girmek istemesi mantıksız geldi.

Umarım bu süreci siz ve çocuklarınız en az hasarla atlatır.
Umarım özellikle çocuklarım sıkıntısız atlatırız inşallah

Acayip çelişiyorsunuz kendinizle.
Biraz mantıklı bakmaya başlasanız mantıklı da düşüneceksiniz aslında.
Aileniz de arkanızda imiş çok da iyilermiş şimdi olmasa da 2-3 seneye onların da desteği ile hayatınızı düzene koyarsınız aslında.
Anlıyorum çocuklar küçük ama küçük kalmayacaklar sonuçta.
Eşinize seni bırakamıyorum hazzını yaşatmayın geçecek şeyler üzerinden.
Bırakınç o gelir belki kaybetme korkusunu alınca

Bana o kadar iyi geliyorsunuz ki anlatamam
Söylediklerizde çok çok haklısınız ve doğru söylüyorsunz ben ondan vazgectgmde o bana dönecek

Bana o kadar iyi geliyorsunuz ki anlatamam
Söylediklerizde çok çok haklısınız ve doğru söylüyorsunz ben ondan vazgectgmde o bana dönecek
Ee vazgeçin o zaman ya da vazgeçmiş gibi görünün.
Ya da çok iyi ailem var diye anlatıp ama onlarla bir sene bile kalamam demeyin.
Ya da evliliğimiz çok iyiydi tartışmazdık bile demeyip çok büyük kavgalarımız oldu demeyin.
Ki ben iyi evliliği tartışmazdık diye tanımlamam bile ilk beş yılda özellikle.
Tartışma yoksa bir şeylerden zaten vazgeçilmiş diye düşünüyorum ben.
İlk beş-on yıl için diyorum özellikle.
Aynı evde yaşayan Kardeşler, anne,baba-evlatlar,ev arkadaşları vs herkes tartışır yani.

Ya ailem çok iyi ama ben kalmak istemiyorum 2 çocukla nasıl yapayım onlar bana sonuna kadar destek
Genel anlmada çok çok iyi bi iliskimiz vardı eşimle tabikide tartismalrimiz kavgalarimiz oldu her evlilikte olduğu gibi
Ama hiç bu duruma gelmedik en fazla 1 saate barisirdik ne onun ailesi ne benm ailem tartışmalarınzi bilmediler tarstmanin üzerine bile gelseler biz hiç bir şey olmamış gibi davranırdik
Evlilik bu tabikide sorunlarimiz oluyordu ama iş hiç bu boyuta gelmedi
Çevremdeki herkes hem çok üzüldü hem de çok şaşırdı

Erkekler aldatma olaylarında yakalanınca bile sonuna kadar inkar yoluna giderler.Sizin eşiniz nasıl kendi ağzıyla itiraf etmiş hayret.
Çok değişik bir durum.
Kadına fazlaca kapılmış,
sizi çocuklarla birlikte,hayatından sorunsuz çıkartabileceğini zannetmiş,çocuğun bir tanesini yanında bırakmanızla bunun böyle kolay olmayacağını anlamış.Çocuklar konusu bağlayıcı bir faktör.Şu anda taleplerinize yapacağım diyerek yaklaşımının tek sebebi,ben çocuklara bakamam der,ona bırakırsanız diye,bunu net anlamış olmalısınız.Atacağınız adımları bilinçli atın,taviz vermeyin.

Ben kimsenin böyle bir durumda kalmasını istemem ama burda da okuduk insanlar çok kötü aileleri, onu ve çocuklarını ezen aileleri oldukları halde geri döndü.
Sizde öyle bir şey de yok mükemmel aileniz var destek olacak ama yine de eşinizin yapmayacağı şeyler istiyorsunuz.
Adamı arayıp çocuk yemiyor, içmiyor ç, uyumuyor vs diyorsunuz.
Karşınızda anlayacak biri var gibi.
Ben eşinizin sizin cümlelerinden çıkardığı şeyi tahmin edebiliyorum.
Ki yüzde elli de çıkarımlarında haklı.
Biri gözünü açarsa görürsünüz eşinizin çirkefliğini siz.
Şu an aldatmıyor diye düşünmeye başladım hatta ya da karşısında çok deneyimsiz ufak biri var.
Ya da bekar olduğunu iddia edip devam ediyor ilişkisine.
Çünkü anlattığı gibi onu böyle kabul eden birini bulduysa ondan fikirleri de çok iyi alırdı o.
Ben eşiniz saf mı yoksa saf rolü mü oynuyor anlamadım şu an.
Dikkat edin.
Bana inanıyor demeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…