Eşim beni aldatmisti

Adama bu enerjiyi verirseniz dönmez . Çünkü döndüğünde hep onu bekleyen biri olduğunu bilir . Şu an evli olduğunuz kişi sizinle birlikte olmak istemiyor . Durup durup ama bizim evliliğimiz çok güzeldi demeyin bence adama. Çok güzelmiş size göre ona göre değilmiş biraz realist olmalısınız. Belki de kendinizi toparlasaniz ve güçlü olsanız adam o enerjiyi alsa cidden pişman olup döner. Siz sadece eski hissettiklerinize odaklanmışsiniz. Belki de o mükemmel evlilik adama göre çok kabus gibiydi ve bu yüzden şimdi ayrılmak istiyor .

Bakış açınızi değiştirin . Öncelikle kendinize ve çocuklarınıza odaklanın . Eğer pişman olacaksa siz onu önemsemediginizde pişman olup döner zaten . Lütfen dönerse de bir evlilik terapistine gidin sizin mükemmel evliliğiniz olduğunu dusundugunuz saplantılı ruh haliniz eşinizin birden her şeyi bırakıp gitmesi falan çok normal şeyler değil . Bir yerlerde büyük sıkıntı var. Düzeltmeden hiçbir şey iyi gitmez
Konudan bağımsız; bu enerjiyi kesip yoluna baktığında geri dönmeyen ex görmedim henüz. Özellikle karma yaratıp gittiyse, sürünerek dönüyorlar. Kabul etmek etmemek kişiye kalmış.

Konudan bağımsız; bu enerjiyi kesip yoluna baktığında geri dönmeyen ex görmedim henüz. Özellikle karma yaratıp gittiyse, sürünerek dönüyorlar. Kabul etmek etmemek kişiye kalmış.
Bu adamdan dönse de fayda gelmez gerçi de bende inanıyorum bir şey ne zaman istemezseniz o zaman sizin oluyor . Bir insanı Tanrı mertebesine cikarirsan muhakkak kaçıyor

Bu adamdan dönse de fayda gelmez gerçi de bende inanıyorum bir şey ne zaman istemezseniz o zaman sizin oluyor . Bir insanı Tanrı mertebesine cikarirsan muhakkak kaçıyor
Zihnen gitmiş o zaten. Mükemmel giderken bir anda pat diye hangi normal insan aldatır bilmiyorum.

Ya nasıl kabul etmiyorum adam aldatmış inkar ediyo ama ben biliyomki beni aldatmış nasıl kabul etmiyom
Valla sana birsey anlatmak imkansız yazdıklarını okumuyor muusn yalan mı soyluyorum evliliğimiz mükemmeldi demedin mi ? Bunu kabul etmiyorsun . Neyse konu sahibi umarım herşey çocukların için güzel olur. Umarım bir daha onları bırakmazsin

Ya aldatma da çeşit çeşit. Kiminin kötü giden evliliği vardır ona dayandırır sorunu zaten kötüydük diye, kimisi de böyle yüzüne güler, herşey çok iyi görünür ama gider yine aldatır sana belli etmeden. 2. si daha kötü değil mi aldatmayı yüzüne baka baka seni seviyorum diye diye yapıyor. Bence eşiniz yalan söylemeyi iyi becerememiş önce aldattığını söylemiş şimdi inkar ediyor öyle anladım.nasıl kıvıracağını şaşırmış.

Kimseye %100 güvenilmeyecek bu hayatta ,yoksa herşey çok daha zor oluyor. Kabullenmek zor oluyor

Ya aldatma da çeşit çeşit. Kiminin kötü giden evliliği vardır ona dayandırır sorunu zaten kötüydük diye, kimisi de böyle yüzüne güler, herşey çok iyi görünür ama gider yine aldatır sana belli etmeden. 2. si daha kötü değil mi aldatmayı yüzüne baka baka seni seviyorum diye diye yapıyor. Bence eşiniz yalan söylemeyi iyi becerememiş önce aldattığını söylemiş şimdi inkar ediyor öyle anladım.nasıl kıvıracağını şaşırmış.

Kimseye %100 güvenilmeyecek bu hayatta ,yoksa herşey çok daha zor oluyor. Kabullenmek zor oluyor
Evet kimseye güvenmemek gerekir yani bu hayatta da işimize güvenmeyeceksek kime güveneceğiz ben anlamıyorum ki

Yarın tekrar oturup konuşacağız çocuğumuza ne yapabiliriz diye çünkü 3 yaşındaki yavrum çok çok etkileniyor sürekli bana babam nerede babam neden gelmiyor anne babamla barıştınız mı evimize gidelim diye bir sürü şey soyluyo
Yani yarın ne konuşacağız bilmiyorum

Valla sana birsey anlatmak imkansız yazdıklarını okumuyor muusn yalan mı soyluyorum evliliğimiz mükemmeldi demedin mi ? Bunu kabul etmiyorsun . Neyse konu sahibi umarım herşey çocukların için güzel olur. Umarım bir daha onları bırakmazsin
Ya neden size yalan söyleyeyim evliligim gerçekten güzeldi tartışmıyorduk bile ne onun açısından ne benim açımdan sorun yoktu bir anda böyle olduk üstelik bana çocukları bırakmazsin yazmışsın bıraktığım kişi babası öz babası

Ya neden size yalan söyleyeyim evliligim gerçekten güzeldi tartışmıyorduk bile ne onun açısından ne benim açımdan sorun yoktu bir anda böyle olduk üstelik bana çocukları bırakmazsin yazmışsın bıraktığım kişi babası öz babası
Şahane bir bardağınız varmış, ama bardak kırılmış. Artık bardağın kırılmadan önce ne kadar şahane olduğunu anlatmanızın faydası yok. Ya kırıkları yapıştırıp kırık bir bardakla idare edeceksiniz yada bardağınızla vedalaşacaksınız. Kırılan bir bardağı tekrar o eski şahane haline getiremezsiniz. Önce bunu idrak ederek başlamanızı öneriyorum
Şahane bardağım, bardağım da bardağım diyince yaşananlar değişmiyor

Aynen siz haklısınız kolay gelsin size

Bir de konu sahibi gerçekçi olalım siz boşanmak istemiyorsunuz. Sineye çekeceksiniz belli. Ondan artık geri dönecekseniz de dönün en azından çocuklar daha az etkilensin. Sizin niyetiniz belli. Şartlarınız da uygun değil düzeni bozmak istemiyorsunuz. O zaman eşiniz dönmek isterse kabul edecekseniz de edin ama yok ev isterim fln gibi adamın yapamayacağı şeyleri öne sürmeyin, çocuk bırakıp mecbur bırakayım gibi stratejiler yapmayın. Kabul edin deneyin madem ama uzatıp çocukları sersefil etmeden

Bir de konu sahibi gerçekçi olalım siz boşanmak istemiyorsunuz. Sineye çekeceksiniz belli. Ondan artık geri dönecekseniz de dönün en azından çocuklar daha az etkilensin. Sizin niyetiniz belli. Şartlarınız da uygun değil düzeni bozmak istemiyorsunuz. O zaman eşiniz dönmek isterse kabul edecekseniz de edin ama yok ev isterim fln gibi adamın yapamayacağı şeyleri öne sürmeyin, çocuk bırakıp mecbur bırakayım gibi stratejiler yapmayın. Kabul edin deneyin madem ama uzatıp çocukları sersefil etmeden
Dönecek de adam istemiyor dönemiyor. Adam sırf sorunsuz ayrılmak oyalıyor ne istersen yapacam diye. Boşanmamak için de ya çocucuğu bırakıyor, ya adamın yapamayacağı şeyler istiyor ki Boşanmamak için sebebi olsun. Adamın yapamayacağının da gayet farkında yani yapsa üzülecek zaten. Sonra da bize 1738293 kere ben boşanacağım, o isese de barışmam diyor.

Bende bosanma aşamasındayim canim avukat ariyorum benimde manevi destege ihtiyacim var :KK43: bende aldatildim ve bisuru şey yaşadım fazla delilim yok elimde boşanacağim kişi tahminimden de çirkef çıktı iftiracı, para goz ne ararsan var.

Yarın tekrar oturup konuşacağız çocuğumuza ne yapabiliriz diye çünkü 3 yaşındaki yavrum çok çok etkileniyor sürekli bana babam nerede babam neden gelmiyor anne babamla barıştınız mı evimize gidelim diye bir sürü şey soyluyo
Yani yarın ne konuşacağız bilmiyorum
Bak evliliğin bitmesin istemiyorsun bunu biz anladık. Ama eşine bunu bu kadar hissettirme yarınki konuşmada. Adamın kafası karışıp pişman olacağı varsa da o kadar elinde avucunda duruyorsun ki seni kaybetme korkusu, çocuklarından ayrı kalma tereddütü hiç kalmamış. Eski güzel evliliğimiz den bahsetme, çocucuğun babasız yapamadığından bahsetme. Adam senin boşanmak istemediğini gördükçe daha da kararlılaşıyor

Dönecek de adam istemiyor dönemiyor. Adam sırf sorunsuz ayrılmak oyalıyor ne istersen yapacam diye. Boşanmamak için de ya çocucuğu bırakıyor, ya adamın yapamayacağı şeyler istiyor ki Boşanmamak için sebebi olsun. Adamın yapamayacağının da gayet farkında yani yapsa üzülecek zaten. Sonra da bize 1738293 kere ben boşanacağım, o isese de barışmam diyor.
Adam napıp edip ayrı evi tutuyormuş gel çocuklarla yaşa burda diye getiriyormuş konu sahibini, ne şok oluruz hep beraber.

Adam napıp edip ayrı evi tutuyormuş gel çocuklarla yaşa burda diye getiriyormuş konu sahibini, ne şok oluruz hep beraber.
Bu kafada gittigi sürece eminim o adam borç harç o evi tutar sırf kurtulayim diye . Çünkü asla kendi bildiginden, düşündüğünden ,inandığından başka birşeyi umursamıyor . Yüzden fazla insan aynı şeyi söylüyor demiyor ki acaba olabilir mi ? Valla böyle biriyle evli kalmayı istememek bence suç değil eminim eşi de bir şeyi defalarca anlatmaya çalıştığı halde inatla dinlemiyor ve sorgulamiyordur. Ben olsam sanırım bende evliliğe devam edemem .

X