Eşim beni aldatmisti

Adam boşanmak istemese en başında ikna etmeye çalışır en azından gel çocuğunun başında evde dur ben giderim derdi. Ama çocuğu aile dostuna bırakmayı tercih etti ailesi için hiç birsey yapmadı. Gizlediği birseyler var sakin kalin mantıklı ve makul talepler sunun ve en baştan konuşmayı deneyin belli ki sizi zor bir süreç bekleyecek ortada sıfır kanıt varken niye bu noktaya geldiniz bir tek kendisi biliyor

Diğer yorumları okumamışsınız eşim işini daha önce bulmuştu ve ortak bir arkadaşımıza bırakmış çocugu kendisi de bana söyledi perişan oldum diye
Çocukları alamaz bırakacak hiç bir yeri yok hatta ona verrim diye korkuyo

Kraliçeler gibi yasatcakta parası yokki o kadar bunu bende biliyorum oda boş konusuyo
Soylediklerini yapsa gercekten ayrılsa inan kaybetcwgim.birsey olmaz bende çok mutlu olurum

Sen evde dur ben giderim dedi salak gibi ben kabul etmedim o anki kızgınlıkla ben Cocugumu alamyinca oraya bırakmış evet elimde hiç bir kanıt yok işler istediğim gibi gitmezse ailemin yanına yerleşirim ama sonuna kadar mücadele edeceğm

Kadın hamile ne yapacağız evliliğimi kurtarmak istiyorum mu derdi
Sizin ve eşinizin yaşadığı evlilik farklı mıydı acaba?
O kadar barışmak istiyorsunuz ve işi yokuşa sürüyorsunuz anladık eşiniz de eşinizin ailesi de anlamıştır.Onun yerine gidip tekrar deneyelim deseniz daha mantıklı ve ılımlı olur ve evinizde olursunuz belki.
Eşiniz de belki söylesin diye bekliyordur bu kadar absürt şeyler isteyeceğine diyordur.
Dedim ya çekior beni battım ben baya belime kadar.
Her mesajla

Size bunu baştan beri yazdık ama anlatamadık bu saatten sonra aileniz ile ortak eve çıkmanız ve makul bir is+ yüksek nafaka dışında pek çare aklıma gelmiyor. Bu şartlarda eve dönmeniz sizi paspas eder aranız kalıcı olarak bozulur yine ayrılık aşamasına gelirsiniz. Kendi planı varsa ne ala değerlendirin ama adamın bir oynamadığı kaldi

Ama ben baştan söyledim yapmayalm diye anlmadi ben evi terkettikten sonra yalvardı sabaha kadar ben cevap vermedim sabah sonra çocuklar için dedi KVM sen cevap vermedin diye öyle söylemiştr dedi
Artık Gururu mu ayakların altına alamam ya bir an önce ne olacaksa olsun çok yoruldum

Hayır onun planı ben şimdi eve gideceğim alışverişimi vs yapacak ben ona zaman tanıyacağım o da ev tutacak bu sürede o evden gidecek nereye gidecek bilmiyorum çünkü annesi kabul etmez kendi planında arkadaşıyl ortak bir tutacakmış öyle yaşayacakmış anlattıklarım şaka gibi yani inanması güc sacma bir durum ben de inanamıyorum ne yasadigima

Barismaniz veya barışmak için adım atmanız anlamında dedim.

Barismaniz veya barışmak için adım atmanız anlamında dedim.
Ama o adım atmıyor ki ben mi atayım acaba boşanmayacak ben de dalga mı geçiyor s**** herif ya bir şekilde çocuklarında nafaksını verip de kurtulamaz mıydı bu işten bu kadar ev tutma falan çabalarına girer miydi bilmiyorum
Ayrica bugün bir konuşma geçti aramızda mesajla yani bana detaylı bir açıklamada bulundu şahsen o bana bir soru sorsa ben açıklama falan yapmam cevap bile vermem yani

Kirilmayin ama pişman olacağınızı fevri olduğunuzu biz bile anladık adam sizi tanımıyor mu? İstediğiniz şey imkansız kimse tek maaş ile 2 hayat kuramaz yapicam demesinin anlamı yokki çok garip davranıyorsunuz birinde garip talepler karşı taraf tamam der ama imkansız olduğunu kundaktaki bebek bilir

Aslında cevap verdiniz o geceyi anlatan mesajınız duruyor ikinci konunuzun başında.
Orda da yalvardı ben olmaz dedim sonra çocuklar için dedi diyorsunuz.
Aslında olmayacak isteklerde bulunmasanız eşinizin ne istediğini net göreceksiniz ama o da oynuyor şu an ana göre.
Böyle ne istediğini asla anlayamaz aslında şöyle olmuştu aslında uzun cevap vermişti diye çıkarımlar yaparsınız ancak.
Adam belki nasıl en ucuz yoldan kurtulurumun derdinde şu an belki de nasıl tekrar birleşimirin derdinde çok da ödün vermeden.
Ama bu şekilde asla anlayamazsınız sadece uzatırsınız.
O rahattır da bu süreçte belki istemediğiniz burda yaşayamam dediğiniz yerde olan sizsiniz.

Aslında cevap verdiniz o geceyi anlatan mesajınız duruyor ikinci konunuzun başında.
Orda da yalvardı ben olmaz dedim sonra çocuklar için dedi diyorsunuz.
Aslında olmayacak isteklerde bulunmasanız eşinizin ne istediğini net göreceksiniz ama o da oynuyor şu an ana göre.
Böyle ne istediğini asla anlayamaz aslında şöyle olmuştu aslında uzun cevap vermişti diye çıkarımlar yaparsınız ancak.
Adam belki nasıl en ucuz yoldan kurtulurumun derdinde şu an belki de nasıl tekrar birleşimirin derdinde çok da ödün vermeden.
Ama bu şekilde asla anlayamazsınız sadece uzatırsınız.
O rahattır da bu süreçte belki istemediğiniz burda yaşayamam dediğiniz yerde olan sizsiniz

Bir inat uğruna boşanırsanız …. Anltamaya çalıştığım bu. Biraz daha sakinleşmen ve farklı şekilde konuşan gerekiyor. Ama açıkça konuşmanız gerekiyor. O imkanı yok ama yapacağım bunu yapamaz ama yapacağım diyor, ne yapmaya çalışıyor diye düşünüp durma. Bunları ancak karşılıklı olarak konuşarak anlayabilirsin. Belki de senin konuşamayacak kadar sinirli olduğunu düşünüyor daha, senin tepkinden çekiniyor belki. Zaten boşanacağım diyorsun, tam ve net olarak konuşup herşeyi öğrenmekle bişey kaybetmezsin. Senaryo yazıp kendini daha fazla strese sokma. Annenleri özleyip kalmaya gelmişsin gibi düşün. Lütfen biraz daha sakinleş. Annenlersesin, Nergiz de oturuyorlar dedin. Al çocuklarını çık KSK çarşıya git, bir çay iç, tranvaya bin tersanenin orada çok güzel bir çocuk var oraya götür çocukları. Yada Bostanlı ya götür. Bir gün çocukların ve babaları ile beraber Bostanlı tay parka gidin. Farklı bişeyler yap daha sonra eşini de dahil et bunlara. Ortam değişince birbirinize bakış açınız ve konuşma şeklinizde değişecek ve kafandaki sorular cevap bulacak bence. Bunları yapmakla bişey kaybetmezsin. Lütfen düşün bir bunları.

Adam kadını istemiyor, farkındamısınız?
siz neyin tavsiyesini veriyorsunuz?
Olmadı birde İzmir üzerinden helikopter uçursun nolur boşanmayalım sensiz naparım diye yazı açtısın

Bunlar nasıl kafalar yaa , üç yaşında ki çocuk sayenizde ömrü boyunca terkedilme korkusu yaşayacak ve terk edilmemek için karşısındakine ya köle olacak ya ızdırap. İşte insanlar böyle böyle zıvanadan çıktı anneler babalar birşeylere göz yummaya çalıştıkça karşısındaki insanı güyaa cezalandırıcam diye evlatlarını kullandıkça. Ne demek ikimizinde çocuğu onunda yükümlülüğü var, istediği kadar yükümlülüğü olsun evladımın psikolojisinden daha mühim olamaz hiçbirşey. Gidersin anlaşmalı boşanırsın evlatlarınla babalarınıda düzenli görüştürür bu süreci bir şekilde yönetmeye çalışırsın. Kabullenemediğimiz şeyler için psikiyatrisler var. Bizim kabullenemediklerimiz yüzünden ana-baba-evlatların düzenleri hayatları neden mahvolsun ilk aldatılanda ilk boşananda siz değilsiniz, çocuklarınıza odaklanın. Onları böyle anne baba olmayacak bireyler olarak yetiştirin.

Adama bu enerjiyi verirseniz dönmez . Çünkü döndüğünde hep onu bekleyen biri olduğunu bilir . Şu an evli olduğunuz kişi sizinle birlikte olmak istemiyor . Durup durup ama bizim evliliğimiz çok güzeldi demeyin bence adama. Çok güzelmiş size göre ona göre değilmiş biraz realist olmalısınız. Belki de kendinizi toparlasaniz ve güçlü olsanız adam o enerjiyi alsa cidden pişman olup döner. Siz sadece eski hissettiklerinize odaklanmışsiniz. Belki de o mükemmel evlilik adama göre çok kabus gibiydi ve bu yüzden şimdi ayrılmak istiyor .

Bakış açınızi değiştirin . Öncelikle kendinize ve çocuklarınıza odaklanın . Eğer pişman olacaksa siz onu önemsemediginizde pişman olup döner zaten . Lütfen dönerse de bir evlilik terapistine gidin sizin mükemmel evliliğiniz olduğunu dusundugunuz saplantılı ruh haliniz eşinizin birden her şeyi bırakıp gitmesi falan çok normal şeyler değil . Bir yerlerde büyük sıkıntı var. Düzeltmeden hiçbir şey iyi gitmez

Bu arada adamın döneceğini düşünmüyorum konu sahibi çünkü siz zaten kollarınızı ona açmış çaresizce bekliyorsunuz . Kötü olan yanı haklısınız iki çocuk var işiniz yok maddi olarak bagimlisiniz bu noktada birşey diyemiyorum . Duygusal olarak bağınizi koparmalisiniz. Durumu kabullenmek gerek bazen . Önceliğiniz olan bu adam uğruna zaten çocuğunuzu bir kere harcadınız bu şekilde davranışlardan birşey elde etmediğinizi umarım anlamışsinizdir. Bir insan kendine ve sahip olduğu çocuklara değer vermezse maalesef kimse değer vermez . Ben seni senden çok seviyorum sözüne inanmam .

Size yalan mı Söylüyorum nasıl saplantılı ruh hali ben kendi evliliğimi kendim bilirim ayrıca çevremdekilerin hepsi çok şaşırdı siz nasıl bu hale geldiniz birbirinizi çok seviyordunuz dedi ama inşallah düzelirse evlilik terapisine gideriz inşallah diyorum çocuklarım için çok üzülüyorum sürekli eve gitmek istiyo surekli babasını görmek istiyo tekrar konuscaz nolck bilmiyorum

Nasılsın? Durumunda değişiklik var mı?

Siz bana yalan söylemiyorsunuz ama saplantili bir şekilde şunu kabul etmiyorsunuz SİZE GÖRE mükemmel giden bir evlilik . Sorun muhakkak iki kişi arasında olması gerekir mi ? Bunu düşünün öncelikle . Şimdi benim evliliğimde benim gözümde bir sıkıntı olabilir ama eşim çok mutlu olabilir . Ya da tam tersi . İletişim problemleri yaşarsak bu konuda konuşmayiz. Siz mutluymuşsunuz eşiniz değilmiş . Mesele adama şunu sorun bana göre evet guzelken sana göre nerde eksik vardı ? Biz nerde basarili olamadık nereyi hatalı yaptık . Bir dinleyin . Çünkü kimse kolay kolay bu kadar mutluykrn her şeyi bırakıp gitmek istemez .ya psikolojik problemleri vardır ya başka biri vardır ya da mutsuzdur . Bu kadar basit . Bende size diyorum ki bu enerjiden cikmalisiniz . Bu şekilde sürekli adım attığınızda aynı kişi olduğunuzda evli kalmak istemeyecek çünkü şu anki Topsom ile evli kalmak istemeyen bir adam var karşınızda .

Bakın bakalim sizde mi hsta var esinizde mi ? Siz bunun şu an analizini yapacak ksdar sağlıklı dusunemiyorsunuz bence . Eğer baktınız ortak bir noktalara geliyorsunuz lütfen terapiye gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…