Eşim beni aldatmisti

Parası yok, aldatiliyo, 3 yaşında ki çocuğu bırakıp, 5 aylığı alıp annesine gitmiş, orda da aç yasiyo su an.
Yok be o kısımları hep sonradan atmasyon. Kısaca aldatılınca kocasından boşanmak istemedi. Ama kocası diğer kadını istediğine dair ağır şeyler söylemiş. Ben ayrılmak istemiyorum, gül gibi yuvamı o kadına mı bırakayım, 3 yaşındaki çocucuğu babasına bırakayım ki rahat edemesin, dedi. Ailem arkamda diyip Annesinin evine gitti. Biz de çocucuğu neden bıraktın adama koz olarak kullandın diye üstüne gidince Bi dünya şey uydurdu. Yok çocuğu alacakmış da aslında annesi babası cenazeye gitmiş, buzdolabı bomboşmuş kendisi açmış ne hikmetse koca da birden fakirleşti. Yani kısaca çocucuğu almamak için kırk bahane. Psikolojisi bozulmuş, o da üvey baba değilmiş çok iyi bakarmış ne olacakmış. Bu arada çok iyi baba dediği de çocuğu başından atmak için ufak Bi barışma girişiminde bulundu ama sonra bi güvence geldi ki vazgeçti. Özeti bu. Gerisi hikaye. Yorumlara göre şekil aldı.

Ya öleyim ozamn ben barodan avukat bakıyorum bundan sonraki hayatım nasıl olur bilmem
Gerek yok aslında nette anlaşmalı dilekçe örnekleri var size bir tanesi uyar normalde.
Ha her şeyi karşılasın üç bin kira versin beş bin de nafaka derseniz o zor avukat arayım durumda.
Ama adamın işi olmazsa kira bile hayal olur avukat tutsanız da.
Sihirli değnekleri yok sonuçta

Eski mesajım. Her yere yapıştıracam. Yeni gelenler kanmasın.

Allah'ım sanki yalan söylüyormuş gibi beni ne kadar zorluyorsunuz size neden yalan söyleyeyim çıkarım ne olabilir ki siz kimsiniz ki yalan söyleyim bir düşünün söylediğim gibi annemle babam orta halli bir aile çok düşük değiller ama yüksek de değiller bu kadar açık söylüyorum evde kahvaltılık bir şey yok kuru bakliyatlar vardı Bir gün mercimek çorbası bugün makarna bir gün erişte bu şekilde idare ediyorum günde tek ogun besliyorum annemlerde en yakın sürede gelecekler sormadan söyleyeyim bir yerden para bulamadılar annemlerin şu anda paraları yok olsaydı gönderirlerdi ama yok o yüzden ben de bu şekilde idare ediyorum 2 güne kadar gelecekler

O ökuzbas kocana söylesene para getirsim sana

Gerçekten biz kimiz buradakiler ne? Neden yapıyorsunuz ben de anlamadım.
Bir yerde haklısınız

Neden o zaman ilk konunda çocuğu bırakacam, ikisi de niye ben de kalsın, tek benim mi çocuklarım dedin. Deseydin ailem evlerinde değil, onlar gelene kadar maddi sıkıntı çekerim, şimdilik bırakıyorum. Çünkü sebebin bu değil. Bu olsa asıl nedenin gelir aklına. Babaya blöf yapacağın gelmez. Bi kere bile maddiyattan bahsetmedin 500 yorumun içinde. Bu konuda biri belki maddi olarak yetmez kadın napsın diyince başladın yazmaya da yazmaya v

Estağfurullah ben niye sizi s**** yerine koyum benim ne hakkım var buna anlamıyorsunuz yine söyleyeceğim o anki psikolojiyle bıraktım pişman oldum ama şu anda çocuğum yanıma alamıyorum o anlık durumda plan proje yapamadım kusura bakmayın o kadar düşünemedim evden aceleyle çıktım şampuanı da alamadım bu duruma düşmeyi ben de istemedim adam çocukla rezil olmaz tek çocukta rezil olan benim dönmesinde istemiyorum beklemiyorum zaten öyle bir şey olmayacak biz boşanacağız boşanacağız anlayın lütfen boşanacağız

Bende yazdıklarınıza katılıyorum.
Mantığı şuan zaten o da babası bakacak tabii elin kadınıyla aşk yaşıyor ben 2 çocukla zorluk yaşıycam o da hayatını yaşayamayacak mantığı var.
Olan her zaman çocuklara oluyor ben bu konuyu okudukça ve o çocuğu düşündükçe çok üzülüyorum.
Oğlumu sağlık sorunlarım nedeniyle 5 gün anneme bırakmak zorunda kalmıştık.
O hastanede yaşadıklarımı anlatamam burnuma kokusu geliyordu panik atak tanısı aldım bir de kendi hastalığımın üzerine.
Döndüğümde bana gelmedi anneme sarıldı
Eve gittik ertesi gün parla çıkarken annemi istedi ona anne demeye başlamıştı 3 yaşına yakındı.
Ya çocukların ne düşündüğünü iç dünyasında ne yaşadığını bilmek çok zor.
Ben artık bu konuya yorum yapmıycam bu son yorumum herkesin düşüncesi yüreği kalbi olaylara bakışı çok farklı.
Ama ben bırakmam o evde kalırım ama çocuğumu bırakmam çünkü ben çocuklarım olmadan yapamam aklım kalbim mantığım kabul etmiyor.
Sizin eşiniz içilen ilgili sorunlarınızda konu ne olursa olsun o çocukların suçu yok.
Çocukları kullanmaktan bir vazgeçin..

Düşünemedim derken?
Beş aylık bebeğinizi almışsınız iyi ki anne sütü aldığı için mi düşünüp baba onu veremez eminim burda anne baba eşit olamıyor mu dediniz?
Tek ihtiyaç süt o zaman? Beslenme yani?
Ki öyle de düşünmüyorum. Sizin bakış açınızla baksam bile yanlış yemeğini ver uyut ile bitmiyor olay.
Değişik bilemedim

Bak bu konunun ilk mesajı, çocucuğu terk ettikten sonra, yani ilk konuda sinirle söylememişsin, bıraktıktan sonra da niyetinin bu olduğunu açıkça yazmışsın, babanın evindeyken yazmışsın. Sebebin maddiyat olsa en azından burda yazardın kızlar evde boş çocucuğu alamam diye. Bi üye sağolsun sana güzel bahane buldu. Vallahi Allah senin etrafındakilere sabır versin.

5aylik bebeğin emiyomu mama mı alıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…