Eşim beni aldatmisti

Evet aldatılıyorum elimde kanıt yok apar topar evden çıktım sağlıklı düşünemedim biliyorum annemler şehir dışında gelecekler evde tarhana bile yok yazmışsın aslında bunu kesinlikle açıklamak istemiyorum ama annem ev işine giden babam da taksici bir adam annemlerin maddi durumu öyle çok da iyi değil zaten uzun bir süre şehir dışında kalmak zorunda kaldılar anneannemin rahatsızlığından dolayı özellikle dolaba boşalttılar anahtarı bana verdiler aradı eve git de bak diye herkesin maddi durumu iyi değil hadi durumu kötü olanlar boşanamıyor mu ne kadar yargılıyorsunuz farkında mısınız size herkesin hayatı farklı dedikçe üsteliyorsunuz aslında bunu hiç söylemek istemiyordum ama beni mecbur bırakıyorsunuz
Taksici adam uzun süre nasıl evden uzakta kalabiliyor? Hiç paraları yok o zaman..gelseler de bir şey farketmeyecek.. herkes sormuş ama yine de sorayim neden gittiniz ki bile bile

Taksici adam uzun süre nasıl evden uzakta kalabiliyor? Hiç paraları yok o zaman..gelseler de bir şey farketmeyecek.. herkes sormuş ama yine de sorayim neden gittiniz ki bile bile
Diyor ki adam seni aldattım diyor evde mi duruym hala babam sonradan gitti Bir gün evde bir gün işte yani bir hafta izin alınca 15 güne tekabül ediyor bilmiyorum anlatabildim mi

Estağfurullah ben niye sizi s**** yerine koyum benim ne hakkım var buna anlamıyorsunuz yine söyleyeceğim o anki psikolojiyle bıraktım pişman oldum ama şu anda çocuğum yanıma alamıyorum o anlık durumda plan proje yapamadım kusura bakmayın o kadar düşünemedim evden aceleyle çıktım şampuanı da alamadım bu duruma düşmeyi ben de istemedim adam çocukla rezil olmaz tek çocukta rezil olan benim dönmesinde istemiyorum beklemiyorum zaten öyle bir şey olmayacak biz boşanacağız boşanacağız anlayın lütfen boşanacağız
Evden neden aceleyle çıktın. Madem ailen evde değil evde bomboş paran da yok bekleseydin gelene kadar ailen. Adam seni kapıya koymadı ki. Sen kendi kendine sabahın köründe artistlik yapmışsın. Al çocuğu da başına bırakıyorum şimdi görecem boyunun ölçüsünü demeye getirmişsin.

Noldu kandıramayınca terbiyesiz mi oldum. 😂😂
Gerçekten kimseye bu şekilde yaklaşmayı istemem ama beni zorluyorsunuz yani anlamıyor musunuz anlamak mı istemiyorsunuz yoksa benim şu anki durumumdan mı yararlanıyorsunuz anlamıyorum ama eşimden boşanacağım boşanacağım boşanacağım boşanacağım

Anne baba da kızları kahvaltılık alsın diye gönderecek para yok, koca çocuğa baksın işe gitmesin, gerekirse işten çıksın. Ee ne olacak sonrasında peki?
Sonrası kocayla barışma planı olmasa böyle mantıksız şeyler düşünmezsin konu sahibi.
Şuan odak noktan o olduğu için önünü arkasını düşünmüyorsun.

Evden neden aceleyle çıktın. Madem ailen evde değil evde bomboş paran da yok bekleseydin gelene kadar ailen. Adam seni kapıya koymadı ki. Sen kendi kendine sabahın köründe artistlik yapmışsın. Al çocuğu da başına bırakıyorum şimdi görecem boyunun ölçüsünü demeye getirmişsin.
Allah'ım Allah'ım ben mi artistlik yapmışım adam aldatıyor daha nasıl evde durayım

Gerçekten kimseye bu şekilde yaklaşmayı istemem ama beni zorluyorsunuz yani anlamıyor musunuz anlamak mı istemiyorsunuz yoksa benim şu anki durumumdan mı yararlanıyorsunuz anlamıyorum ama eşimden boşanacağım boşanacağım boşanacağım boşanacağım
40 kere söyleme bak gerçek olur. Yav istersen boşan istersen boşanma banane.

Terbiyesizlik ne var ki. 3 yaşındakini bırakan 5 aylığı da bırakır. Durumdan çıkarım yapıyorum.
Kusura bakmayın lütfen ama resmen dalga geçiyorsunuz benimle ya tamam ben kötü bir anneyim 5 ayligda da bırakacağım 3 yaşındakine bırakacağım
şaka gibi resmen uğraşmak için uğraşıyorsunuz ya bir şey demiyorum siz içimden neler yaşadığımı neler düşündüğümü neler hissettiğimi biliyor musunuz beni bu kadar yargılayabiliyorsunuz anlamıyorum

40 kere söyleme bak gerçek olur. Yav istersen boşan istersen boşanma banan

Anne baba da kızları kahvaltılık alsın diye gönderecek para yok, koca çocuğa baksın işe gitmesin, gerekirse işten çıksın. Ee ne olacak sonrasında peki?
Sonrası kocayla barışma planı olmasa böyle mantıksız şeyler düşünmezsin konu sahibi.
Şuan odak noktan o olduğu için önünü arkasını düşünmüyorsun.
Gerçekten benimle dalga geçiyorsunuz yoksa bu düşüncelerinde gerçekçi olamazsın sanmıyorum eşimle barışma planım yok boşanacağım boşanacağım bunu kimse aklından çıkarmasın barışmak yok boşanmak var boşanacağım defalarca söylüyorum boşanacağım

Allah'ım Allah'ım ben mi artistlik yapmışım adam aldatıyor daha nasıl evde durayım
Allah Allah eğer çocucuğumu alıp gidemiyosam Bi kaç gün beklerim ailem gelsin diye. Adam zorla tutup atmıyor ya. Çocucuğu bırakacağıma adama ne b.k yersen ye ailem gelince gidicem, sen defol evden Bi kaç gün derim. En azından kendi evinde malzemen vardı. Sen kocana göz dağı vermek için saçma sapan plansız davranışlar yapıyorsun sonra da biz mi suçluyuz. Şiddet görsen anlarım o evde duramıyor kaçmış derim. Ne alaka sabahın beşinde evden kaçıyon.

X