Eşim beni aldatmisti

Demekki eşiniz çok yetersiz 😊
Seninki çok yeterli maşallah her yere yetişmiş. Senin ben o çocuğu almayacağına o kadar eminim ki. Senin ailen de cenazede falan değil olsa ilk konunda gidecem ama ailem de şimdi evinde değil derdin herşeyi anlattın çünkü. Sen hala adamın burnu sürtsün diye bekliyorsun. Sen istediğin gibi olayları kendine göre çevir, biz çoğunluk olarak senin niyetini anladık. İlk psikoloji ile öyle demişmiş. Sen bıraktıktan sonra da aynı şeyi yazdın be ne İlki ne sonu. Bi de burda millete ahkam kesiyor hala iki arka alınca. Napıyosun yap ister çocucuğun ister bırakma ister boşan ister boşanma ama burda milleti salak yerine koyup durma yeter ya. yazmayın kızlar ya bence kimsenin aklına ihtiyacı yok. Kendi aklı(!) kendine yetiyor.

Eski konusu ile bu konu üzerinden çok az bir zaman geçti, orda yuvasını kurtarma derdindeydi, sonra bi de baktık apar topar çıkmış gitmiş küçük çocuğu alıp. Şu an çok sağlıklı kararlar almadığı kesin. Aldatılıyorum diyor elinde kanıt yok. Büyük çocuğu bırakmış gitmiş adama. Adam işinden olacak nerdeyse, nafakayı kimden alacak? Cebinde kuruş yok, anne baba şehir dışında, ev tamtakır ne hikmetse bi tarhana çorbası bile yok, elinde 5 aylık bebe ile kalmış ortada. Dava açıcam diyor , süt almaya bile parası yok , gidecek dava açacak . Eninde sonunda dönecek o eve napacak böyle, kaç gün sürecek?
Evet aldatılıyorum elimde kanıt yok apar topar evden çıktım sağlıklı düşünemedim biliyorum annemler şehir dışında gelecekler evde tarhana bile yok yazmışsın aslında bunu kesinlikle açıklamak istemiyorum ama annem ev işine giden babam da taksici bir adam annemlerin maddi durumu öyle çok da iyi değil zaten uzun bir süre şehir dışında kalmak zorunda kaldılar anneannemin rahatsızlığından dolayı özellikle dolaba boşalttılar anahtarı bana verdiler aradı eve git de bak diye herkesin maddi durumu iyi değil hadi durumu kötü olanlar boşanamıyor mu ne kadar yargılıyorsunuz farkında mısınız size herkesin hayatı farklı dedikçe üsteliyorsunuz aslında bunu hiç söylemek istemiyordum ama beni mecbur bırakıyorsunuz

Seninki çok yeterli maşallah her yere yetişmiş. Senin ben o çocuğu almayacağına o kadar eminim ki. Senin ailen de cenazede falan değil olsa ilk konunda gidecem ama ailem de şimdi evinde değil derdin herşeyi anlattın çünkü. Sen hala adamın burnu sürtsün diye bekliyorsun. Sen istediğin gibi olayları kendine göre çevir, biz çoğunluk olarak senin niyetini anladık. İlk psikoloji ile öyle demişmiş. Sen bıraktıktan sonra da aynı şeyi yazdın be ne İlki ne sonu. Bi de burda millete ahkam kesiyor hala iki arka alınca. Napıyosun yap ister çocucuğun ister bırakma ister boşan ister boşanma ama burda milleti salak yerine koyup durma yeter ya. yazmayın kızlar ya bence kimsenin aklına ihtiyacı yok. Kendi aklı(!) kendine yetiyor.
O zaman iyi geceler, ben yatıyorum 😐

Evet aldatılıyorum elimde kanıt yok apar topar evden çıktım sağlıklı düşünemedim biliyorum annemler şehir dışında gelecekler evde tarhana bile yok yazmışsın aslında bunu kesinlikle açıklamak istemiyorum ama annem ev işine giden babam da taksici bir adam annemlerin maddi durumu öyle çok da iyi değil zaten uzun bir süre şehir dışında kalmak zorunda kaldılar anneannemin rahatsızlığından dolayı özellikle dolaba boşalttılar anahtarı bana verdiler aradı eve git de bak diye herkesin maddi durumu iyi değil hadi durumu kötü olanlar boşanamıyor mu ne kadar yargılıyorsunuz farkında mısınız size herkesin hayatı farklı dedikçe üsteliyorsunuz aslında bunu hiç söylemek istemiyordum ama beni mecbur bırakıyorsunuz
Üzüldüm be 😔

Malesef öyle, durumu kötü olanlar boşanamıyor. Mahkeme para , avukat para , yeni düzen kurmak , devam ettirmek, karnını doyurmak, çocukları yetiştirmek bunların hepsi para. Hayatı ne sanıyorsunuz siz?

Yine duruma göre msj atıyorsunuz
Yada ne kadar bencilsiniz ki annem babam bana bakar diye 2 çocukla gittiniz
Ne cesaretle hiç bir plan yapmadan kanıt olmadan böyle adimlar attınız veya evden ayrıldınız çocuğun şampuanı bile almadınız?
Siz gayet geri döneceksiniz adam cocukla rezil olsun pisman olsun diye bekliyorsunuz valla pes bu kadar salak yerine koymak olmaz

dr_yad dr_yad E Esila09 Katibin Ruhu Katibin Ruhu benzer şeyler dediğiniz için hepinize birden yazmak istedim. Hak verdim yazdıklarınıza konuya benden daha hakimmişsiniz. Aniden bırakıp gitti gibi düşün(e)memiştim. Tabi ki baba da mesul ama böyle habersizce değil. Zaten çocuğa da durumu çok iyi açıklamak alıştırmak gerekir öncesinde.

dr_yad dr_yad E Esila09 Katibin Ruhu Katibin Ruhu benzer şeyler dediğiniz için hepinize birden yazmak istedim. Hak verdim yazdıklarınıza konuya benden daha hakimmişsiniz. Aniden bırakıp gitti gibi düşün(e)memiştim. Tabi ki baba da mesul ama böyle habersizce değil. Zaten çocuğa da durumu çok iyi açıklamak alıştırmak gerekir öncesinde.

O gün çok üzüldüm çünkü daha bebek daha kardeşine alismamistir anne kardeşini alıp gidiyor ve açıkça ceza olsun yazıyor hala nasıl ayrildiklarini yazmıyor ne açıklama yapıyor yazmıyor bu 3 yaş anne kuzusunu ilgilendiren birsey mi baba aldatmış anne bırakmış biz niyete ve sürece kızdık hala da arkasındayım
Çocuğa anlatsa aval aval bakar ne anlar bu ayrılıktan.

Her şey buzdolabında mı?
Bu evde nohut, bulgur, barbunya vs kur bakliyat da mı yok?
Siz açık yazıyorum yeter da diyene kadar ben de yazmak istememiştim aslında ama her şey buz dolabı mı bizim ülkemizde?
Buz dolabı denen şey bir haftalık dışarı gitsen bile özellikle altı boşaltılıp yanında götürülen olmuurosa komşuya verilen bir şey zaten ama yemeklerimiz sırf onla dönmüyor.
Buzluk kısmı ise baya baya dayanıyor.
Hele buzluk kısmını yeter ya demeyecektim ama zorladınız annem temizliğe gidiyor dediğiniz temizlik tarafında çalışanlar çok daha fazla kulllamıyor olmalı.
Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama dediğim anlaşılmıştır umarım.
Zaten yaz geldi hiçbir şey kalmamış deseniz çok daha mantıklı olurdu mesela

Malesef öyle, durumu kötü olanlar boşanamıyor. Mahkeme para , avukat para , yeni düzen kurmak , devam ettirmek, karnını doyurmak, çocukları yetiştirmek bunların hepsi para. Hayatı ne sanıyorsunuz siz?
Ya öleyim ozamn ben 😊barodan avukat bakıyorum bundan sonraki hayatım nasıl olur bilmem

Ya öleyim ozamn ben 😊barodan avukat bakıyorum bundan sonraki hayatım nasıl olur bilmem
Birkaç güne ne kadar çok şey sığdırmışsınız maşallah size. Yine de siz siz olun blöfün ucunu çok kaçırmayın, kazara boşanıverirsiniz.

X