Eşim beni aldatmisti

Sizin pisman olmanız çocuğun annesinin kardeşini alıp gittiği zaman yaşadıklarını değiştirmiyor. Çocuğu karşınıza alıp bunları anlatsanıza, ne kadar anlamlı olur? Ne anlar? Gayet terk ettiniz bu saatten sonra yapacağınız hersey o bir kaç gün üzerine kurulacak. O çocuk ne yaşadı da sizi ziyarete geldiğinde kalmak istemedi? Sabahın kör vaktinde çıkmışsınız uyuyor muydu vedalastiniz mi doğru düzgün eşya toplamadan çıktınız sizin o telaşınızi yaşadı mi?
Bu bağımsız çocuk yetiştirmek değil, siz olayı baya karıştırmışsıniz. Bu basbayağı terk etmek.
Çok tuhaf çok celiskilisiniz. Çocuğa bakacak kimse yok maddi durum yeterli değil ama işsiz kalabilir yine iş bulur size ev tutar bakar öyle mi?
Adam mahkemede hepsini kullanırsa tazminat ödemeseniz iyidir. Bir süreç bu kadar kötü yönetilebilir suçu günahı olmayan çocuklar bu kadar cezalandırılır

Eski konusu ile bu konu üzerinden çok az bir zaman geçti, orda yuvasını kurtarma derdindeydi, sonra bi de baktık apar topar çıkmış gitmiş küçük çocuğu alıp. Şu an çok sağlıklı kararlar almadığı kesin. Aldatılıyorum diyor elinde kanıt yok. Büyük çocuğu bırakmış gitmiş adama. Adam işinden olacak nerdeyse, nafakayı kimden alacak? Cebinde kuruş yok, anne baba şehir dışında, ev tamtakır ne hikmetse bi tarhana çorbası bile yok, elinde 5 aylık bebe ile kalmış ortada. Dava açıcam diyor , süt almaya bile parası yok , gidecek dava açacak . Eninde sonunda dönecek o eve napacak böyle, kaç gün sürecek?

Bence baris

Yok 2. İşi bulacak 2. Evi tutacak tüm masrafları karşılayacak.
O olmasa anne babasi bakar ama ev boş aç susuzluk maddi durum yok
Çocuğu alacak çocuk günlerdir annesiz kardeşi anne ile biliyor tüm yaşadıkları püf diye silinecek.
Bende akil kalmadı Allah yardım etsin ne diyim

Adam niye işinden oluyo, ben orayı kaçırdım

Siz eşinize ev tutturup, geçimimizi sağlamasının yollarını soruyordunuz, şimdi de işten çıkarsa çıksın, iş bulur diyorsunuz. Evet ortalıkta iş kaynıyor zaten.
Bi de istese her yerden para bulur diyor . Tabi millet açtı kesenin ağzını, Topsom 'un kocası gelse de para versek diye bekliyor hey Allah'ım. Babası da taş taşıyıp bakacak zaten bu yaşında. Şöyle rahat olamadık .

Eski konularını bilmiyorum bu konuda da 40 sayfa yazılmış o yüzden ilk mesaja göre yorum yaptım. Keşke adamı kovsaymış evden. Dediğin gibi belli ki sağlıklı düşünemiyor duygusallıktan. Ama bu durumda üstüne gidip suçlayıcı konuşunca insanlar daha çok ajite oluyorlar. Çocukların biri annede biri babada kalacaksa bile öncesinde uzun uzun düzgünce konuşmak gerek tabii. Aniden bırakıp gittiği ihtimalini düşünmek istemiyorum.

Ona tepki gösterilmiyor aslında ama konu sahibi neden bırakmak istediğini yazdığı için zamanında amacına tepki gösteriliyor olabilir o ayrı.
Onun dışında anne de baba da bakabilir tabii.
Ama çalışan taraf varsa hadi sana bırakıyorum denilip gidilmez bence insanın gözü arkada kalır.
İzin mi alacak hadi aldı diyelim ikinci gün de alabilecek mi?
Alamazsa iş yerine götürüp hem işini yapıp hem çocuğa bakıp yarım mı bakacak?
Diye düşünür insan bence.
Böyle durumlarda beş gün önceden bak çocuğu da bırakıp gidiyorum bakıcı vs ayarla denir bence.
Öyle dese belki insan iki çocuğu da bırak git ya der belki.
Hazırlıksız yakalama kısmı sıkıntı zaten.
Konu sahibinin de derdi oydu zaten.

Valla gayet kütt diye aniden çekip gitmiş. 2 gün var eski konu ile arada. Hayatı pek bir salaş yaşıyor .

Aniden bırakıp gitmiş çocuğun ztn 5 aylık kardesi var ona adapte olduğunu düşünmüyorum yanındaki çocuğun eşyalarını bile almamış para almamış
Yani bahsedilen baba da çocuk bakar durumundan çok öte bir durum
Adam çalışıyor ise gidememiş. Ziyarete geldiklerinde annede kalmak istememiş ben gidicem demiş, 3 yaşında çocuk bunu nasıl secebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…