Eşim beni aldatmisti

Herkes sperm bankasından doğursun bence bu ülkede babalar korkuluk anladığım kadarıyla
kimse çocuğunu babaya emanet etmesin demedi,
boşanınca haftasonu ve tatillerde babada kalıyorlar
birlikteyken annenin işi varsa da çocuğunu babasına teslim ediyor vs...
zaten en sağlıklı ortam ebeveynlerin birlikte büyütmesi
bu durum farklı
ayrılma blöfü yaparken veya ayrılırken vazgeçmezsin -vazgeçmemelisin ,çocuğunu bir poşet gibi bırakmak bu kadar kolay olmamalı ... anneye ihtiyacı olan yaşta. çocuk her zaman önce anneye verilir mahkemelerde bile hakimler de bu kararı verir hatta velayetlerin babaya verilmesi için ya çok acayip büyük birşey olması lazım ya da annenin vazgeçip baba baksın demesi lazım öyle ki öncelik annenindir. çocuğun gelişimi gereği ... böyle bir durumda sırf kocası yalvarsın sırf sıkıntı çeksin diye çocuğu kullanmak vicdana sığmaz bunu desteklemek de normal değil.

Var iki tane. Hem bana hem babasına düşkün. Ama bağımlı değiller.
Benimki de babasına düşkündür. Eşim de gayet ilgili bir babadır. Ama bu demek değil ki bırakıp gitsem etkilenmeyecek.
Bunun babayla ilgisi yok. Babalıkla da ilgisi yok.
Bebekler doğduklarında annesinin kokusunu sesimi bilerek doğar. Annesi ilk tanıdığı canlıdır. Babasını haftalar sonra fark eder.
Bu doğal olandır.
Aynı şekilde ufak çocuklar içinde anne başkadır. Annenin terk etmesi de başkadır.
Babaya bırakıp çıkmakla babaya terk etmek aynı şey değil

Herkes sperm bankasından doğursun bence bu ülkede babalar korkuluk anladığım kadarıyla.
Sonra da kimse ağlamasın burada kocam çocuk bakımına yardımcı olmuyor diye
Konu cünku bakım.
Ah sapla samanı ayırabılsek zaten Ülkece su halde olmazdık da.Konu siyasete girer konusamıyorz

Herkes sperm bankasından doğursun bence bu ülkede babalar korkuluk anladığım kadarıyla.
Sonra da kimse ağlamasın burada kocam çocuk bakımına yardımcı olmuyor diye

Babalarin görevlerini yerine getirmesi veya getirmemesi ile
Aldatılma karşısında ceza olarak tercih edilmemiş bir çocuğu savunmak arasındaki farkı gerçekten anlayamiyormusunuz?
Kendi bile rahat etmesin diye bıraktım demiş. Çocuğa ne baba aldatmış anne kızmış bunlar çocuğun dünyasında ne kadar anlamlı? Sizce su an o çocuk ne hissediyor?

Ay bayıldım valla. Tamam tamam en iyi anne sizsiniz, en iyi çocuk siz yetistiriyorsunuz. Süper annelr süper cocuklar sizlerde

Gerçekten son cümle o kadar doğru ki..
Doğurduysak erkek mutlu olsun gerekirse cezalandiralim eve bagliyalim diye mi doguruyoruz valla bende kendime doguruyorum.
Koca bu yani iki gün sonra ne olacağı belli olmaz . Boyle söyleyince de yok sen kocanı sevmiyorsun mutsuzsun sanıyorlar . Hiç şunu yazan kadinlarin mutsuz olduğunu düşünmüyorum . Aksine önce kendine ve evladına değer veren kadını da o erkek aldatmaya korkar bilir ki ben bu kadına yanlış yaparsam beni boşar.

Baba iyi bakıyorsa çocuk birşey hissetmez. Babaya baba olduğu hatirlatilmali.

Var iki tane. Hem bana hem babasına düşkün. Ama bağımlı değiller. Onları bırakıp yurtdışına da gittim, şehir dışına görevlere de gidiyorum. Gayet mutlu çocuklarım var .
Bunu savundugumuzu dusunmenız dehset verici :)Yanı cocuklara baba bakmasın,onları bırakıp hıc bıyere gitmeyin vs.
Yanı bu algıyla helal olsun bu yasa ıyı gelmıssınız glgfşlgl
Cocuk suan annesının ıse yada tatıle cıktıgını mı dusunıyor sızce?O evde es dost akrabayla neler konusuluyor,bıraktı gıttı dıye,baba nasıl bahsedıyor anne ıcın cocgun yanında?Bunu ayırabılıyorsunuz degıl mı?
Cocuklar ıns babaya cekmıstır yoksa ıslerı zor.

Okuduğunu anlamak
Anladığını algılamak…
İnsanlarda gittikçe azalan yetenekler malesef.
Ha birde ne olursa olsun farklı olmalıyım çabasıda var tabii.

Okuduğunu anlamak
Anladığını algılamak…
İnsanlarda gittikçe azalan yetenekler malesef.
Ha birde ne olursa olsun farklı olmalıyım çabasıda var tabii.
Farklı olmak çabası derken? Hepimiz tek tip olmak zorunda mıyız?

Baba iyi bakıyorsa çocuk birşey hissetmez. Babaya baba olduğu hatirlatilmali.

Nasıl hissetmez ya kardeşi ve annesi gitmiş daha kardeşine adapte olduğu süre geçmemiş. Çocukları çok hafife alıyorsunuz siz böyle teselli bulun ama çocuk eşyaları toplayıp giden ve gelmeyen anne ve kardeşi gayet hisseder. Ne dedi çocuğa giderken? Sen biraz ceza ol sonra görüşürüz mu? Hadi hissetmedi diyelim kukla mi bu çocuklar kendi kavgamiza ceza fln olabiliyor.

Ya bu yaşında tatile gitsen kardeşini alıp seni götürmese bozulursun.
Kardeşi almış gitmiş çocuk kalmış orda sap gibi.
Şunu makul bulmak gerçekten saçmalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…