Eşim beni aldatmisti

Adam çalışıyormuş, bırakacağı kimse yokmuş. Babaanne de çalışıyormuş. Şimdilik işe gitmiyor izin alıyor e geri dönünce ne olacak eninde sonunda dönmesi gerekecek? Bunu bile göze alıp çocuğu bırakmak normal mi geliyor size?
Basbayağı izni bitince mecbur gel diyecek bana yalvaracak diye çocuğu kullanıyor. Adam pişman olsun bana dönsün diye kendi çocuğunu kullanıyor. Bunu normal görenler cidden kendine ben nasıl bir anneyim? Bu çocuğu bı adam için mi doğurdum diye kendine sorsun.
Sinirlendim sabah sabah ya

Ozaman küçüğünüde bırkasaymış babaya?
Konu sahibinin derdi boşanmak falan değil
güya çocuğu ile adamı cezalandırıyor
O varken başkasıyla görüşemez diye düşünüyor
Bilmiyorki erkekler çok rahattır
Gerekirse çocuğu evde bırakır gene gider yada kadını eve alır nasılsa karım yok ev bize kaldı der çocuğun yanına getirir. Böyle bir adam bunu çok rahat yapar
Mahkemedede çocuğu giderken bana bıraktı velayetini istiyorum da der çok rahat bi şekilde, haklı çünkü

Amacı çocuğa bakamaz nasılsa mecbur döner bana diyor resmen

Ben aldattim, ayrılıyorum, cocuklar annede. Ben de bekar bir adam gibi hayatıma kaldığım yerden devam ederim demesin.
Bunu demek; ,sen benı nasıl aldatırsın al bu da faturası demek.
Demekkı kadının cocuktan baska kullanacagı hıc bır kozu yok demek.
Halbukı mukemmel evliliğim var diyor konu sahıbı.
Aynı yastığa bas koyuyorsan benım ıcın sadık olsun,aman ben babayım karıma sadık olayım diye değil.
O cocuklar yarın büyüyecek,hepsi bir yere gidecek.Ben kalacagım o adamla .O daha kotu değil mi?
Bi kadın olarak ,ben sana cocuk ıcın geri dondum dese,daha acı değil mi?Duygusal zeka burda devreye gırıyor bence.Hem duygularını hem mantıgını kullanacaksın.

Olanı yargılamak en kolayı. Ancak bunun kimseye faydası olamaz.

Çocuğunuzu aldıktan sonra öyle bir sessiz olun ki, boşanma anına kadar sesinizi duyamasın. Ayrıca aldatılmayı kimsenin hak ettiğine inanmıyorum. Eşinizi kadının doldurduğunu da.

Şu saatten sonra karşısında ağlamak, hakaret etmek şeklinde değil, güçlü bir davranış sergilemeniz en güzeli olur. Gücünüzü görmeli. Keşke çocukları alıp tatile gitme imkanınız olsa da size bir süre hiç ulaşamasa.

Hakkınızda en doğru olan neyse o olsun inşallah.

Cocuk babaya bırakılmaz diyen anneler neden o babalara çocuk yaptınız o zaman? Kendinizle celisiyirsunuz.
Babaya 2 çocuk yapıp birini bırakmış bu bir
İkincide gezmeye giderken çocuğu bırakmamış, evi terkederken bırakmış babaya
Arkadaki farkı anlamiyorsanız siz eşinize çocuk yapmayın bence

Babaya 2 çocuk yapıp birini bırakmış bu bir
İkincide gezmeye giderken çocuğu bırakmamış, evi terkederken bırakmış babaya
Arkadaki farkı anlamiyorsanız siz eşinize çocuk yapmayın bence
Tamam yapmam o zaman sizde her evliliği ve kişiyi aynı şeylerle yargılayin. Hayatlar tek tiptir çünkü herkes aynı şeyleri yaşar

başıma ağrı girdi 3 yaşındaki çocuğa çok üzüldüm

Benim 4 yasinda oglum var. Bana cok düskün..sabahlari gelir yanima yatar, boynuma sarilir "anne seni seviyorum" diye. Sanirim 3 yasindaki cocuk onun icinde cok üzüldüm. Bunlar ilgimize muhtac ya. Heleki birde bebek varsa daha da ilgi isterler

Oğlum beş yaşında, babasına bırakır akşamları arkadaşlarımla otururum. Ama akşamları genelde benim uyutmamı tercih eder. Beş yaşında olduğu halde geceleri babası uyuttuğunda illa uyanır benim yanıma yatar. Bı çocuklar daha anne kuzusu. Babasıyla oynaması, vakit geçirmesiyle anneyle vakit geçirmesi bir değil. Çocuk okul bitsin anne seni özledim ben artık diye gidiyor okula iki haftadır. Okulda bile annesini özler çocuk. Anne olmayan insanlar bence annenin çocuğun erken çocukluk döneminde ne demek olduğunu idrak edemiyor.

Cemal Süreya demıs ya,'Annesınden dayak yediği halde anne diye aglayan bır cocuktur ask'diye.Cocuk boyle bısey ıste.Anne diye aglıyorz ağlarken bile ötesi var mı

Herkes sperm bankasından doğursun bence bu ülkede babalar korkuluk anladığım kadarıyla
Sizin çocuğunuz var mı?
Bakın geçen hafta arkadaşımı. Kınası vardı. Sonrasındaki after partiye gittim gece geç geldim. Beş yaşındaki çocuğum babasıyla oynamış eğlenmiş de. Ama sabah yanımdaydı uyandığımda gece geldim kokunu özledim anne dedi uyanır uyanmaz.
Çocukla anne bağı baba çok ilgili olsa da başkadır.
Çocuk annesini ister. Erken çocukluk döneminde özellikle. Okul öncesi dönemde anne çocuk ilişkisi başkadır

Var iki tane. Hem bana hem babasına düşkün. Ama bağımlı değiller. Onları bırakıp yurtdışına da gittim, şehir dışına görevlere de gidiyorum. Gayet mutlu çocuklarım var .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…