Eşim benden habersiz ailesine yüklü miktarda para gönderiyor

Çok haklısın. Çoğu eşini insan yerine koymuyor. Aileleride para konularında aynı. Oğlum kelle koltukta çalışsın, karısı peşinde ordan oraya sürüklensin ama maaşı biz yiyelim kafasındalar.

E o zaman araba kayınbabanın. Eşin de senden mal kaçırıyor belli ki. Ne diyelim bile bile evlilik bile bile çocuk.
Hayır araba eşimin . Bunlar öyle yalancı bir aile ki kaynanam desen herşeyi kayınbabam almış gibi gösteriyor. Geçen dedm araba bizim diye oğlun yalan mı söylüyor yoksa. Yok yok oğlum doğru söylüyor dedi

Araba eşinin ama hukuken eşinin değil. Sen hak sahibi olma diye bunu bile hesaplamışlar ailece. Berbat bi aile

Araba nasıl eşinin ruhsatta kayınbabanın arabası varsa?
Boşanırsan bundan hak iddia edeme diye her şeyi düşünmüşler.

Çok haklısın. Çoğu eşini insan yerine koymuyor. Aileleride para konularında aynı. Oğlum kelle koltukta çalışsın, karısı peşinde ordan oraya sürüklensin ama maaşı biz yiyelim kafasındalar.
Aynen aynen. Bir kere eşim mesleği bırakıp gelecem dedi görümcem kaynanam salya sümük ağladılar. Para kesilecek ya eskisi gibi akmayacak o yüzden. Bide kaynananm olacak şahıs bana diyor ki kızım ben hocaya sordum hoca diyor ki bir evlat annesine babasına bakmak zorundadır. Onu hangi hoca diyor ya dedim evli ve çocuklu olduğu halde çocuğunun rıskını ailesine yedirmeye hangi hoca doğru diyebilir dedim. Sonra afalladı toparlamaya çalıştı.

Kadın ne bılsın? Sıktı artık sureklı nıye bebek yapıyosuncularda ya. Alnında yazmadığına göre yenı yenı yollamış olamaz mı
Oku bak bacım ondan diyorlar neden çocuk diye. Şöyle adama çocuk verilir mi ?

Önce kendi ayaklarım üstünde durup biraz birikim yapmam lazım. Benim de aklımda var bu. Biraz bebeğimin büyümesini bekliyorum
eğitiminiz potansiyel iş imkanlarınız vs var mı? Düzgün bir plan yapın. Çıkmaya çalışın.
Araba eşinin ama hukuken eşinin değil. Sen hak sahibi olma diye bunu bile hesaplamışlar ailece. Berbat bi aile
Böyle durumlarda yine anlatılıyor boşanmalarda amnesinin babasının üstüne yaptı benden kaçırmak için diye. Kanıt toplarsanız bunlar gösterilebilir. Karısına değil annesine para göndermesi de aşırı geçerli bir boianma sebebi. Maaşı da devletten düzenliyse zaten nafaka direkt kesilebilir. Nafaka ne kadar yaşanır mı onları bilemiyorum

Araba nasıl eşinin ruhsatta kayınbabanın arabası varsa?
Boşanırsan bundan hak iddia edeme diye her şeyi düşünmüşler.
Eşim dağda görev yaptığı için parayı babasına göndermiş babası gidip almış ve haliyle kendi üstüne geçti araba. Senin dediğn gibi de olabilir. Boşanma olursa mal ortaklığı olmasın diye de yapmış olabilirler.

Ruhsat kimsedeyse araba onundur canım. Parayı kimin verdiğinin önemi yok ki. Adam mallar aile içinde kalsın diye senden kaçırıyor

Hocalar karısının altınlarını bozdurup yiyemez haramdır da diyor. Ayrıca muhtaç olan anne babaya bakmak zorunda evet ama kardeşine ehliyet, babasına araba almak zorunda değil. Üstelik kendi karısına ve bebeğine bakamazken.

Evet bebeğime aldığım kıyafetlere kadar laf söylüyor. Bu kadar kıyafet alma diye ya bana göndereceğine annesine 30 bin göndermiş kadın o paraya kaç tane çeyrek almış bide utanmadan bana diyor ki kızım senin parmağında bir yüzüğün bile yok oğluma ısrarla al dedim almadı halbuki yalan kendisinden bana fırsat gelmiyor

Ailem Ah ailem biz 5 kardeşiz suan zaten ablam eşi cezaevinde olduğu için annemlerde kalıyor ben nasıl yük olayım onlara
Aileye hiç bir zaman yük olunmaz çok saçma bir düşünce. At bu düşünceyi kafandan. 5 kardeşseniz sen çalışırsan evde çocuğuna bakacak insanlar var demektir. Ayrıca o kocan müsveddesi eşşek gibi nafaka vermek zorunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…