Eşim benden habersiz ailesine yüklü miktarda para gönderiyor

Böyle adamdan çocuk yaparsan olacağı bu ...

Bir cogu bes para etmiyor. On senedir iclerindeyim. Evlenene kadar sanirsin hepsi cocuk esirgemeden cikma. Ama evlenince hepsinin sahibi ortaya cikiyor ailelerine hepsi para gonderiyor. Asla birseyleri ustlerine yapmiyorlar. Aileleri izin vermiyor. Ben besinci seneden aonra akillandim ailesiyle beraber cigerini söke söke adam ettim hepsini. Eger bunlarin karsisinda silik susan tip olursan bunlar canini alir

Aferim! Seni bir yüzüğe layık görmeyen adamla koşa koşa neden evlendin peki??

Eşiniz malesef değişmeyecek, vermeye de devam edecek. Karşı çıkın , sessiz kalmayın bu duruma. Alttan almayın , herkes haddini yerini bilecek.

Evet çok doğru söylüyorsunuz. Bi kere sizin dediğiniz gibi davrandım izine geldiği zaman zaten full içki içiyor ne yaptığını bile bilmiyor gözü beni görmüyor ki

Yukarda msjinda kucağımda çocuk kollarım koptu bide hamileyim yazmissin
Eşim izine geldi ilk bayramımızdı annesini alıp köye gitti bizimle vakit bile geçirmedi. Mesela plan kuruyor gelince gezeriz şuraya gideriz diye o planların içine annesini de koyuyor mesela diyor ki aşkım sen ben annem Ankara'ya gidip gezeriz . Yani baş başa hiç bir anımız olmuyor. Kendi evimiz var izine geldi kendi evimizde bile durudrmadı hep kaynanamgilde kaldık neymiş çocuğa bakamıyormuş tutamıyormuş. Bir kere gezmeye gittik bebek arabasını almayı unuttum sıcağın altında bebek kucağımda kendisi kız kardeşi ile önden deli dana gibi gidiyordu kollarım kopmuştu. Ve kucağımda bebek olmasına rağmen hadi ya ne kadar yavaş yürüyorsun diyerek laf söylüyordu. 8 aylık hamileydim zar zor yürüyorum bebek baskı yapıyor kalkmış annesine benim karım hiç yürüyemiyor sen ondan hızlısın demiş bir insa

Yukarda msjinda kucağımda çocuk kollarım koptu bide hamileyim yazmissin
Bunu yazmıştım yani bebeğimi hamile olduğum zamandan bahsetmiştim

Bak burda
Resmi nikahımız vardı düğün yoktu. Cümlenin başında demiştim lojman için beni zorla ikna etti resmi nikah için zaten o süre zarfında resmi olarak evliydik
Profildeki senmisin

Yani meraktan soruyorum. Okula gittiniz mi? İlkokul terk falan mısınız? Bunu herkes biliyor da. Ruhsatta kayınbabanın adı yazıyorsa araba onundur. Ötesi yok

Derhal işe başlayın ki daha bol kepçe para yollayabilsin. Size de eşek gibi evi çekip çevortsin vallahi kan beynime sıçrıyor böyle adamlara keşke evlenip üremeseler analarına dizi dizi bilezik yapsalar.

Şu yazılanlara koca bir "yuuuuuhhhhhhh!" diyorum. Yuhhhhhhhh!

Ay kadın kafadan çatlak mı o ne ya?!!! Ne münasebet ne biçim konuşuyorsun derdim ben

yanınızda olmayan, telefonla tanıdığınız daha doğrusu tanımadığınız bir adamla evlenmişsiniz..
6 ayda 1 eve gelen, sizinle vakit geçirmeyen, para kaçıran bir adam, bir yabancı..
inanılmaz bir aile..
neden katlanıyorsunuz? buraya yazıp fikir soruyorsanız malesef cevap ve yol belli..

Kendinizden bu kadar nefret edip ceza olarak böyle bir tiple evlenmenizin sebebi nedir?

Aklı başında bir insan bunu kendine yapmaz çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…