Eşim benden habersiz ailesine yüklü miktarda para gönderiyor

Altinlar bittiğinde birde yüklü masrafa sok bakiyim ne yapacak o zaman.. hayır birde alışverişe ciktiginizda direkt aldir hazır yanınızda altın yokken o da mı olmaz ama kvdenize çok kızdım meme vermeyi istemek nedir iğrenç ya
Çok cimri çok. Bir kıyafete elimi atsam kıyameti koparır . Ama ailesine geldimi şelale gibi akıyor

Bu yaşa kadar nasıl geçindilerse öyle devam edecekler, şimdiye kadar sen mi baktın diyin. Onun çekirdek ailesi ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler siz ve bebeğiniz. Bu ne rahatlık ya? Çalışmaya başlayın kesinlikle ama asla o iğrenç kvye bırakmayın bebeği, iğrenç ya niye verecekmiş memesini emzik mi bu? Taktırın bi kamera bakıcı bulun mutlaka
Ya daha neler neler çocuğumu alıp odalara giriyor yanımda sevmiyor. Sürekli oğlum diye seviyor annem diye seviyor benim çocuğumu. Ya daha yeni doğum etmişim bebeği kucağıma yeni vermişler ve lohusa servisine geçmişim bebek memeyi almadı çünkü göğüs ucum yoktu. Göğsünü açıp ben verim mi benimkini alır dedi o an şok geçirdim. Ve ondan sonra defalarca kez bunu söyledi .

Çok sevdim. Ama sevdiğim kadar asla sevilmedim. İlgi desen sıfır ne arar ne sorar arada bi mesaj atar hepsi bu
Deveye diken insana s.. yaranir sözünün vücut bulmuş hali.. canım böyle insanlar sevilmez senin için yanlış kişiymiş ahhh ahhh.. yapacak bir şey yok sen kabul etmişsin bu durumu 😔

Ah ah niye bebek yaparsın böyle şimdi hadi ispat ettin ne yapabilirsin ki?
Doğru değil rızan olmadan göndermesi. Durumu olur yollar orası ayrı mesele ama altın bozdururken kendi evine baba evine para yollaması etik değil
Sen kıpırdama diye elinde ne varsa bitiriyor gibi altınlarına sahip çık
Kadın ne bılsın? Sıktı artık sureklı nıye bebek yapıyosuncularda ya. Alnında yazmadığına göre yenı yenı yollamış olamaz mı

Deveye diken insana s.. yaranir sözünün vücut bulmuş hali.. canım böyle insanlar sevilmez senin için yanlış kişiymiş ahhh ahhh.. yapacak bir şey yok sen kabul etmişsin bu durumu 😔
Kabul etmek zorundayım artık :KK43: bir bebeğm var ve o benim için herşeyden önemli. Sadece bu yaşananlara at gözlüğü takamıyorum canımı sıkıyor hepsi. Bazen başımı alıp gidesim geliyor. Ama evladım olduğunu hatırlıyorum:KK43:

Evlenmeden nereden bilebilirdim ki zaten yanımda değildi dağın başında bir telefonla konuşuyorduk hepsi o. Evlendikten ve ailesine karıştıktan sonra öğrendim herşeyi
Altın alırken küfür etmiş sana. Nazınla oynayacagina ağlata ağlata evlenmiş. Neden ben senin gibi biriyle evlenmem diyip çekip gitmedin? Adam sana değer vermiyor, karısı olarak görmüyor, şuan yaptıkları çok normal.

Zaten bana düğün yapmadı bir resmi nikâhla evlendik gelinlik dahi giyemedim . Sözde evin tek oğlu ailesi düğününü bile yapmadı. Altınlarımı bile zorla aldırdım kolye küpe ve yüzük onları alırken bile bir ton küfür ve hakaretle aldı gözyaşları ile aldım o altınları onları da bebek doğacak eşya alırız bahanesiyle sattı ortada para yok. Benden gizli benim bebeğimin rızkını gitmiş kız kardeşini ehliyete yazdırmış 11 bin TL ye .
Çocuk yapmasaydınız size düğün yapmayan adama?

Altın alırken küfür etmiş sana. Nazınla oynayacagina ağlata ağlata evlenmiş. Neden ben senin gibi biriyle evlenmem diyip çekip gitmedin? Adam sana değer vermiyor, karısı olarak görmüyorum, şuan yaptıkları çok normal.
Böyle adamlar madem sevmiyor neden evlenir ki dimi bu soruyu da sormak lazım 🤔

Evlenmeden nereden bilebilirdim ki zaten yanımda değildi dağın başında bir telefonla konuşuyorduk hepsi o. Evlendikten ve ailesine karıştıktan sonra öğrendim herşeyi
Düğün yapmamasından hediye almamasından her şeyden anlaşılır sizi sevmediği ve aile olmaya hazır olmadığı. Ya da yeterince tanıyana kadar evlenmezsiniz. Kaçıyor mu? Bence de düzelmez bir insan eşiniz malesef. İş bulmaya bakın. Ya da kaynananıza taşının. Eşinizi borca sokabilirsiniz parayı veremesin diye. Aileniz destek olur mu? Olsaydı böyle biriyle evlenmezdiniz ama bir umut belki onlar eşinizle konuşur

Böyle adamlar madem sevmiyor neden evlenir ki dimi bu soruyu da sormak lazım 🤔
Hizmetçi lazım çünkü. Birde askeri personel. Ordan oraya tayin olurken anasımı dolaşsın peşinden? Ev taşıyıp yerleştirecek, temizlik yapacak, yemek yapacak biri olsun diye evlenmiş işte.

Zaten bana düğün yapmadı bir resmi nikâhla evlendik gelinlik dahi giyemedim . Sözde evin tek oğlu ailesi düğününü bile yapmadı. Altınlarımı bile zorla aldırdım kolye küpe ve yüzük onları alırken bile bir ton küfür ve hakaretle aldı gözyaşları ile aldım o altınları onları da bebek doğacak eşya alırız bahanesiyle sattı ortada para yok. Benden gizli benim bebeğimin rızkını gitmiş kız kardeşini ehliyete yazdırmış 11 bin TL ye .
Bile isteye doğru düzgün tanımadan telefonla konuşup evlenip, görüp bu yaşananları devam edip bir de çocuk yapmışsın işin yok evde oturuyosun ne diyelim ablacım şimdi?

Hepsini baz almıyorum tabi ama şu askeri personellerin ve polislerin evliliklerinde hep mi pürüz olur ya. Hepsi mi eşlerini adam yerine koymaz. Gerçekten kaç konu okuduysam, etrafımda kim varsa hepsi kadınlarına karşı aşırı duygusuz benciller.
Sizde vermezsen babandan isticem onda para vardır deyin. Ve isteyin de oğlunuz evladımın rıskını bana vermiyor sizden istiyorum diyin. Ben olsam isterdim. İsterim de, lafta söylemiyorum

Kadın ne bılsın? Sıktı artık sureklı nıye bebek yapıyosuncularda ya. Alnında yazmadığına göre yenı yenı yollamış olamaz mı

Evlenirken bir hediye almamış ki adam.
Sadece telefonla konuşarak evlenmiş. Bilebilirdi ama herkesin kapasitesi bir değil. İşaretleri alamamış olabilir. Ailesinin biraz uyanık olup izin vermemesi lazımdı bu evliliğe.

X