Eşim benden habersiz ailesine yüklü miktarda para gönderiyor

Kardeş madem boşanmayacaksın,madem kabullendin,madem çocuğunu bahane ediyorsun,neden konu açıp da milletin sinirlerini zıplatıyorsun?
Sana ne dert oldu onu anlamadım . Onların da fikirlerini öğrenmek istedim. Belki bir nevi doldum taştım içimi boşaltmak istedim. Sende köstek olacaksan hiç yorum yapma.

yanınızda olmayan, telefonla tanıdığınız daha doğrusu tanımadığınız bir adamla evlenmişsiniz..
6 ayda 1 eve gelen, sizinle vakit geçirmeyen, para kaçıran bir adam, bir yabancı..
inanılmaz bir aile..
neden katlanıyorsunuz? buraya yazıp fikir soruyorsanız malesef cevap ve yol belli..
Doldum taştım içimi dökmek fikir almak istedim. Zaten aklımdaki düşünce belli ama yorumları okudukça daha iyi anladım.

Derhal işe başlayın ki daha bol kepçe para yollayabilsin. Size de eşek gibi evi çekip çevortsin vallahi kan beynime sıçrıyor böyle adamlara keşke evlenip üremeseler analarına dizi dizi bilezik yapsalar.
Aynen öyle . Evlilik kuracak kabiliyeti olmayanlar keşke hiç evlenmese. Özelliklede anneci erkekler. Geçen bir yorum okudum son zamanlarda türk kızları neden yabancı erkeklere ilgi duyuyor vs diye kadının biri de yorum yapmış öyle mantıklı konuşmuş ki. Yabancı insanlarda aile en birinci plan olmuyor. Türk erkekleri bir türlü annelerinden kopamıyor vs yazmıştı öyle haklı ki.

Yani meraktan soruyorum. Okula gittiniz mi? İlkokul terk falan mısınız? Bunu herkes biliyor da. Ruhsatta kayınbabanın adı yazıyorsa araba onundur. Ötesi
Lise mezunuyum. Gayette açık biliyorum resmiyette araba kimin üstüneyse onun adınadır diye. Benim anlatmak istediğim şey bu değil yada anlatamadım veya siz anlamadınız. Arabanın parasını eşim biriktirdi ve eşim verdi araba normalde bizim diyorum ama eşim Türkiye de olmadığı için arabayı almaya babası gitti parayı babasına eşim gönderdi. Ve haliyle notere gidip arabayı kendi üstüne aldı eşim burada olmadığı için. Demek istediğim şey şu . Ailecek arabayı eşimin aldığını inkar ederek sanki kendi paralarıyla alınmış gibi davranıyorlar. Umarım açıklayabilmişmdir.

Lise mezunuyum. Gayette açık biliyorum resmiyette araba kimin üstüneyse onun adınadır diye. Benim anlatmak istediğim şey bu değil yada anlatamadım veya siz anlamadınız. Arabanın parasını eşim biriktirdi ve eşim verdi araba normalde bizim diyorum ama eşim Türkiye de olmadığı için arabayı almaya babası gitti parayı babasına eşim gönderdi. Ve haliyle notere gidip arabayı kendi üstüne aldı eşim burada olmadığı için. Demek istediğim şey şu . Ailecek arabayı eşimin aldığını inkar ederek sanki kendi paralarıyla alınmış gibi davranıyorlar. Umarım açıklayabilmişmdir.
E siz de türkiyedeymissiniz. Parayı gönderecek biri lazımsa size de atabilirmis. Ama şu an araba babasının üstüne ve hiçbir hakkınız yok.

E siz de türkiyedeymissiniz. Parayı gönderecek biri lazımsa size de atabilirmis. Ama şu an araba babasının üstüne ve hiçbir hakkınız yok.
Evet bende buna sinir oluyorum zaten. :KK43: ya anlayamıyorum . Kesin ailesinden korktuğu için aman sen biz dururken karının üstünde mi arabayı yaptın bilmem ne . Off çok doluyum ve artık sindiremiyorum . Bana gram değer vermeyen ve görmezden gelen birinin eline düşmüşüm Allah sonumu hayır etsin.

Evet bende buna sinir oluyorum zaten. :KK43: ya anlayamıyorum . Kesin ailesinden korktuğu için aman sen biz dururken karının üstünde mi arabayı yaptın bilmem ne . Off çok doluyum ve artık sindiremiyorum . Bana gram değer vermeyen ve görmezden gelen birinin eline düşmüşüm Allah sonumu hayır etsin.
Ablacım bak sen bu adama çocuk vermişsin. Benim hiç cesaret edemeyeceğim bir şey. Tutup da hala babası üstüne yapıyorsa bu iş bitmiştir. Bir şekilde kendi ailene yakınlaş, çocuğuna baksınlar sen de ise girip ayrıl. Başka türlü zor.

Ablacım bak sen bu adama çocuk vermişsin. Benim hiç cesaret edemeyeceğim bir şey. Tutup da hala babası üstüne yapıyorsa bu iş bitmiştir. Bir şekilde kendi ailene yakınlaş, çocuğuna baksınlar sen de ise girip ayrıl. Başka türlü zor.
Öyle yapacağım. Daha önce marketlerde kasiyerlik falan çok yaptım olmadı onu yaparım yine.

X