Eşim bana vurdu

ayrıl! daha 2 aylık evlilikte böyleyseniz sakın çocuk filan yapma boşanma davası aç git darp raporunu al madem seni ''karı'' diye aldığına bin pişman.

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizim..
Aferin sana, bile bile evlendin bu dağ ayısı ile. Şimdi boşanmaktan başka çare var mı sence?

Bence de başkasının başı yanmasın ya. Konu sahibi bilerek evlenmiş zaten. Takılsın

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizim..
Daha önce mutlaka agresifliğini size göstermiştir. Şimdi ise rahat rahat gösteriyor.
Daha yolun başındayken ayrılın.

Bir kere elini kaldıran hep kaldırır.

Çaresizlik mi neden çaresiz hissediyorsun kendini o el kalktı mı inmiyor ve dozu da gittikçe artıyor haberin olsun

Olaya gerçekçi yaklaşırsak evlilikte cinsellik olmaması boşanma sebebi. Amaaaaa sen durumun farkında olarak tedavini olup sorunu çözmeye çalışıyorsun. Bu durumu ille de kabullenmiyorsa oturup ben böyle bir evlilik istemiyorum. Boşanmak istiyorum demeliydi.(çok vicdanlı ve hoş bir durum değil ama kendince haklı olurdu)
Gelgelelim evde durmayıp sürekli dışarı çıkıyor, sana ahlaksızca ithamlar da bulunuyor, yetmiyor bir de şiddet uyguluyor. Ben olsam kadınlığa laf eden birinden boşanırdım. Artık yüz göz olmuşsunuz

Gecen bir hoca ona vajinismus ile ilgili bir soruyu yanitlamisti. Bunu cok duydugunu ve insanlarin eslerine karsi sabirli olup tedavi icin yardim almalarini öneriyordu. Sonuc alamasalar yine ayrilabilecegini de. Yani sen kendini bu odun laf atiyor ile bununla yalniz zannetme. Bir cok kadin böyle sorunlar yasayabiliyor (heleki bizim toplumda cinsellik felan hala tabu halindeyken). O yüzden kendini eksik hissetme. Öküze gelirsek: Hazir daha yolun basindasin sana daha fazla zarar vermeiden ayril. Bir erkek böyle saygisiz ve siddetli olmaya basladiktan sonra tekrar normale dönmez. Gecmis olsun

Hastalığının eşin kaynaklı olduğunu hissediyorum. Böyle iğrenç davranıyorsa istemiyorsundur...

Şiddeti giderek artırabilir. Bir kere o sınır geçince devamı gelir. Siz ne düşünüyorsunuz? Boşanmak istiyorum yazdığınızı görmedim

1 2 ay içinde hamile kalamaz mıyım?
bu kafayla daha ortada ilişki yokken, ittire kaktıra bin tane sorunla evlendiğin, üzerine dayak yediğin her haltı anasına yetiştiren bir kocayla koştur koştur hamile kalmaya kalmadan boşanırsın inşallah. Üremeyin aman sakın.

Umarım çocuğunuz olmaz. Garip garip evliliklere bolca da çocuk yapıyorsunuz olan o yavrulara oluyor. Sizin boşanmaya niyetiniz yok belli ki. Keşke böyle bir dilekte bulunmak zorunda kalmasaydım ama işte

Geçmişi düşünme , onlar olmuş bitmiş yanlışın neresinden dönersen kardır. Daha 2 aylıkken böyleyse ilerde neler olur. Lütfen kendini ezdirme ve boşan. İnan bana birilerinin biz demiştik demesi ileride olacaklardan daha kötü değil

Boşan kardeşim düzelmiyor bak ben çok sustum gecer dedim geçmedi ve sonuç hamileykende yedim dayak gerçekten öyle insanlar hammileykem bile vurabilyormus ben hata yaptım gec kaldım sen kalma zor ama ilerlerse dahada zor

Çaresiz değilsin zararın neresinden dönsen kar
Belli ki anlaşamıyorsunuz ayrılmanız lazım daha kötüye gitmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…