Eşim bana vurdu

Klistooo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
114
14
26
Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum

İlerde çok daha fazlasıyla karsilasacaksin, ben şiddet dolayısıyla boşandım olacakları çok net görüyorum bir an önce darp raporu al bitir bu işi.
Bu adam değil. Seni asla sevmiyor ne yapmalıyım deme sonra üzülürsün biran önce harekete geç yoksa daha büyük üzüntüler yaşayacaksın, neyseki çok erken göstermiş adam

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizim..

Ah canım benim ya eşin gerçekten çok saygısızlık. Her evlilikte illaki kavga tartışma oluyor kimsenin evliliği kusursuz değil ama eşin çok ağır laflar etmiş ne demek kadınlık yapamıyorsun aynı sorun ondada olabilirdi üstelik bizler daha kırılgan yapılar sahibiz. Bence sen saygını asla yitirme edepsizlik etmiş madem öyle ona ne yemek hazırla ne kıyafetini yıka. Ayrıca bahsettiğin şey bi sağlık sorunu aşılamayacak sorun da değil. Bunun için evlendiyse başka kadın bulsun. Bence burnunu 1 hafta 10 gün sürt haddini bilsin ama daha 3 ayda böyle saygısızlık yaptıysa ilerleyen dönemlerde işin çok daha zor olabilir allahbyardımcın olsun

Senin için çok zor bir süreç olmalı Vajinismusla 7 ay savaştım ve yendim. Gerçekten erkeği de psikolojik olarak aşırı derecede etkiliyor. eşim çok anlayışlıydı ama yine de sorun yaşıyorduk. Kilo konusuna gelirsek seven adam kiloyu mu görür Allahaşkında 25 kilo aldım bir gün ufacık bir iğneleme vs. Duymadım görmedim. Seven sevene bunu yapmaz. Kısacası bu iş yavaştan boşanmaya gider

Sakalasma nasıl.kavgaya dönüşüyor ben hiç anlamıyorum. Konuşmak sizi üzen kıran şeyleri anlatmak varken kapılar neden carpiliyor ? 3 yılda melek olan adam 2 ayda mi şeytan oldu ? Sevgiliyken de kısıtlayan biridir kendini belli etmiştir de siz seviyorum demissinizdir.

3 yıllık ilişkide bu yaratığı nasıl tanımadın? Laf söz dinlemeyen küçük şımarık veletler gibi davranan saçma salak gerizekalı ve kötü niyetli yaratık. Hiç düşğnmeden direkt boşan. Yani bununla ilişkiye gireceğine vajinismus olarak kal daha iyi. Allah aşkına o deneyimi bu sığırla yaşama.

Sorun şu evlenirken 78dim şimdi 83 evlenirken de kiloluydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…