Eşim bana vurdu

Ay olur mu dur daha dayakçı kocaya önce kendini sonra da çocuklarını dövdürecek öyle rahatlar. Diğer türlü hayatını düzene soksa güzel bir sayfa açsa olmaz çünkü. İlla bu heriften yapacak çocuğu.

Alacaksın bacım tavayı geçireceksin kafasına sonra koşa koşa avukata…

Böyle bi adam bırak ilişkiyi beraber uyumayı dahi haketmiyor ben çok sinirlendim konu ilerledikçe

Çok ilginçsiniz. Boşanın demeyle boşanılmaz ama.
4 gün önce dayak yiyip 4 gün sonra cinsellik yaşayıpta hamilelik konularına dalmanız takdire şayan doğrusu.

yaptıkları çok iğrenç ama o da sorunlardan kafayı yemiş olabilir. pisliğin biri mi değil mi onu siz bilirsiniz. gerçekten iyi bir insansa (katı bir ahlakı varsa, yardımseverse, size yaptığı pislik hariç başkalarına karşı şerefsizlikleri de yoksa) oturup konuşup çözmeye çalışın. kesin sınırlar çizin bir daha öyle bişey olursa sonucu bu olur gibi. yok eğer zaten pislikse o zaman kaçıp kendinizi kurtarın böyle hayat geçmez ve kötü birisini iyiye çeviremezsiniz ne cinsellikle ne başka şeyle.

Çok ilginçsiniz. Boşanın demeyle boşanılmaz ama.
4 gün önce dayak yiyip 4 gün sonra cinsellik yaşayıpta hamilelik konularına dalmanız takdire şayan doğrusu.

Daha bir kac aylik icinde fiziksel ve sözlü siddet oldugu bir evlilige zaten bebegi eksik biraksalar sasirirdik. Sonra yine olsa "bebegim daha cok kücük, ayrilamam" diye konu aciyorlar. Olan o günahsiz bebeklere oluyor. Allah akıl fikir versin

7 Ağustos 2024 tarihli konusunda 1 yıldır evliyiz yazmış konu sahibi sanırım bizi kekliyor. Üstelik size vuran adamı ısrarla baba yapma çabası neden böyle kadınlara uyuz oluyorum sonra topluma saygısız sevgisiz çocukları salıyorsunuz. Sizin daha kendinize hayrınız yok ki offfffff.

Şiddetin affı olmaz. Hele ki daha canım cicim aylarında eli kalktıysa bu adam ileriki zamanlarda neler yapmaz. Bu adama çocuk verilir mi. Çocukları da döver bu. Çok şükür 2. ayda gerçek yüzünü belli etmiş. Hatta sevgiliyken de belli etmiştir de siz anlayamamışsınızdır. Hem size vuruyor hem kilonuzla aşağılıyor. Bu adam sizi hak ediyor mu sizce? Vajinismus olan ve kocasının desteği ile bunu aşabilen pek çok kadın var. Sizin kocanız bunu bahane edip psikolojim bozuldu o yüzden böyle davrandım derse bunu da düşünün.

Boşan diye yapmis bence

Bu şahane evliliğinize “””” ama çocuğum babasına çok düşkün “””bahanesi şart, mutlak tabi. Allahım akıl fikir ihsan eyle ya rabbim amiiin
İyi düşünmüşsün hemen hamile kalmaya çabalayarak. Olmazsa tüp bebek yaptır. Aman.

Boşanıcaksın tabi ki başka ne yapa bilirsin ki bi durumdagerçek yüzünü hemen gördüğün için sevin bence.

Yok öyle olmuyor o işler artık. Konu sahibi deli gibi sevişip hamile kalmay çalışıyor şu an.
Illa çocukla orta da kalacaklar yoksa akillanmayacak bazı kadınlar hatta ikinciyide yapip öyle boşanmanin yollarini arıyıcak
Böylelerine üzülmüyücem artık zaten şiddeti ilk önceden kabul etmiş.Birdaha dövülürseniz konu açmayin malum yine affedersiniz boşuna milleti yormayın.

Zaten amaç o. Ama çocuğum babasına çok düşkün bahanesi şart. Nedense bu platformda bu eşine saygısı olmayan, fiziksel maddi ve psikolojik şiddetten kaçınmayan her erkek çok iyi baba!!!!! Ama reel hayatımda hiç görmedim ben eşine kötü davranıp şahane babalık yapanı

Ayrıca da akıllanmıyorlar da asla. 3 koca 3 çocuk, 4 koca 4 çocuk.

Özellikle sitedeki bazı hanım ablalarım siz kafayı mı yediniz bu nası kocalar ayol? Hayır ben bunu ahırıma öküz diye almam. Hoşt ulan. Kim köpeksin de karının kadınlığı hakkında konuşabiliyorsun? Hanım ablacım sen kendine eş aldın, büyütmen gereken bir asalağı almadın. Aklını başına topla ondan da ne erkek ne eş ne de baba olur. Vallahi keşke elime geçseler de sizin yerinize şöyle ağzının ortalarına şöyle iki üç tane yapıştırıversem allahıma kitabıma içimin yağları erir

Aaaa tövbe de çarpılırsın bacım. Kocanın ağzına yapıştırılır mı hiç. Adam seni dövdü mü daha çok sevişeceksin. Çocuk yapacaksın. Olmazsa tüp bebek yapacaksın. Sonra da “” kocam beni çok dövüyor aşağılıyor ama çocuğum babasına çok düşkün kıyamıyorum o yüzden boşalamıyorum”””” diye konu açacaksın.
Lütfen yani.
Öğrenin artık bu işleri.
Öyle koca boşanır mı hemen???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…