Eşim bana vurdu

Yani neden? Bir insan neden bunu kendine reva görür? Ödüm kopuyo artık sürekli kendinizi kınatıp duruyorsunuz. Şiddet var bacım, baba evine dönemem ne demek? Bundan kötü ne olabilir ki? Babam döver söver diyosan, e bu herif de yapıyo??

Ayrıca iki ay sevişmedi diye bu hale geliyorsa bu zamana kadar eli koynunda seninle evlenmeyi beklememiştir. Büyük ihtimalle aldatıldın da.

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizim..
Hepiniz çok haklıymışsınız, hata etmişim.. demek bu d.avarı çekmekten bin kere kolaydır diye tahmin ediyorum.

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizim..
Aferin, kimse istemezken çok büyük aşkla(!) bu durumlar bağıra bağıra gelirken evlenmişsin. Boşanmaktan başka tavsiye gelmez burdan

Sevgiliyken şiddet olmadı asla.. Hatta ağlıyorum diye ağladığımda lütfen ağlama canım yanıyor derdi... Nişanlıyken de bir kere olmuştu ama ben vurunca karşılık vermişti
Süper. Karşılıklı boks maçı tadında nişanlılık sonrası evlilik. Boks müsabakalarının evlilik ayağı için 2 ay beklenmiş yeterli, devam edin burdan, inşallah altın madalyayı siz alırsınız

Wvet biliyorum. Amacım vunu yutup savah yada bir iki gğne hiçbirşey olmamış gibii devam etmek değil... Bir çıkmazdayım baba evine de dönemiyorum. Kolayca dönebilsem zaten bir dk beklemem.
Bu bir çözüm değil yalnız. Siz surat asıp tepki göstermeye devam ettikçe suyunuza gitmeye çalışmayacak tam tersine daha da küstahlaşıp çirkinleşecek. Baba evine neden gidemiyorsunuz?

Çevreniz sizin bu adamla evlenmenizi istemediğine göre belli ki en başından beri kaba saba, ayı bir adamdı. Bir hata yapıp evlendiniz diye sinmeyin. Babanıza yüz yüze bu durumu anlatın önce, sizin tahmin ettiğiniz gibi bir tepki verirse de asgari ücretle de olsa bir işe girip çalışacağınızı onlara yük olmayacağınızı söyleyerek ikna etmeye çalışın. Yoksa bu adam mental ve duygusal açıdan size daha çok zarar verir. Hak etmediğiniz muameleyi çekmeye zorlamayın kendinizi, herkes hata yapabilir, yanlış tercihlerde bulunabilir ama bunun bedeli bu olmamalı.

Ben de dahil bu sitedeki çoğu kadın yaşadı vajinismus belasını. Nesine kanıp da evlendiniz bilmiyorum ama bu davranışları saygılı, sevip sayan adam özellikleri değil. Yani size böyle davranıyor olmasinin sizle bir ilgisi yok, kendinizi vajinismusum veya kiloluyum diye suçlamaya kalkmayın.

Bir de daha çocuk fln yok ortada. Babanızdan ret yeseniz bile asgari bir ücretle bir ise girip çalışabilir, ögrencilerin yaptıği gibi 2-3 ev arkadaşıyla kirayı da paylaşabilirsiniz. O esnada da okulunuzu bitirmeye çalışabilirsiniz. Çıkış yolu istendikten sonra bulunur bir şekilde.

Son düzenleme:
Kendin etmiş, kendin bulmussun.
B.. vardı cunku.
Kimsenin istemediği evlilikleri yapmak sanırım bizlerde başarı gibi görülüyor.

Sanırım boşanmaya niyetin yok, o zaman adam seni küçümserken aşağılarken fazla ses çıkarma huyuna git daha fazla dövmesin, yani başka ne denilebilir

Yapacağın şey kendine yeni bı hayat kurmak.
Ailenin evine gitmek zorunda değilsin.
Önce bı iş bul sonra birikim yap ve çık o evden.
Kalırsan bu evlilik sana sadece mutsuzluk getirecek. Ve çocuk olmaması için kendin korun mutlaka.

Kendine güven..

3 yılda bir adamın ne halt olduğu belli olur zaten nişan atıp barışmışsın bile bile lades demişsin. Şuan daha yeni evliyiz elalem ne der zaten ailem de istemiyordu nasıl derim diye düşünüyorsundur ama bu evlilik bu dünyada yaşayacağın tek bir ömrünü zehir edebilir. Asla değmez.
Aynı yoldan yani vajinismustan gectiğim için söylüyorum asla saygısızlık, şiddet kabul edilemez. Sevdiğin kilo alsa da o kilo aldığı yerden seversin diğer türlü sana kibarca söylemek yerine şişko diyorsa zaten seni sevmiyordur.

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum
Mantıklı olanın ne olduğunu sen de biliyorsun ama aması var işte…. Aileler yakınlar ne der değil mi?
Sakın böyle düşünme. Direk boşan sakın bu adamdan çocuk falan yapayım deme

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum
İki aylık evlilikte adam sırf sevişemediği için ne kadınlık ne annelik bırakmamış sende farkında mısın hala ne yapsam diyorsunuz

3 yıl boyunca melek gibiydi evlenince mi deccal oldu?
Hep bilerek evleniyorsunuz...
Üstüne başına karışmıştır, bağırmış etrafı kırıp dökmüştür
Mutlaka bunları yapmıştır.
Bosan bosanma sen bilirsin. Boşandıktan sonra başka kadının daha başı yanar sadece. Boşanınca sen kurtulursun

X