Eşim bana vurdu

3 yildir sevgili olduğunuz yani baya baya tanidiginiz adamin bu davranislarini bir anda gordugunuzu hic sanmiyorum. Vajinismusun da esinizden dolayi olduğuna adım gibi eminim ne yazik ki…

Boşan kardeşim düzelmiyor bak ben çok sustum gecer dedim geçmedi ve sonuç hamileykende yedim dayak gerçekten öyle insanlar hammileykem bile vurabilyormus ben hata yaptım gec kaldım sen kalma zor ama ilerlerse dahada zor
Hamilelik 2 3 aya düşünüyordum ama şuan düşünmüyorum kesinlikle.

Ayrılmayı tabikide düşünüyorum hatta bir an bile o laflardan sonra yanında kalmak istemiyorum ama inanın bazı mecburiyetlerim var bir yanım bir süre sık dişini kendine bak onunla ilgilenme toparlan ve bırak diyor, diğer yanım hemen bırak başına geleceklere katlan diyor

Cidden napacagini bilmiyor musun

Kim ne der, evlenmemizi zaten istemiyorlardı, başkalarının ağzına sakız olmayalım mantalitesiyle bu evliliği devam ettirirseniz hayatınızı mahvedersiniz. Ellerin ağzı torba değil, eller hep konuşur; eller sizi üç gün konuşur, sonra konuşacak başka bir konu bulurlar;ama bu hayatı ömür boyu siz yaşarsınız.

Size vuran, hakaret eden bir adamla aynı yatağa nasıl giriyorsunuz? Kadınlık gururunuzu ayaklar altına alacaksanız da siz bilirsiniz. Zaten nişan da atmışsınız, belliymiş dikiş tutmayacağı, siz eller ne der diye oldurmaya çalışmışsınız.

Vurarsın değil
Vurursun

Boşan demekten başka bişey yazamicam. Daha 2 aylık evlilikte vurduysa 2 yıllık evlilikte döver bu herif. Vajinismus yaşamadım ama hamilelikte riskim olmamasına rağmen eşim bebeğe bişey olur korkusuyla birliktelik istemedi, üstüne doğum iyileşme süreci derken hep destekçimdi aklına cinsellik namına bişey geldiğini sanmıyorum çünkü elimizde olan bir durum değildi, senin durumun gibi. Kilo konusunda da seven insan kiloyu dert etmez. Ne kadar kilo alsam da doğum sonrası birazı kalsa da eşim aksine kız sen bu ara baya zayıfladın bişey yemiyo musun falan gibi motive eder keyfimi yerine getirir, diyet yapmayı düşündüğümde sen bilirsin ama kafayı takacağın bişey yok çok iyisin böyle gibi destek olur. Çünkü hayat arkadaşı dediğin eş dediğin böyle yapmalı. Senin kilon varsa onun hiç mi kusuru yok ben olsam yüzüne vururdum.

Canım benimİnan bana kolay kolay kimseye boşanmaktan bahsetmem.Ama bu süreçte boşanmazsan ilerde çok ah vah edersin.2 ay sonra bosanmak ,inan bana yıllar sonra boşanmaktan daha kolaydır.Yıllar geçtikce, değişmesini bekledigin kişi asla değişmeyecek.Cok şükür ki hemen yüzünü göstermiş.Yıllar geçtikce yaptığın fedakârliklardan,emeklerden sebep ben bu ilişkiye çok emek verdim,çabaladım deyip concorde sendromu yaşar,hiç birakamazsin,verdikçe verir,öz saygın,öz sevgini, öz güvenini yitirirsin.Mahvolur gidersin.
Bakmissin ömrümden ömürler gitmiş bir hiç uğruna.Lütfen kurtar kendini lütfen.Bu kişi asla değişmeyecek hatta dozunu arttiracak,kendini bir hiç gibi hissettirecek sana,sevilmeye layık olmadığını düşünecek,ayrılmaya hiç cesaret edemeyecek bu gerizekaliyi çekmek zorunda kalacaksın.Bu adam DEĞİŞMEYECEK...Kaç kurtar kendini...

Öncelikle başına gelene çok üzüldüm onca kişi sizin iyiliğinizi düşünürken siz gebelik düşünmeyin her isteyenin anne olmasını o kadar isterim ki ama sizin için aynısını düşünemiyorum

bende okuyup üzülmüştüm sonra gördüm ilişkiye girmiş çocuk bile düşünüyormuş heyecanlı hissettim mesajlarından
30 Ağustos da ilişkiye girmiş falan bu konudan sonra yani

K Klistooo konunuzu güncelleyin insanlar görüp de üzülmesin boşuna :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…